Existují masaři? - Nemyslím si

Tak parto a dost.

Pořád se omílá pojem masař, avšak kdo to je? Viděl ho někdo? Přinesl někdo nevyvratitelný důkaz o jeho existenci? Jak vypadá? Nosí hodinky? My si sklucima tady od nás totiž myslíme, že masaři neexistují. Masaři možná byli kdysi, ale vymřeli, páč je porazilo keč ent rylejs. Prostě logicky ve světě, kde vládne keč ent rylejs, nemůže masař přežít.
Takže já se tedy ptám. Viděli jste někdo masaře? Máte jeho fotku? (není fotka, není masař) Nemáte nic. Jenom blafujete. Masař tedy neexistuje.

Kdo přinese fotografii masaře, jenž je bezpochyb masařem, který drží noviny s datem maximálně dva roky dozadu, tomu složím omluvnou báseň.

Masař...

A) Je sameček od masařky (bývá vzácný, jelikož s penisem se mu hůř létá, proto je snadnou kořistí hmyzožravců)11%

B) rybář, co zajíbí ryby pro maso14%

C) rybář, co zajíbí ryby pro radost3%

D) rybář, co zabíjí ryby pouze v sebeobraně7%

E) je ten, co zabije každou chycenou rybu, protože prostě mu ten pud rybáře nedovolí rybu pustit - tedy jediný pravý rybář56%

F) je pokoutní prodejce podpultového masa (lidského)2%

G) je strůjcem všeho špatného, co se poslední dobou děje. On může za kormorány, regulaci toků a že saděj málo kaprů6%

Od 2.1.2012 hlasovalo 279 čtenářů.

Netipa - poslední hrdina MRKu - Profil | Út 3.1.2012 8:22:06

Inu, je to tak, jak jsem si myslel. Každej má hubu plnou keců o masařích, ale nikde žádnej důkaz jejich existence. Jenom fabulace

    rover - Profil | Po 2.1.2012 20:29:55

    Kdo je nerozhodný, ...tak není. V hlavě se honí "děsný" věci, většina "rybářů" se s nimi vyrovnat umí :-)

      Pellon - Profil | Po 2.1.2012 20:21:38

      Carpeater >> ja vim ale starej se citim kazdej den hur a hur... a navic dneska jsem cetl v novinach ze je krize... takze ja zapinam starej pultak a letos budu delat zasoby. takze kdyz ja letos nebudu masar tak uz nevim kdo by to mel byt...

        nofish - Profil | Po 2.1.2012 20:21:34

        kranex >> nejsem na netu první den, co je http://www.inflow.cz/troll-internetovy vím, neboj. Já to bral fakt jen tak že pokud nevím okolnosti, tak raději nesoudím, proto jsem nechápal proč začínáš s trolem :-)
        Neboj se, všecko v dobrém, nebylo to nic proti tobě stejně jako jsem to osobně nebral :-)

          Carpeater - Profil | Po 2.1.2012 20:18:15

          Pellon >> ty nejseš dědek, takže nemůžeš bejt masař. Sorry

            Pellon - Profil | Po 2.1.2012 20:15:57

            Netipa - poslední hrdina MRKu - >> jedinej poradnej masar jsem ja...

              kranex - Profil | Po 2.1.2012 20:13:22

              nofish >> aale,to je taky vyraz [trol] ze pri internetovej diskusii ked chybaju argumenty [dokazy] tak musis musis do oponenta neustale dzubat az ti da za pravdu...;-]...neber to osobne...

                tony.bobo - Profil | Po 2.1.2012 20:08:33

                Netipa - poslední hrdina MRKu - >> To ví přece každý.Masař je protistrana vegetariánů.

                  nofish - Profil | Po 2.1.2012 19:58:02

                  kranex >> neboj. Jsem od přírody nedůvěřivý tvor. A mrk známe. Vezmeš si rybu k jídlu a je z tebe masař masařská ošklivá- to je hned :-)

                  btw: nevím co tu zas vymýšlíš s tolama :-)

                    elhierro - Profil | Po 2.1.2012 19:52:52

                    Venca888 >> :-)

                      rover - Profil | Po 2.1.2012 19:49:57

                      Venca888 >> Ale že ti zapózovali ...

                        Venca888 - Profil | Po 2.1.2012 19:46:51

                        elhierro >> to ne - druhej den už tolik nebrali... :-)

                          elhierro - Profil | Po 2.1.2012 19:44:56

                          Venca888 >> Třeba to jsou úlovky za celý týden. :-)

                            Venca888 - Profil | Po 2.1.2012 19:44:05

                            nebo takhle...

                              elhierro - Profil | Po 2.1.2012 19:42:15

                              Nooo, jak taková otázka může projít... :-) Jinak mohu prohlásit, že "masaři" existují. Stačí na víkend přijet do jakéhokoliv tábořiště či kempu na Orlíku a pozorovat pečlivě, co se tam u vody odehrává. Hájení nehájení, míra nemíra, 7kg denně..... Zkrátka co na háčku, to v sáčku. Ale možná to masařina není, já nevím. :-)

                                rover - Profil | Po 2.1.2012 19:38:58

                                Netipa - poslední hrdina MRKu >> rozumím, ...dědka přesto nevidím :-(

                                  kranex - Profil | Po 2.1.2012 19:36:54

                                  vac sa my to nechce stahovat,ma tam toho plno...idem do posilky...

                                    Netipa - poslední hrdina MRKu - Profil | Po 2.1.2012 19:36:38

                                    rover >> Právě o tu fotku tady jde. Po ní se pídím

                                      Venca888 - Profil | Po 2.1.2012 19:35:47

                                      jeden z nich je masař...už si nepamatuju kterej...

                                        Soulfish - Profil | Po 2.1.2012 19:35:10

                                        Netipa - poslední hrdina MRKu >> a co jsem, když ročně zmasím 0-10 kapři?