Existují masaři? - Nemyslím si

Tak parto a dost.

Pořád se omílá pojem masař, avšak kdo to je? Viděl ho někdo? Přinesl někdo nevyvratitelný důkaz o jeho existenci? Jak vypadá? Nosí hodinky? My si sklucima tady od nás totiž myslíme, že masaři neexistují. Masaři možná byli kdysi, ale vymřeli, páč je porazilo keč ent rylejs. Prostě logicky ve světě, kde vládne keč ent rylejs, nemůže masař přežít.
Takže já se tedy ptám. Viděli jste někdo masaře? Máte jeho fotku? (není fotka, není masař) Nemáte nic. Jenom blafujete. Masař tedy neexistuje.

Kdo přinese fotografii masaře, jenž je bezpochyb masařem, který drží noviny s datem maximálně dva roky dozadu, tomu složím omluvnou báseň.

Masař...

A) Je sameček od masařky (bývá vzácný, jelikož s penisem se mu hůř létá, proto je snadnou kořistí hmyzožravců)11%

B) rybář, co zajíbí ryby pro maso14%

C) rybář, co zajíbí ryby pro radost3%

D) rybář, co zabíjí ryby pouze v sebeobraně7%

E) je ten, co zabije každou chycenou rybu, protože prostě mu ten pud rybáře nedovolí rybu pustit - tedy jediný pravý rybář56%

F) je pokoutní prodejce podpultového masa (lidského)2%

G) je strůjcem všeho špatného, co se poslední dobou děje. On může za kormorány, regulaci toků a že saděj málo kaprů6%

Od 2.1.2012 hlasovalo 279 čtenářů.

Nlipenak - Profil | Út 3.1.2012 19:24:08

Netipa - poslední hrdina MRKu >> Masaři polemická otázka.

    NNetipa - poslední hrdina MRKu - Profil | Út 3.1.2012 19:22:00

    lipenak >> Ano, takhle nějak si to představuju. Leč postava samotného masaře zde vidět není. Je to stejný, jako poslat fotku stopy Yettyho

      Nlipenak - Profil | Út 3.1.2012 19:21:56

      Netipa - poslední hrdina MRKu >> dají nazvat tito lidé Masaři.

        Nworech - Profil | Út 3.1.2012 19:20:45

        Nejvetsi masaj je Renéé.....

          Nlipenak - Profil | Út 3.1.2012 19:20:10

          Netipa - poslední hrdina MRKu >> dá se to nazvat masařský vezírek?

            NZiltoid - Profil | Út 3.1.2012 19:18:54

            rene68 >> Masaři už nejsou? No konečně je někdo vytlouk !!! :-)

              Nrene68 - Profil | Út 3.1.2012 19:13:26

              už je totak,masaři nejsou je to jen vymluvka neuspěšneho rybolovu.

                Ncheguevara - Profil | Út 3.1.2012 18:14:03

                kranex >> Jo to je ono.Masař obecný.

                  NMetallica - Profil | Út 3.1.2012 18:00:21

                  Netipa - poslední hrdina MRKu - >> to jsou perly tyhle možnosti :D... no jó ještě na MRKu nejsem dlouho tak jsem si ještě nezvykl

                    NHalen - Profil | Út 3.1.2012 17:57:37

                    Masař, definice je jednoduchá: porovnává v penězích náklady na rybaření včetně benzínu s cenou rybího masa na trhu a snaží se být plusu tak, aby vytěžil víc masa, než kolik dal do nákladů na jeho pořízení. Mimochodem, chtít fotky masaře je jako chtít fotky korupčníků z vlády ve vězení.

                      Nleguan - Profil | Út 3.1.2012 17:13:35

                      to je zasa téma

                        Nondra-voj - Profil | Út 3.1.2012 17:06:21

                        jelikož jsem nepřijel do Prahy na babetě, tak si myslím, že pojem masař je jako Yeti, každý o něm mluví a nikdo ho nikdy neviděl.... tož asi můj pohled.... teď ještě, co je horší, jestli ten co rybu bere, usmrtí ji jak se má a pochutná si na ní.... anebo ketč end rylejsáci, kteří ji vytahnou 3 x za sezonu na břeh, projebou ji papulu háčky, většinu slizu nechají na suché podložce, nebo na trávě kolem rybníku, protože v noci byli tak ožralí, že na nějaký polití podložky vodou, pozapomněli.... takže ketčákům a masařům zdar :-)

                          Nlobotomie (fanik) - Profil | Út 3.1.2012 16:06:02

                          já si myslím že všechny ty fotky jsou podvrhy a nejsou ani masaři ani keč ent rylejs, protože to by tu rybu/y musel nejdřív někdo chytit
                          takže je to jen banda podvodníků a lhářů

                            Ntuny - Profil | Út 3.1.2012 15:57:48

                            Netipa - poslední hrdina MRKu >> buh ufo a masaři neexistujou :-D

                              Nretrívr - Profil | Út 3.1.2012 15:48:20

                              Netipa - poslední hrdina MRKu >> Tak to jsi ve srovnání opravdu netrefil.

                                NJarda Š. - Profil | Út 3.1.2012 8:55:05

                                Netipa - poslední hrdina MRKu >> Ano, je to trochu obdobné.

                                  NAnýzový dědek - Profil | Út 3.1.2012 8:49:44

                                  Wer ist Masar ? ....o)))

                                    NNetipa - poslední hrdina MRKu - Profil | Út 3.1.2012 8:44:35

                                    Jarda Š. >> a tedy se zeptám, existuje vůbec korupce? Možná jsem naivka, ale podle mě, nemůžu tvrdit o něčem, že existuje, když nemám důkaz existence. Je to stejný jako s Bohem

                                      NJarda Š. - Profil | Út 3.1.2012 8:41:51

                                      Netipa - poslední hrdina MRKu - >> S masařinou je to stejné jako s korupcí. Kdekdo bere, ale nikdo to nepřizná a nikomu to nedokážeš.

                                        NNetipa - poslední hrdina MRKu - Profil | Út 3.1.2012 8:29:33

                                        bobrman >> coby amatérský kryptozoolog mám rád záhady a v masaře chci věřit. Já naopak místním respondentům fandím, aby ten důkaz přinesli