Existují masaři? - Nemyslím si

Tak parto a dost.

Pořád se omílá pojem masař, avšak kdo to je? Viděl ho někdo? Přinesl někdo nevyvratitelný důkaz o jeho existenci? Jak vypadá? Nosí hodinky? My si sklucima tady od nás totiž myslíme, že masaři neexistují. Masaři možná byli kdysi, ale vymřeli, páč je porazilo keč ent rylejs. Prostě logicky ve světě, kde vládne keč ent rylejs, nemůže masař přežít.
Takže já se tedy ptám. Viděli jste někdo masaře? Máte jeho fotku? (není fotka, není masař) Nemáte nic. Jenom blafujete. Masař tedy neexistuje.

Kdo přinese fotografii masaře, jenž je bezpochyb masařem, který drží noviny s datem maximálně dva roky dozadu, tomu složím omluvnou báseň.

Masař...

A) Je sameček od masařky (bývá vzácný, jelikož s penisem se mu hůř létá, proto je snadnou kořistí hmyzožravců)11%

B) rybář, co zajíbí ryby pro maso14%

C) rybář, co zajíbí ryby pro radost3%

D) rybář, co zabíjí ryby pouze v sebeobraně7%

E) je ten, co zabije každou chycenou rybu, protože prostě mu ten pud rybáře nedovolí rybu pustit - tedy jediný pravý rybář56%

F) je pokoutní prodejce podpultového masa (lidského)2%

G) je strůjcem všeho špatného, co se poslední dobou děje. On může za kormorány, regulaci toků a že saděj málo kaprů6%

Od 2.1.2012 hlasovalo 279 čtenářů.

NJarda Š. - Profil | Pá 6.1.2012 12:00:15

Netipa - poslední hrdina MRKu - >> Na konkurenčním webu je dokument o největších masařích mezi českými rybáři: http://www.vydry.cz/index.php?option=com_content&vi​ew=category&layout=blog&id=122&Itemid=109 (vedou podnik Maso Třebovle).

    NNetipa - poslední hrdina MRKu - Profil | Pá 6.1.2012 11:59:42

    JKB >> V podstatě je to moje otázka, já se ptám a všechny odpovědi jsou směřovány mě. Já se taky nerad hádám. Není to nic pro mě. Ale zase jsi sem vložil nějaký svůj názor, tak ho rozviň. Všichni se tady chceme dobrat nějakého výsledku

      NS&F - pescador - Profil | Pá 6.1.2012 11:59:34

      JKB >> Svýz způsobem byl ... neboť je zadavatelem této otázky a moderátorem této diskuse.

        NJKB - Profil | Pá 6.1.2012 11:57:55

        Netipa - poslední hrdina MRKu >> Promiň, tobě odpovídat nebudu, proto jsem záměrně vložil příspěvek,který nebyl adresován tobě...Nerad se tady hádám.

          NKnapík - Profil | Pá 6.1.2012 11:56:43

          Masař je samec od mouchy masařky a basta fidli !

            NNetipa - poslední hrdina MRKu - Profil | Pá 6.1.2012 11:54:12

            JKB >> Jaké jsou tvé kritéria na masaře?

              NJKB - Profil | Pá 6.1.2012 11:48:30

              Odpovím stručně, a jak si tak pročítám diskuzi, budu se lišit od ostatních a odpovím k tématu. Masaři existují, každý z nás ví, o kom je řeč a myslím, že ho každý u vody viděl...

                Nšmudla007 - Profil | Pá 6.1.2012 11:45:17

                Ziltoid >> Nejdřív na světě nebylo nic. Pak bůh rozdělil hmotu na masaře a na antimasaře(takzvané rylísáky)
                a pak řekl .. budiž voda a budiž antivoda(tazvaná pevnina). a viděl že voda je prázdná a bylo oboum rybářům smutně na světě ... vytrhnul každému rybáři chlupy a stvořil z nich ryby.
                Aby hmota a antihmota měla o co soupeřit.
                A rybě udělil za hřích strašlivý úděl, nikdy nebudeš vědět do čeho sebeztrestně zakousnouti můžeš.
                A atak se stalo.

