Zoologický koutek MRKu.

Diskuse bez zoologických mantinelů o všemožných tvorech této planety a o přírodě vůbec.
Autor diskuse: Piskořík - Profil , 31.12.2011 všeobecné - ostatní
Moderátorem vybraný zápis - stále nahoře.

NDeProfundis - Profil | Pá 1.5.2026 10:24:21 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

    NP!F - Profil | Pá 7.3.2025 20:44:19

    drvoštěp >> samozrejme. Ja sa vyhováram poväčšine na psov, ale aj vrabce sú dobré 😇

      Ndrvoštěp - Profil | Pá 7.3.2025 20:41:42

      P!F >> Myslíš ten bordel ?🤔

        NP!F - Profil | Pá 7.3.2025 20:40:15

        drvoštěp >> pekná výhovorka...

          NLutra - Profil | Pá 7.3.2025 19:44:30

          Pvl >> Na Vysočině už je taky živo. Špačci už 14 dní, skřivani, čejky a od včera i bílý konipasi. L.

            Ndrvoštěp - Profil | Pá 7.3.2025 16:16:40

            Pvl >> Vrabčáků a sýkorek tu je habaku👍A straky už taky začínají slídit.

              NPvl - Profil | Pá 7.3.2025 16:10:01

              drvoštěp >> Tady moc vrabčáků není dřív jich bylo na husto .. Už i andulky jsem viděl 3ks :😁😁😁 někomu uletěly

                Ndrvoštěp - Profil | Pá 7.3.2025 15:42:53

                Pvl >> Vrabčáci čistí hnízda. Mám bordel po celém dvoře.

                  NR.P. - Profil | Pá 7.3.2025 15:38:06

                  wildlife >> Nemáš tam tu třetí fotku před úpravou?? Fotky máš pěkné ale ten postproces je někdy dost brutální, chtělo by to ubrat.

                    NPvl - Profil | Pá 7.3.2025 14:05:03

                    Jaro už je "za rohem " špačci už vyzpěvují .kosáci ráno taky Kdybych se více pohyboval v přírodě tak by toho bylo asi víc .

                      Ndrvoštěp - Profil | Pá 7.3.2025 13:09:29

                      wildlife >> 👍👍👍👍👍

                        Nwildlife - Profil | Pá 7.3.2025 11:53:41

                        Samecci Krivky obecne na ovocnych stromech to se hned tak nevidi..

                          NTEZAR - Profil | Čt 6.3.2025 18:29:29

                          Bacon >> Máš holt víceúčelový krmítko...🤩👍

                            NBacon - Profil | Čt 6.3.2025 11:21:05

                            Loupežník přiletěl plašit ke krmítku 😊

                              Nosprey - Profil | Út 4.3.2025 21:39:53

                              První letošní makra. Už jsou týden stará, ale díval jsem se a ještě nejsou prošlá. Takže špatně z nich nikomu nebude:-))

                                NBacon - Profil | Ne 2.3.2025 20:06:00

                                Sluníčko přilákalo do skleníku první drvodělku 😊

                                  NPiskořík - Profil | Ne 2.3.2025 15:11:05

                                  Čištění budek a stejně jako minulej rok, jedna bouda oblíbená jako spížírna….nejspíš myšice….na plcha si netroufám pomejšlet, to by byl svátek….;o)

                                    NPiskořík - Profil | Ne 2.3.2025 12:51:38

                                    Žerou jak zjednaný….ale do konce zimy vystačím…..:o)

                                      Nosprey - Profil | So 1.3.2025 23:34:14 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                      Tak jsem se dnes pokusil o nějaký ten wildlife a připlížil se ke káněti na pár... decimetrů.
                                      Holt zima je krutá a ani nemusí být moc tuhá.

                                        NPiskořík - Profil | So 1.3.2025 14:00:32

                                        Všechny čtyři pinďouři hojně navštěvovaný…..:o)