Existují masaři? - Nemyslím si

Tak parto a dost.

Pořád se omílá pojem masař, avšak kdo to je? Viděl ho někdo? Přinesl někdo nevyvratitelný důkaz o jeho existenci? Jak vypadá? Nosí hodinky? My si sklucima tady od nás totiž myslíme, že masaři neexistují. Masaři možná byli kdysi, ale vymřeli, páč je porazilo keč ent rylejs. Prostě logicky ve světě, kde vládne keč ent rylejs, nemůže masař přežít.
Takže já se tedy ptám. Viděli jste někdo masaře? Máte jeho fotku? (není fotka, není masař) Nemáte nic. Jenom blafujete. Masař tedy neexistuje.

Kdo přinese fotografii masaře, jenž je bezpochyb masařem, který drží noviny s datem maximálně dva roky dozadu, tomu složím omluvnou báseň.

Masař...

A) Je sameček od masařky (bývá vzácný, jelikož s penisem se mu hůř létá, proto je snadnou kořistí hmyzožravců)11%

B) rybář, co zajíbí ryby pro maso14%

C) rybář, co zajíbí ryby pro radost3%

D) rybář, co zabíjí ryby pouze v sebeobraně7%

E) je ten, co zabije každou chycenou rybu, protože prostě mu ten pud rybáře nedovolí rybu pustit - tedy jediný pravý rybář56%

F) je pokoutní prodejce podpultového masa (lidského)2%

G) je strůjcem všeho špatného, co se poslední dobou děje. On může za kormorány, regulaci toků a že saděj málo kaprů6%

Od 2.1.2012 hlasovalo 279 čtenářů.

NJKB - Profil | Pá 6.1.2012 12:39:29

Netipa - poslední hrdina MRKu >> Pouštět se do nikoho nebudu, od toho zde nejsem.

    NNetipa - poslední hrdina MRKu - Profil | Pá 6.1.2012 12:37:00

    JKB >> můžeš se ty pustit do ostatních. Mrk je džungle, tady si nevydobudeš nějaký postavení, když s sebou budeš nechat vláčet.

      NJKB - Profil | Pá 6.1.2012 12:34:50

      rover >> Ahoj, přesně jak píšeš...ale tady je to žádoucí jen, aby se do tebe ostatní pustili.

        NVenca888 - Profil | Pá 6.1.2012 12:34:40

        JKB >> konečně rozumnej příspěvek...

          Nrover - Profil | Pá 6.1.2012 12:32:39

          JKB >> Buď v klidu, projevit svůj názor není žádný hřích, naopak, tady je to žádoucí :-)

            NJKB - Profil | Pá 6.1.2012 12:32:17

            Venca888 >> ...

              NVenca888 - Profil | Pá 6.1.2012 12:30:28

              JKB >> takže slovo "masař" pro tebe nemá pejorativní odstín? To jsem rád. Konečně rybáři začínaj moudřet.
              ale může ti ho sdělovat. účastníš se veřejný diskuse, takže musíš počítat s tim, že na tvoje příspěvky může někdo reagovat.

                NJKB - Profil | Pá 6.1.2012 12:30:09

                Netipa - poslední hrdina MRKu >> Nerozčiluji se, pouze jsem napsal to, co si chtěl, tzn.kdo je u mne masařem.

                  NNetipa - poslední hrdina MRKu - Profil | Pá 6.1.2012 12:28:02

                  JKB >> Nemáš se proč rozčilovat, viz můj předešlý zápis.

                    NJKB - Profil | Pá 6.1.2012 12:27:18

                    Přesně toto jsem čekal...nenapsal jsem ani slovo o tom, že je něco špatného na tom, vzít si kapra 60cm a více, jen jsem napsal, že takový člověk je u mne masař, požádal mne o to Netipa, tak jsem tu uvedl svuj nazor, kdo má jiný, je to jeho věc a nemusí mi ho sdělovat.

                      NNetipa - poslední hrdina MRKu - Profil | Pá 6.1.2012 12:26:37

                      nofish >> Já už to pomalu začínám chápat a je to celkem logické. Masař jako takový, ta konkrétní osoba neexistuje, jelikož je to subjektivní pojem. Hypotetický příklad - Pro JKB jsi masařem ty, jelikož si přisvojíš 60+ kapra. Pro tebe je masařem Pellon, který si vezme ročně 30 candátů. Pro Pellona je masař šmudla, kterej si těch candátů vezme 100. A tak dále, než se narazí na takzvaného Masaře 0, pro kterého většího masaře není. Nicméně na masaře 0 nenarazíme, jelikož je člověk závistivý a i tento masař 0 bude závidět někomu jinému a toho označí za masaře, jelikož by chtěl sežrat ryby, který sežra někdo jiný.

                        NVenca888 - Profil | Pá 6.1.2012 12:22:57

                        JKB >> co je špatnýho na tom zabít kapra 60 cm (pokud ho dotyčnej řádně zpracuje a využije)?

                          NNetipa - poslední hrdina MRKu - Profil | Pá 6.1.2012 12:22:37

                          Jarda Š. >> Jo takhle

                            Nnofish - Profil | Pá 6.1.2012 12:22:17

                            JKB >> ehm....... míra kapra je u nás 40cm. Co špatného činím když si přisvojím 3x do roka rybu 60+ centimetrů? :-D
                            Promiň ale nechápu to proč by si kdokoli nemohl vzít rybu jednu a to spíše větší než dvě menší a ty menší nechat ještě nějakou dobu v klidu žít.

                              NJarda Š. - Profil | Pá 6.1.2012 12:20:30

                              Netipa - poslední hrdina MRKu >> On je to web určený pro hlavně holky.

                                NJKB - Profil | Pá 6.1.2012 12:18:18

                                Masař je u mne ten, kdo dokáže zabít například kapra 60cm a více, dále třeba ten, kdo si pokaždé musí odnést rybu...

                                  Nnofish - Profil | Pá 6.1.2012 12:14:36

                                  Jarda Š. >> teď mě něco napadlo, po tom cos dal ten odkaz. Něco na téhle myšlence bude. Kdo je největšími masaři, pokud masaři existují? Podle mě jsou to ti o učí lidi chytat. Články typu "jak chytit, kde chytit, pokud možno velké". Kdyby nikdo neučil lidi chytat bylo by to taky jiné :-)
                                  Kdysi se mi něco podbného stalo. Na menším revíru nikdo nechytal štiky. Jendou jsem to zkusil a chytil. Podruhé a zase. Najednou tam byli všichni s rybičkama a radili si navzájem, co kde vyčetli, jak na štiky v "obtížném terénu". Štiky během chvíle úplně vymizely.
                                  Některá literatura je teda přímé nabádání, podpora masařů- pokud existují (myslím lovců kteří jsou schopní za sezónu odnosit i několik set kg ryb).

                                    NVenca888 - Profil | Pá 6.1.2012 12:14:02

                                    JKB >> Jaké jsou tvé kritéria na masaře?

                                      NNetipa - poslední hrdina MRKu - Profil | Pá 6.1.2012 12:07:56

                                      Jarda Š. >> co to je za web? Ten neznám. Já měl zato, že MM všechnu konkurenci "vyplatil"

                                        NPellon - Profil | Pá 6.1.2012 12:01:43

                                        JKB >> Ja jsem nikdy zadneho masare nevidel.. tedy krom sebe... a i ja byl seznamen s tim ze jsem zpatecnik...