Existují masaři? - Nemyslím si

Tak parto a dost.

Pořád se omílá pojem masař, avšak kdo to je? Viděl ho někdo? Přinesl někdo nevyvratitelný důkaz o jeho existenci? Jak vypadá? Nosí hodinky? My si sklucima tady od nás totiž myslíme, že masaři neexistují. Masaři možná byli kdysi, ale vymřeli, páč je porazilo keč ent rylejs. Prostě logicky ve světě, kde vládne keč ent rylejs, nemůže masař přežít.
Takže já se tedy ptám. Viděli jste někdo masaře? Máte jeho fotku? (není fotka, není masař) Nemáte nic. Jenom blafujete. Masař tedy neexistuje.

Kdo přinese fotografii masaře, jenž je bezpochyb masařem, který drží noviny s datem maximálně dva roky dozadu, tomu složím omluvnou báseň.

Masař...

A) Je sameček od masařky (bývá vzácný, jelikož s penisem se mu hůř létá, proto je snadnou kořistí hmyzožravců)11%

B) rybář, co zajíbí ryby pro maso14%

C) rybář, co zajíbí ryby pro radost3%

D) rybář, co zabíjí ryby pouze v sebeobraně7%

E) je ten, co zabije každou chycenou rybu, protože prostě mu ten pud rybáře nedovolí rybu pustit - tedy jediný pravý rybář56%

F) je pokoutní prodejce podpultového masa (lidského)2%

G) je strůjcem všeho špatného, co se poslední dobou děje. On může za kormorány, regulaci toků a že saděj málo kaprů6%

Od 2.1.2012 hlasovalo 279 čtenářů.

Nkranex - Profil | Po 2.1.2012 19:32:43

nofish >> len ze je u tych sumcov vyfoteny castejsie jak je zdravo,a kebys mu chcel robit advokata nadalej[podla nepisaneho zakona internetovych trolov]tak chyta v Ochridskom jazere v rezervacii sietami a snurami...

    Nrover - Profil | Po 2.1.2012 19:32:18

    Netipa - poslední hrdina MRKu >> Chtělo by to tvrzení podpořit nějakým důkazním materiálem, aby uvěřili úplně všichni

      NKocháč - Profil | Po 2.1.2012 19:30:34

      Netipa - poslední hrdina MRKu - >> už jsi trapnej, tvoje otázky jsou dobrý tak max k ignorování

        NNetipa - poslední hrdina MRKu - Profil | Po 2.1.2012 19:30:03

        Soulfish >> To, že je masař dědek je všeobecně známé. Mladík je keč ent rylejs tejpek, muž v letech je kaprař a dědek je odjakživa masař

          N^^22mlOk___?! - Profil | Po 2.1.2012 19:28:39

          Carpeater >>máš tam chybu masař nemusí bát dědek ale i malé děcko

            Nrover - Profil | Po 2.1.2012 19:27:16

            Carpeater >> Chybí přesný výčet toho, co ještě má ( vyjma "mražáku" ) :-(

              Nnofish - Profil | Po 2.1.2012 19:26:16

              Carpeater >> ok dík, už jsem se lekl že jsem "masař amatér" a nebudu se umět zařadit jestli na ně můžu nadávat, nebo jestli je hájit :-)

                Nrover - Profil | Po 2.1.2012 19:26:04

                nofish >> zdař, no i já, ...snad ta vinná réva, dál už jen spekulace.

                  NCarpeater - Profil | Po 2.1.2012 19:23:52

                  nofish >> pak nejsi masař a máš plné právo o nich pindat na mrku, to dá přece rozum ... ;-)

                  Musíš plnit všechny body, abys byl masařem

                    NSoulfish - Profil | Po 2.1.2012 19:22:14

                    Carpeater >> skoro bych napsal, že s bodem 8 nesouhlasím, ale jelikož je mi jasné, že by se to mohlo zvrhnout v nějakou přestřelku, tak to nenapíšu a přestřelka nebude :))

                    jsem to ale dobře vyřešil... :))

                      Nnofish - Profil | Po 2.1.2012 19:22:06

                      Carpeater >> nesplňuji body 2 a 8 co teď?

                        Nnofish - Profil | Po 2.1.2012 19:19:20

                        rover >> hoj. No tak já čekám kdy začne ta správná hysterie. Ale zatím se nic neděje. Přece jenom chlap je vyfocen u tří velkých sumců. Nic víc ta fotka neřekne.

                          NCarpeater - Profil | Po 2.1.2012 19:18:24 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                          Netipa - poslední hrdina MRKu - >> už jsem to psal jednou, je mi líto, že se musím opakovat. Nuže, zde pár atributů masaře:

                          1) má mrazák, ti nejhorší pak mražák
                          2) používá srkačku, nebo těžký olovo, o který se ryba sama zasekne (obdoba kapří závěsky od Carpsystemu)
                          3) nepoužívá boilies (to používají prodejci velkých kaprů do soukromáků)
                          4) masař bere kapry
                          5) masař žere kapry
                          6) masař nefotí, nepoužívá klinik a nemá podložku
                          7) masařovy háčky nejsou malé a drahé
                          8) masař je dědek

                            Nrover - Profil | Po 2.1.2012 19:17:54

                            nofish >> jj, ...velice úspěšný lovec :-)

                              Nnofish - Profil | Po 2.1.2012 19:15:29

                              kranex >> masař? Není to s těma sumcema třeba z revíru kde jich je moc? Nebyl ten pán požádán o odlov? Dát sem fotku jen kvůli tomu že tam jsou tři sumci..... no.........

                                Nmalamut - Profil | Po 2.1.2012 19:15:25

                                svišťák >> já dole vidím jen jednu hlavu a jeden ocas, tamto je moc nejasný k identifikaci.

                                  NSoulfish - Profil | Po 2.1.2012 19:14:55

                                  svišťák >> pak tedy počet dnů lovu flexibilně přizpůsobíme počtu zdechlinek

                                    Nsvišťák - Profil | Po 2.1.2012 19:11:24

                                    Poušťák >> vlevo dole vedle té poloviny jsou vidět 2 možná i 3 tlamky:-))vidím dobře_

                                      Njaka - Profil | Po 2.1.2012 19:10:27

                                      Netipa - poslední hrdina MRKu >> Samozřejmě existují. Jenže nosí maskáče, proto si nikdy žádného neviděl. Kamarád mýho kamaráda má termodalekohled a viděl je už mockrát, jenže zase neviděl ty ryby, takže je vlastně taky neviděl:(

                                        NPoušťák - Profil | Po 2.1.2012 19:08:19

                                        svišťák >> ty počítáš i jejich dva úhoře,néééééé...o)))))))))))))))))