                Ps. co se stane když se potká masař s antimasařem je každýmu jasný,, uvolní se energie, a proto k této situaci nikdy nesmí dojít.

                  Nnofish - Profil | Pá 6.1.2012 11:35:17

                  šmudla007 >> plevelný bolen není, ale nahrazuje ho plevelný okoun 30-35+ Jen plevelného bolena lovíš snadněji a nevyjde to tak draho jako ten plevelný okoun. Plevelný cejn je relativně malý :-(
                  JInač máš recht. Obrátit Labe tak už tam nic není :-)

                    NNetipa - poslední hrdina MRKu - Profil | Pá 6.1.2012 11:28:45

                    šmudla007 >> Tak to jsi patrně ze smutných krajů. Kde není ani plevelný bolen a plevelný sumec se špatně chytá, tam už to zavání bídou

                      NZiltoid - Profil | Pá 6.1.2012 11:26:01

                      Masaři byli, jsou a budou. Sám jich několik znám osobně. Kdo jejich existenci popírá, je sám masař.

                        Nšmudla007 - Profil | Pá 6.1.2012 11:24:45

                        Netipa - poslední hrdina MRKu >> nemůžu.. plevelný bolen se vyskytuje všude jinde, jen ne u nás. Plevelný sumec se těžko chytá(sou ale málo).. a plevelný duhák se vysazuje potají a taky ho dobře informovaní rybolovci dovedou slovit(+ štiky si taky pošmáknou)..
                        Proto zbude černý žolík na tu plevelnou plotici, plevelného cejna ..a plevelného candáta/štiku co se vysadila. Plevelný okoun je taky na černé listině. Obrať Labe na Moravu a bude po plevelných bolenech/sumcích veta.

                          NNetipa - poslední hrdina MRKu - Profil | Pá 6.1.2012 11:15:15

                          šmudla007 >> vždycky můžeš sáhnout po plevelných dravcích typu bolen, sumec nebo duháci

                            Nšmudla007 - Profil | Pá 6.1.2012 10:45:27

                            Netipa - poslední hrdina MRKu >> proč zabíjet bílou rybu, když stejně dobře poslouží plevel kapr?
                            ______________________________
                            Právě že ten kapr se musí něčím zajíst .. něčím dietním(plotice cejn, štikou candátem). Nelze mít na talířku furt jenom jednu rybu(kapra). Průměrný český rybář si přinese domů 9 kaprů a 1 rybu(něco jiného).. to jako v procentech. Je to docela fuška ten poměr zvrátit.
                            Plevelných kaprů není nikdy dost.. pravidelně dojdou koncem prázdnin, chtělo by to plevelného dravce(kapr dravý?).

                              NPellon - Profil | Pá 6.1.2012 10:31:35

                              Přemas >> CarpHouser - 6.1.2012 8:42:34 >> Zavist? LOL

                                NVenca888 - Profil | Pá 6.1.2012 9:50:07

                                no jo... sveďte to na němou tvář, která se nemůže bránit... to by vám šlo, holomci! Děravý vezírky na vás.

                                  NVL.K. - Profil | Pá 6.1.2012 9:49:35

                                  bobrman >> já ho mám, ty ne?? to je mi tě líto :-)))

                                    NVL.K. - Profil | Pá 6.1.2012 9:46:05

                                    bobrman >> a kujwa..... teď jsem to propálil, Véno sorry, už to nikdy neudělám :-)))

                                      NVL.K. - Profil | Pá 6.1.2012 9:40:36

                                      Poušťák >> mazej za barák, neprask ti vezírek,to jen Jack aportoval a nosil ti vše za barák :-)))

                                        NVL.K. - Profil | Pá 6.1.2012 9:39:47

                                        Venca888 >> tato fotka potěší oko každého masaře :-))