Existují masaři? - Nemyslím si

Tak parto a dost.

Pořád se omílá pojem masař, avšak kdo to je? Viděl ho někdo? Přinesl někdo nevyvratitelný důkaz o jeho existenci? Jak vypadá? Nosí hodinky? My si sklucima tady od nás totiž myslíme, že masaři neexistují. Masaři možná byli kdysi, ale vymřeli, páč je porazilo keč ent rylejs. Prostě logicky ve světě, kde vládne keč ent rylejs, nemůže masař přežít.
Takže já se tedy ptám. Viděli jste někdo masaře? Máte jeho fotku? (není fotka, není masař) Nemáte nic. Jenom blafujete. Masař tedy neexistuje.

Kdo přinese fotografii masaře, jenž je bezpochyb masařem, který drží noviny s datem maximálně dva roky dozadu, tomu složím omluvnou báseň.

Masař...

A) Je sameček od masařky (bývá vzácný, jelikož s penisem se mu hůř létá, proto je snadnou kořistí hmyzožravců)11%

B) rybář, co zajíbí ryby pro maso14%

C) rybář, co zajíbí ryby pro radost3%

D) rybář, co zabíjí ryby pouze v sebeobraně7%

E) je ten, co zabije každou chycenou rybu, protože prostě mu ten pud rybáře nedovolí rybu pustit - tedy jediný pravý rybář56%

F) je pokoutní prodejce podpultového masa (lidského)2%

G) je strůjcem všeho špatného, co se poslední dobou děje. On může za kormorány, regulaci toků a že saděj málo kaprů6%

Od 2.1.2012 hlasovalo 279 čtenářů.

Poušťák - Profil | Pá 6.1.2012 9:38:35

Venca888 >> mám stejnýho psa,tak se jdu kouknout,jestli mě nerup..o)))))

    Venca888 - Profil | Pá 6.1.2012 9:37:01

    takhle to vypadá, když masařovi praskne vezírek...

      CarpHouser - Profil | Pá 6.1.2012 8:42:34

      Pellon >> Závist je strašná svině ...

        Gorolztrzynca - Profil | Pá 6.1.2012 7:37:23

        V září jsem se dozvěděl, že masař jsem já a mí dva kolegové. Bylo to na Slezské Hartě a pokřikovala to na nás taková přiopilá veselá parta předdůchodců, kteří měli nahozené pruty a koupali se jak je příroda stvořila (i když věřím, že příroda je udělalal hezčími a sami se časem na sobě podepsali). Podle toho co na nás pokřikovali a o čem tam horčeně debatovali jsem usoudil, že masař je ten kdo má nahozeno a hlídá pruty (nenahozené) svých kamarádů, kteří se jeli najíst do chaty, zakrmuje a zaváží na loďce (Slezská Harta), chytá z lodi a přivlastní si 1ks ryby na osobu za 4 dny chytání.

          Pellon - Profil | Pá 6.1.2012 7:10:01

          Přemas >> CarpHouser - 5.1.2012 15:15:11 >> Dobre jsi spasnej andel co dela rybam jen dobre... jen tak dal... jinak s tebou na ryby bych nesel... neber to ve zlem nemam rad kysele tvare kdyz klepnu rybu po hlave... jinak sumcarskej cajk byl vzhledem k tve velikosti... pokud mas 15kg tak si klidne vezmu heavy feeder... a to ze by rybe nevadilo, nemela by stres ze ma hubu rozpichanou jak karfiol tomu neverim a pokud ty jo tak jsi vetsi WM nez jsem si myslel.

            F16 - Profil | Čt 5.1.2012 23:16:04

            Jarda Š. >> Máš pravdu.Já jsem jen chtěl říci,že lump to má horšíí, než zloděj.To je, že budu li poctivý a občas budu lump,dopadnu hůř, než zloděj,který to dělá vědomně.

              nofish - Profil | Čt 5.1.2012 21:30:54

              dle téhle diskuze se prý vyskytují v blízkosti Mydlovar. http://www.mrk.cz/diskuse.php?id=641499 :-D

                Mr.Mepps - Profil | Čt 5.1.2012 20:21:45

                Venca888 >> Mňam

                  Mr.Mepps - Profil | Čt 5.1.2012 20:21:33

                  Venca888 >> Hned bych si dal.

                    Venca888 - Profil | Čt 5.1.2012 20:20:35

                    Mr.Mepps >> a tohle je taky lepší inspirace...

                      Venca888 - Profil | Čt 5.1.2012 20:13:46

                      Mr.Mepps >> pravda... ve sněhu a krvi to nevypadá pěkně. tohle je určitě lepší

                        nofish - Profil | Čt 5.1.2012 20:12:10

                        Venca888 >> přesně to samé říkám taky. Pro sebe si vezmu, rodiče dostanou ale zásobovat půlku rodiny, natož okresu- na to se můžu vys*at. Optimální přístup.

                          Venca888 - Profil | Čt 5.1.2012 20:09:23

                          nofish >> já teď už obecně tolik masa nejim... ale dřív, když jsem doma osaměl (protože drahá polovička ploutve moc nemusí), nebyl problém prokousat se o víkendu jen rybama.
                          Ale nerozdávám je - až na malý výjimky beru jen to, co sám sežeru, případně někoho pozvu na hotový jídlo. Ostatní (včetně rodiny) ať si chytěj/koupěj svoje.

                            nofish - Profil | Čt 5.1.2012 20:06:19

                            Palica_von_zvreca >> mluvímm o rybách, neboj :-) Většina, i ryby údajně "jedovaté" (tloušť, cejn, plotice, parma, bolen, karas atd.) se dají sežrat. Žrát jenom kapry to fakt jako ne :-)

                              Mr.Mepps - Profil | Čt 5.1.2012 19:59:43

                              Venca888 >> :OOOOOOOOo Já jen pro inspiraci.

                                Palica_von_zvreca - Profil | Čt 5.1.2012 19:59:05

                                nofish >> 2x týdně taky zvládám ale ani jednou v tom není kapr.

                                  nofish - Profil | Čt 5.1.2012 19:58:26

                                  Palica_von_zvreca >> 5x je extrém, ale 2x bez problémů zvládám. Já zas už nějak nemusím vepřové a hovězí.

                                    velbyk - Profil | Čt 5.1.2012 19:57:53

                                    Venca888 >> už to přišlo sakra s tím si mě dostal já tak vepřo i hovězí tak jsem taky masař musím se někam uklidit heh :-)))))))

                                      Palica_von_zvreca - Profil | Čt 5.1.2012 19:56:50

                                      nofish >> taky jim rád ryby, ale mít 5x tejdně k večeři kapra.....tomu nevěřím.

                                        nofish - Profil | Čt 5.1.2012 19:55:23

                                        Venca888 >> někomu kdo sežere dvě ryby během roku a jednu na vánoce se blbě vysvětluje že když ti ryby chutnají, není problém je mít 1-2x týdně a tím pádem se toho za rok dá sežrat fakt dost....
                                        Mám průměr cca 5kg na měsíc. Holt někdo rád ryby, jiný rád krávy. Pak snadno někdo nepochopí, že jsou lidi co dokážou za rok odnést 60, 80- 100 kilo ryb. Několik metráků už je něco jiného.