Existují masaři? - Nemyslím si

Tak parto a dost.

Pořád se omílá pojem masař, avšak kdo to je? Viděl ho někdo? Přinesl někdo nevyvratitelný důkaz o jeho existenci? Jak vypadá? Nosí hodinky? My si sklucima tady od nás totiž myslíme, že masaři neexistují. Masaři možná byli kdysi, ale vymřeli, páč je porazilo keč ent rylejs. Prostě logicky ve světě, kde vládne keč ent rylejs, nemůže masař přežít.
Takže já se tedy ptám. Viděli jste někdo masaře? Máte jeho fotku? (není fotka, není masař) Nemáte nic. Jenom blafujete. Masař tedy neexistuje.

Kdo přinese fotografii masaře, jenž je bezpochyb masařem, který drží noviny s datem maximálně dva roky dozadu, tomu složím omluvnou báseň.

Masař...

A) Je sameček od masařky (bývá vzácný, jelikož s penisem se mu hůř létá, proto je snadnou kořistí hmyzožravců)11%

B) rybář, co zajíbí ryby pro maso14%

C) rybář, co zajíbí ryby pro radost3%

D) rybář, co zabíjí ryby pouze v sebeobraně7%

E) je ten, co zabije každou chycenou rybu, protože prostě mu ten pud rybáře nedovolí rybu pustit - tedy jediný pravý rybář56%

F) je pokoutní prodejce podpultového masa (lidského)2%

G) je strůjcem všeho špatného, co se poslední dobou děje. On může za kormorány, regulaci toků a že saděj málo kaprů6%

Od 2.1.2012 hlasovalo 279 čtenářů.

nofish - Profil | St 4.1.2012 23:18:55

tuny >> omg, dej si facku........ dej a tohle mi radši už neříkej :-D

Kapraři útočí, help me, kdokolimkdo žere ryby je jejich úhlavní nepřítel..........

    Rybovrah 1 - Profil | St 4.1.2012 23:16:48

    malamut >>
    Chlape, ty máš horkou nemoc! Co blábolíš že "masař si uloví ryby, které je důstojné konzumovat". V reálu to tedy vypadá následovně: podnikneš velkou ryb. výpravu, chytneš jako vždy(2x karas, 1x cejn), přijedeš domu ke svým veteránům a oblékneš se do fraku a jdeš je důstojně konzumovat?? No ty jsi teda divnej patron!

      tuny - Profil | St 4.1.2012 23:15:33

      nofish >> a ještě neco ja si na rybach většinou zachytam ale když ne tak se z toho neposeru ale připada my že ty když nic nechytneš tak jsi z toho na prašky že jsi utratil za benzin nebo naftu :-) krmeni čas straveny zbytečně u vody(protože domu nic nevezeš)

        nofish - Profil | St 4.1.2012 23:14:29

        tuny >> v tom souhlasím. Úspěch je ulovení. Ale konzumace takto ulovené ryby je pokračování v tom proč se ty ryby loví. Samozřejmě v dnešní době má člověk úplně jinou možnost volby než třeba před sto lety. Teď může rybu pustit a stejnou si jít koupit. Já se držím systému kdy je občas úlovek mnou sežrán (proč taky ne když je jím rád) ale nikomu nebráním ryby pouštět.

        Ale vidíš to. Úspěch je ulovení. Proto jsem říkal že nepochopím odpočinek u vody bez úlovku :-)

          tomsa - Profil | St 4.1.2012 23:12:29

          maryo >> Náhodou šik fotka

            rover - Profil | St 4.1.2012 23:12:12

            match-oun >> Tvaroh ?

              match-oun - Profil | St 4.1.2012 23:10:28

              Netipa snídá kreatin, vaječný bílky a tvaroh...jasnej masař!

                tuny - Profil | St 4.1.2012 23:08:12

                nofish >>ano při rybolovu je uspěch uloveni ryby ale ne jeji zabyti,ale to je otazka nazoru

                  rover - Profil | St 4.1.2012 23:05:55

                  nofish >> Zvyk je železná košile, ...těžko jí "svlíkat" :-(
                  Zachovat si chladný rozum dá někomu celkem dost práce ...

                    nofish - Profil | St 4.1.2012 23:01:47

                    tuny >> no nepochopím. Samotný lov ryb je pro mě činnost která mě baví a tím pádem odpočinek. Fotbal to samé, naběhám se tam, nadřu, ale přinese pocit vnitřního uspokojení. Prostě odpočinek. A jesliže něco dělám tak chci být alespoň trošku úspěšný. Při rybolovu je holt úspěch ulovení ryby, proto si k vodě nejdu odpočinout, ale lovit ryby, což je pro mne uklidňující a tudíž odpočinek.

                    Fakt nechápu jak někdo může dělat cokoli s tím že je mu jedno jak to dopadne, asi mám problém....... :-)

                      tuny - Profil | St 4.1.2012 22:58:16

                      maryo >> dobrej magor ten mě rozesmal

                        tuny - Profil | St 4.1.2012 22:57:00

                        nofish >> ja si u vody odpočinu i když to nebere a nervozni určitě nejsem protože když chytnu tak je to pro mě něco navic,takovej bonus,ale to ty nikdy nepochopiš i když bych ti to přal :-) a neřikam že si rybu nevezmu ale ne za každou cenu

                          nofish - Profil | St 4.1.2012 22:55:55

                          tomsa >> plně souhlasím. To že člověk občas něco chytí, jindy zas pustí je jedna věc. Ale tvrdit že si jdu odpočinout, nebo fakt jen nahodit a chlastat jak to občas vidim, to je pro mě jaksi nepochopitelné :-)

                            maryo - Profil | St 4.1.2012 22:55:51

                            Netipa - poslední hrdina MRKu - >> podle mě jasnej masař...

                              Drinks - Profil | St 4.1.2012 22:55:32

                              Ty si tak leda velký :))))))))

                                malamut - Profil | St 4.1.2012 22:54:15

                                Rybovrah 1 >> já si myslím, že jsi jen obyčejný hovnochyt, normální masař si uloví ryby, které je důstojné konzumovat, ty musíš brát to, co ti náhoda přinese. A to focení každý čudly jsi zřejmě pochytil v ML.

                                  tomsa - Profil | St 4.1.2012 22:53:12

                                  nofish >> Však jsme lovci, myslím chlapi.
                                  Chyť a puť je stejně slepá ulička jako homoseksuál.
                                  Po tisícíletí je muž vyvažován mimo jiné i tím kolik uloví a jak zabezpečí rodinu. U ch. a p. je rodina v koncích a u homoseksuálů není ani rodina natož v koncích. Tím nechci nikoho ponižovat jen tak to cítím.

                                    Rybovrah 1 - Profil | St 4.1.2012 22:50:04

                                    Já si nejezdím k vodě odpočinou či dokonce relaxovat, mě k vodě táhne jenom pach rybí krve. Já jsem totiž MASAŘ.

                                      nofish - Profil | St 4.1.2012 22:48:44

                                      Rybovrah 1 >> no tak na tohle bych takové kopyto nepoužíval už vůbec :-) Ale proti gustu.........

                                        nofish - Profil | St 4.1.2012 22:47:22

                                        tuny >> já si jezdím k vodě odpočinout a když se při tom unavím taháním večeře z vody ven tak se taky nezlobím.
                                        "já si chodím k vodě odpočinout" slyším čast, pak taky vidí tu nervozitu toho co tohle s oblibou prohlašuje, když to nebere :-) NIkdo nechodí k vodě odpočívat, každý chce chytit.