Existují masaři? - Nemyslím si

Tak parto a dost.

Pořád se omílá pojem masař, avšak kdo to je? Viděl ho někdo? Přinesl někdo nevyvratitelný důkaz o jeho existenci? Jak vypadá? Nosí hodinky? My si sklucima tady od nás totiž myslíme, že masaři neexistují. Masaři možná byli kdysi, ale vymřeli, páč je porazilo keč ent rylejs. Prostě logicky ve světě, kde vládne keč ent rylejs, nemůže masař přežít.
Takže já se tedy ptám. Viděli jste někdo masaře? Máte jeho fotku? (není fotka, není masař) Nemáte nic. Jenom blafujete. Masař tedy neexistuje.

Kdo přinese fotografii masaře, jenž je bezpochyb masařem, který drží noviny s datem maximálně dva roky dozadu, tomu složím omluvnou báseň.

Masař...

A) Je sameček od masařky (bývá vzácný, jelikož s penisem se mu hůř létá, proto je snadnou kořistí hmyzožravců)11%

B) rybář, co zajíbí ryby pro maso14%

C) rybář, co zajíbí ryby pro radost3%

D) rybář, co zabíjí ryby pouze v sebeobraně7%

E) je ten, co zabije každou chycenou rybu, protože prostě mu ten pud rybáře nedovolí rybu pustit - tedy jediný pravý rybář56%

F) je pokoutní prodejce podpultového masa (lidského)2%

G) je strůjcem všeho špatného, co se poslední dobou děje. On může za kormorány, regulaci toků a že saděj málo kaprů6%

Od 2.1.2012 hlasovalo 279 čtenářů.

NVenca888 - Profil | Čt 5.1.2012 19:54:46

Palica_von_zvreca >> však jsem napsal, že to neměl pro sebe... všeho moc škodí. Taky mohl lhát... jsou takový

    NPalica_von_zvreca - Profil | Čt 5.1.2012 19:52:55

    Venca888 >> to ti neberu, ale 650kg? to by mi ten kapr lezl krkem....a řekl bych že každýmu.

      NVenca888 - Profil | Čt 5.1.2012 19:50:56

      velbyk >> ne... ale už ho zahlídli... prej...

        NVenca888 - Profil | Čt 5.1.2012 19:50:36

        Palica_von_zvreca >> já taky ne... jen jsem si hrál s číslama. Nicméně třeba pro mně neni problém mít každej tejden kapra či amura. Samozřejmě zdaleka ne všechny sám chytim. Ale pokud na něj mám chuť (a to mám skoro vždycky), byl bych blbej, abych ho pustil a cestou z rybačky si v sádkách toho samýho koupil. To neni o penězích ale o zdravym rozumu...

          Nvelbyk - Profil | Čt 5.1.2012 19:48:54

          už ho našli ? ? ? ;-)

            NVenca888 - Profil | Čt 5.1.2012 19:47:44

            Mr.Mepps >> to je otázka. pravděpodobně chyceno (a zaplaceno) na soukromejch dírkách, takže je to uplně stejnej masař jako ten, kdo si koupí u řeznika krkovici.
            a navíc je tam málo krve

              NPalica_von_zvreca - Profil | Čt 5.1.2012 19:47:24

              Venca888 >> i tak nevěřím, že to měl pro svoji a rodinnou osobní spotřebu.

                NVenca888 - Profil | Čt 5.1.2012 19:45:05

                Palica_von_zvreca >> to je jedno jaký - každej jí takový, ke kterejm má přístup. Nejsem Cajthamlová, ale řekl bych, že pro suchozemskej národ jsou přirozenější ryby sladkovodní. Jestli jsou chutnější sladkovodní nebo mořský ryby je věcí subjektivního pohledu (osobně dávám přednost první možnosti, nemluvě o větší ekologičnosti takový volby) a větší výběr možná maji, ale i tak tvoří meritum spotřeby mořskejch ryb jen pár druhů.

                  NMr.Mepps - Profil | Čt 5.1.2012 18:00:24

                  Netipa - poslední hrdina MRKu - >> A co tenhle je to masař??? http://www.mrk.cz/fotky.php3?id=70270

                    Nmipa - Profil | Čt 5.1.2012 17:13:08

                    :-) Abych to nemusel pročítat zpětně celé, tak se Vás jen zeptám ... už jste ho našli ???

                      NPalica_von_zvreca - Profil | Čt 5.1.2012 17:00:52

                      Netipa - poslední hrdina MRKu >> páč bílá ryba se množí geometrickou řadou, kdeždo kapř jen lineárně ;)

                        NNetipa - poslední hrdina MRKu - Profil | Čt 5.1.2012 16:58:00

                        Palica_von_zvreca >> proč zabíjet bílou rybu, když stejně dobře poslouží plevel kapr?

                          NPalica_von_zvreca - Profil | Čt 5.1.2012 16:57:07

                          Netipa - poslední hrdina MRKu >> no tak vidíš, tak není nutné na to využívat Kapřů ale třeba bjelüc.

                            Nšmudla007 - Profil | Čt 5.1.2012 16:49:22

                            zdeko >> No zrovna jeden člověk se za to na mrku nestydí.. je to úplná masařka, ale není to žena, je to kaprař. Viz http://www.mrk.cz/clen.php3?id=12096&kw=masa%F8ka

                              NNetipa - poslední hrdina MRKu - Profil | Čt 5.1.2012 16:48:59

                              Palica_von_zvreca >> sushi se dá dělat z čehokoliv

                                NPalica_von_zvreca - Profil | Čt 5.1.2012 16:47:42

                                Venca888 >> jenže oni jedí mořský ryby.....troufnu si říct, že je daleko větší výběr a jsou daleko chutnější.....;) dělají z toho sushi. nejsem teda Pohlreich ale sushi z kapra nevím nevím...

                                  Nzdeko - Profil | Čt 5.1.2012 16:38:37

                                  Masaři zcela jistě existují. Masař je zloděj masa, pokavaď se jedná o ženu, je to masařka.

                                    Nadam.fsh - Profil | Čt 5.1.2012 16:30:44

                                    kukac >> Aha, no pekne :)

                                      NNetipa - poslední hrdina MRKu - Profil | Čt 5.1.2012 16:12:37

                                      Metallica >> Názor zajímavý, leč, pokud reaguješ na to, co myslím, tak to bylo myšleno jinak. Každopádně každý být chytrý nemůže, to je pravda

                                        Nkukac - Profil | Čt 5.1.2012 16:11:09

                                        inak limit aspoň 50cm do 60cm menšie pušťam a nad 60do 70 som zobral za 27 rokov lovu asi 10 ks, skor menej,zobral by som iba vtedy, keby bola je nejaká akcia ktorý by rybu aj zjedli lebo vačšina rybu nemusí akurát tak filé ,inak nevyužijem