Existují masaři? - Nemyslím si

Tak parto a dost.

Pořád se omílá pojem masař, avšak kdo to je? Viděl ho někdo? Přinesl někdo nevyvratitelný důkaz o jeho existenci? Jak vypadá? Nosí hodinky? My si sklucima tady od nás totiž myslíme, že masaři neexistují. Masaři možná byli kdysi, ale vymřeli, páč je porazilo keč ent rylejs. Prostě logicky ve světě, kde vládne keč ent rylejs, nemůže masař přežít.
Takže já se tedy ptám. Viděli jste někdo masaře? Máte jeho fotku? (není fotka, není masař) Nemáte nic. Jenom blafujete. Masař tedy neexistuje.

Kdo přinese fotografii masaře, jenž je bezpochyb masařem, který drží noviny s datem maximálně dva roky dozadu, tomu složím omluvnou báseň.

Masař...

A) Je sameček od masařky (bývá vzácný, jelikož s penisem se mu hůř létá, proto je snadnou kořistí hmyzožravců)11%

B) rybář, co zajíbí ryby pro maso14%

C) rybář, co zajíbí ryby pro radost3%

D) rybář, co zabíjí ryby pouze v sebeobraně7%

E) je ten, co zabije každou chycenou rybu, protože prostě mu ten pud rybáře nedovolí rybu pustit - tedy jediný pravý rybář56%

F) je pokoutní prodejce podpultového masa (lidského)2%

G) je strůjcem všeho špatného, co se poslední dobou děje. On může za kormorány, regulaci toků a že saděj málo kaprů6%

Od 2.1.2012 hlasovalo 279 čtenářů.

NRybovrah 1 - Profil | St 4.1.2012 23:46:53

arnošt >>
Děkuji, absolutně nechápu co to je (a teď poruším nějaký jeho homo kodex) za hovado boží. Ten uživatel(malamut) má evidentně problém nejenom s "důstojnou konzumací ryb" ale pravděpodobně prodělal v poslední době závažný úraz hlavy a léčí si komplex z ze svého malého přirození na rybářském servru. Bůh mu odpusť.

    NMalda512 - Profil | St 4.1.2012 23:46:43

    kranex >> čus. Pro takové hovada by se měl prodávat fotoaparát s kulkou místo blesku. Možná by těch fotek bylo mín.

      NŠlapeto - Profil | St 4.1.2012 23:44:37

      Malda512 >> :o)) Nemá cenu se rozčilovat!

        NŠlapeto - Profil | St 4.1.2012 23:44:05

        nofish >> Už jsem se trošku lekl, a chtěl si to ujasnit přes SZ, ale nakonec to dobře dopadlo :)))

          Narnošt - Profil | St 4.1.2012 23:42:41

          Netipa - poslední hrdina MRKu >> To já naopak autorská práva ctím a fotku prohlašuju za nejlepší kaprařskou fotografii všech dob !!! o))) Snoubí se v něm moje zaměstnání s mým koníčkem.A to nemyslím povolání pornoherce... :-))))

            NMalda512 - Profil | St 4.1.2012 23:41:45

            Rybovrah 1 >> Ty nejsi masař. Ty jsi nenažraný hovado které nemá žádné zábrany. Jinak pěkné fotky. Jistě každej komu je ukážeš ti řekne jakej jsi borec a jak jsi dobrej rybář. Jen tak dále at máš co nejvíc těchto humus fotek. Až ti bude 60 tak si budeš listovat mezi fotkama a říkat si jaké to byli časy a kolik ryb se dalo ulovit, než to ty nenažraný hovada všechno nepozabíjeli a nesežrali.

              Nnofish - Profil | St 4.1.2012 23:37:43

              tuny >> njn. Asi jo. Ještě že mi nezáleží na tom jak mě hodnotí lidi co mě neznají :-) Ale ta obrana útokem je dobrá.
              Nemusím ale odpovím. Mám odneseno přiměřeně ryb všech možných druhů vzhledem k počtu doházek. Stejně tak ryb vrácených do vody- hlavně oblíbených kaprů co jsou skoro v každé vodě u nás. Beru je to co dokážu zkonzumovat já sám a nejbližší rodina maximálně (přece jen rodiče nepošlu do tesca pro pangase pokud se zeptají na rybu). Aneb jinak. Kdybych to počítal, jak níže tvrdíš, tak už na ryby nelezu protože bych byl určitě hoooooodně v mínusu. Tak asi tak na tu nejapnou poznámku níže.

                NNetipa - poslední hrdina MRKu - Profil | St 4.1.2012 23:36:00

                maryo >> bacha na autorský práva. Toto je umění a cekem drahý. Abys z toho zbytečně neměl nějaký vopletačky

                  Nrover - Profil | St 4.1.2012 23:35:55

                  nofish >> Podvědomě to ví skoro každý, ...dále pak už záleží pouze na výši IQ jedince :-)

                    Narnošt - Profil | St 4.1.2012 23:35:26

                    Rybovrah 1 >> Pane kolego,s ním se opravdu nemá cenu pouštět do diskuse. :-( Přečti si jeho příspěvky a zjistíš,že se jich účastní jen proto,aby v každé diskusi napadl dva tři lidi...Tipnul bych si,že teď si tě dá do ignorance k těm dalším dvaceti,co se s nimi nepohodl někdy jindy. o)))

                      Nmalamut - Profil | St 4.1.2012 23:34:56

                      Šlapeto >> jestli vůbec nějaký má...

                        NŠlapeto - Profil | St 4.1.2012 23:33:48

                        malamut >> V tomto případě ho nejspíš můžeš překročit. Ten pán má asi malé pér*o...

                          Ntuny - Profil | St 4.1.2012 23:30:54

                          nofish >> kdybych měl hodnotit podle tveho profilu tak my vychaziš jako klasicky masař co ma plny mrazak

                            Nmalamut - Profil | St 4.1.2012 23:29:39

                            Rybovrah 1 >> jdi do....

                              Nnofish - Profil | St 4.1.2012 23:29:18

                              rover >> vidíš, tobě jsem neodpověděl :-)
                              To víš, zvyk je zvyk. Otázka je co jsou ty správné a co ty špatné návyky. To má každý člověk asi nastaveno jinak.

                                Nnofish - Profil | St 4.1.2012 23:27:18

                                tuny >> vycházel jsi mi na průměrného kapraře prosazujícího K70 všude kterého se*ou ti masaři co žerou jeho miláčky, vlastně jakékoli ryby. Napadlo mě mrknout na profil:
                                Oblíb. způsoby lovu kaprarina
                                Oblíb. druhy ryb kapr
                                To mou předtuchu potvrdilo, proto jsem to napsal..........

                                  NRybovrah 1 - Profil | St 4.1.2012 23:27:06

                                  malamut >>
                                  Ach tak, ty jsi zmatený z nějakých kodexů a jak to máš v hlavičce pomotané začal jsi "důstojně konzumovat ryby". Nejsi v nějaké sektě (třeba důstojných konzumentů ryb) ??

                                    Ntuny - Profil | St 4.1.2012 23:23:19

                                    nofish >> nejsem kaprař a facku si dej ty

                                      Nrover - Profil | St 4.1.2012 23:23:02

                                      malamut >> Korektně řečeno :-)

                                        Nmalamut - Profil | St 4.1.2012 23:19:27

                                        Rybovrah 1 >> jen kodex MRKu mi brání v tom, abych ti sdělil, že jsi hňup.