Existují masaři? - Nemyslím si

Tak parto a dost.

Pořád se omílá pojem masař, avšak kdo to je? Viděl ho někdo? Přinesl někdo nevyvratitelný důkaz o jeho existenci? Jak vypadá? Nosí hodinky? My si sklucima tady od nás totiž myslíme, že masaři neexistují. Masaři možná byli kdysi, ale vymřeli, páč je porazilo keč ent rylejs. Prostě logicky ve světě, kde vládne keč ent rylejs, nemůže masař přežít.
Takže já se tedy ptám. Viděli jste někdo masaře? Máte jeho fotku? (není fotka, není masař) Nemáte nic. Jenom blafujete. Masař tedy neexistuje.

Kdo přinese fotografii masaře, jenž je bezpochyb masařem, který drží noviny s datem maximálně dva roky dozadu, tomu složím omluvnou báseň.

Masař...

A) Je sameček od masařky (bývá vzácný, jelikož s penisem se mu hůř létá, proto je snadnou kořistí hmyzožravců)11%

B) rybář, co zajíbí ryby pro maso14%

C) rybář, co zajíbí ryby pro radost3%

D) rybář, co zabíjí ryby pouze v sebeobraně7%

E) je ten, co zabije každou chycenou rybu, protože prostě mu ten pud rybáře nedovolí rybu pustit - tedy jediný pravý rybář56%

F) je pokoutní prodejce podpultového masa (lidského)2%

G) je strůjcem všeho špatného, co se poslední dobou děje. On může za kormorány, regulaci toků a že saděj málo kaprů6%

Od 2.1.2012 hlasovalo 279 čtenářů.

NCarpHouser - Profil | Po 2.1.2012 19:07:52

Netipa - poslední hrdina MRKu >> už jsem ti to psal, důkaz si najdeš na www.google.cz po zadání slova MASAŘ :o)

    Nmalamut - Profil | Po 2.1.2012 19:07:30

    Poušťák >> no jo, to je fakt, když jdou menší, musí jich být víc :-))))))))

      NKub1s - Profil | Po 2.1.2012 19:06:44

      kranex - takhle se vyfotit může jenom blbec....

        Nmalamut - Profil | Po 2.1.2012 19:06:38

        svišťák >> já jich vidím 24

          Nmalamut - Profil | Po 2.1.2012 19:05:30

          Soulfish >> mě bylo divný, že by neměli plnej počet :-)))))))

            NPoušťák - Profil | Po 2.1.2012 19:05:29

            malamut >> proto jich maj tolik,jinak by už dávno končili,kdyby chytili pravé Třeboňáky..o)))))))))))))))))))))))))))))))

              Nsvišťák - Profil | Po 2.1.2012 19:05:19

              malamut >> 26

                Nkranex - Profil | Po 2.1.2012 19:04:24

                nejaky Kozojebec,zdroj FB...

                  NPoušťák - Profil | Po 2.1.2012 19:03:29

                  malamut >> Pýča,pytel,pysk..o)))))))))))))))))))))))

                    Ntyci - Profil | Po 2.1.2012 19:03:15

                    kranex >> Zrejme dobrej oddil....

                      NPoušťák - Profil | Po 2.1.2012 19:03:03

                      bobrman >> jsou wostrý,bo chrápaj v díře ve břehu..o))))))))))))))))))

                        Nmalamut - Profil | Po 2.1.2012 19:02:38

                        Špek >> carp team přibyslav - 2.1.2012 18:59:10 >> v klYdu????? Ve větvÝch??????????? To už je ale silnější káva.

                          NPoušťák - Profil | Po 2.1.2012 19:02:19

                          Špek >> carp team přibyslav - 2.1.2012 18:59:10 >> no když kouřil v klydu,tak to už mu rozumím..o))))))))))

                            NSoulfish - Profil | Po 2.1.2012 19:01:47

                            malamut >> děkuju, jednoho jsem přehlídl..

                              Nmalamut - Profil | Po 2.1.2012 18:59:39

                              Soulfish >> 24

                                Ncarp team přibyslav - Profil | Po 2.1.2012 18:59:10

                                Zdravim. Asi 14 dni dozadu,jsem u řeky potkal člověka,který suveréně šel proti mě,v klydu kouřil a řikal mi,dnes ty zubatý nejdou. Došel sem k řece pripravil si vláčák a šel podel ni. Nestačil sem čumět. Na cca 250m řeky jsem potkal 13 proutkú,vercajk ňekde z poutě,takže postradat jej člověk může. Co ovšem me zamrzelo,na každém prutu,nastražena rybyčka nb 5 znich pověšené štiky,zajete ve větvých stromu.. Cošlo,jsem vytahl, ovšem cestou dom,jsem potkal toho samého muže a suveréně se zeptal jak to šlo. Ten člověk povoleni má, nevím jak to nazvat,ale podle mě,je tohle masař.a dovolí sito protože RS JE U NAS K SMICHU

                                  Nmalamut - Profil | Po 2.1.2012 18:58:34

                                  Poušťák >> no co, aspoň s tím udělaj doma bordel jednou, když to nenosej trapně po dvou kouskách :-)))))))))))))))))) Ale nejsou ty ryby moc silný ve zvěřině, spíš žebráci, jsem zvyklej na zmasilejší kapry :-))))))))))))))

                                    NSoulfish - Profil | Po 2.1.2012 18:57:16

                                    kranex >>edit:
                                    24 (pardon) kusů ryb a museli být dejme tomu 3 lovci (jeden je fotograf) - inu pak to vychází na krásnou rybačku trvající 4 (ne)celé dny - a na fotce vidíme přivlastněný výsledek

                                      Nagig - Profil | Po 2.1.2012 18:55:32

                                      kranex >> JO kouká jim to z očí čím víc tim líp nenažranci ;-)

                                        NNetipa - poslední hrdina MRKu - Profil | Po 2.1.2012 18:52:24

                                        kranex >> očividně dobrá parta