Zoologický koutek MRKu.

Diskuse bez zoologických mantinelů o všemožných tvorech této planety a o přírodě vůbec.
Autor diskuse: Piskořík - Profil , 31.12.2011 všeobecné - ostatní
Moderátorem vybraný zápis - stále nahoře.

NDeProfundis - Profil | Pá 1.5.2026 10:24:21 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

    NKáceč - Profil | Po 10.3.2025 20:29:42

    Vash >> výroba toho prodlužováku zanechá daleko větší uhlíkovou stopu než ten Biolit :-)

      NVash - Profil | Po 10.3.2025 20:28:01

      Káceč >> Má prodlužovák z Temelína 😤 Nejčistší energie 🤘

        NKáceč - Profil | Po 10.3.2025 20:23:46

        osprey >> že je to účinné, to věřím, ale čím je napájen ten halogen, ten zdroj bude opravdu ekologickej? :-)

          NVash - Profil | Po 10.3.2025 20:18:21

          osprey >> Vrahu 😉🤘🤣

            Nosprey - Profil | Po 10.3.2025 20:14:34

            Káceč >> Na likvidaci zimujícího hmyzu v místnostech je ideální silný tepelný zdroj. Třeba halogenové svítidlo. Bereš to z deseti cm a ty potvory jen padají ze stropu. Likvidoval jsem takhle komáry.
            Účinné a dokonale ekologické.

              Nosprey - Profil | Po 10.3.2025 20:09:53

              Erva >> Já vím:-)
              Ale musím napsat, že vím, aby to nevypadalo, že nevím.

                NErva - Profil | Po 10.3.2025 18:42:06

                osprey - Jj, promiň jestli se tě to dotklo myslel jsem to dobře :-))

                  Nstarecek - Profil | Po 10.3.2025 18:37:19

                  osprey >> Myslím že ne, ty čínská sluníčka mají různé barevné aberace.

                    NPedro1 - Profil | Po 10.3.2025 15:45:57

                    Káceč >> Souhlas, klidně bych je vzal Old Spicem:-)

                      NTomazzz - Profil | Po 10.3.2025 15:44:06

                      Kormous z Ebra, ranni vyhrivacka na prvnim slunicku :)

                        NTomazzz - Profil | Ne 9.3.2025 22:27:26

                        Byl jsem pronasledovan :)

                          NKáceč - Profil | Ne 9.3.2025 21:24:01

                          osprey >> tuhle havěť musíš fotit jedině Biolitem :-)

                            Nosprey - Profil | Ne 9.3.2025 21:11:36

                            1Mara >> Cítí teplo, na podzim se hromadí kolem vyhřátých věcí a pak se stahují do škvír, kudy teplo uniká. Míval jsem je zalezlé v okně v pokoji - než jsme ho kvůli jeho nětěsnosti vyměnili.

                              Nosprey - Profil | Ne 9.3.2025 21:10:09

                              Erva >> Já vím, že to není slunéčko sedmitečné, taky to tam nikde netvrdím. A jistě, jsou to ty invazní potvory.
                              Akorát mám pocit, že ty černé kusy jsou jiný druh.

                              No a většinou jsou zalezlé v různých škvírách, kde se blbě fotí a tady se to dalo docela dobře.

                                NPoušťák - Profil | Ne 9.3.2025 19:09:38

                                Erva >> z Ásie nikdy nepřišlo nic dobrého 🤣🤣

                                  NErva - Profil | Ne 9.3.2025 12:39:57

                                  osprey - Jedná se o invazní druh z Asie , z naším slunéčkem sedmitečným to nemá nic společného .

                                    N1Mara - Profil | Ne 9.3.2025 10:24:47

                                    osprey >> takhle máma na podzim od nich obsypaný celý panelák, je jich tam miliarda, kde se berou a proč na náš panelák a zateplení nevím, ale máme je zalezlé na balkónech v profilech co máme zasklené balkony :-))

                                      Nosprey - Profil | Ne 9.3.2025 10:19:19

                                      Takhle mi v garáži zimovala slunéčka. Pořád jsem jejich focení odkládal, ale teď už jsem si je radši zvěčnil, dřív než se rozutečou.

                                        Ndrvoštěp - Profil | Pá 7.3.2025 20:47:40

                                        P!F >> Psi chodí na zahradu💩Kolem domu a okolí mám zámkovku. A ta bordel nezakryje. Všude nacházím šnůrky, vlasce, kousky igelitů atd. Denně zametám... A jak začnou sýkorky, tak zase bude plnej dvůr pěnových kuliček ze zateplení....🙉