Zoologický koutek MRKu.

Diskuse bez zoologických mantinelů o všemožných tvorech této planety a o přírodě vůbec.
Autor diskuse: Piskořík - Profil , 31.12.2011 všeobecné - ostatní
Moderátorem vybraný zápis - stále nahoře.

wildlife - Profil | Pá 28.2.2025 19:00:22 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

wildlife >>

    wildlife - Profil | Pá 28.2.2025 18:46:30

    Kdyz je zima bez snehu je ho videt na 200m+ ...

      wildlife - Profil | Út 25.2.2025 10:43:50

      P!F >> Na 1.

        osprey - Profil | Po 24.2.2025 21:25:57

        Potvrzuji. Hřívnáče jsem viděl jednoho, špačků tři páry - a už začínají pořvávat.

          P!F - Profil | Po 24.2.2025 20:58:56

          wildlife >> na ktorom poschodí más balkón?

            Poušťák - Profil | Po 24.2.2025 20:51:14

            Poušťák >> jsme vejš 🤣🤣🤣🤣

              Lutra - Profil | Po 24.2.2025 20:49:20

              Poušťák >> Tady Vysočina 550 mnm.- náves. Kopce okolo přes 600.

                Poušťák - Profil | Po 24.2.2025 19:44:56

                To ano,ale u nás v Krušných horách v n.v.650 m je to jiná hoši.
                Ale je pravda že dnes bylo na slunci už 10 st.

                  Lutra - Profil | Po 24.2.2025 16:02:50

                  1. hřivnáče jsem měl na fotopasti už minulý týden, včera na Vysočině čejky a dnes ráno mi vrzal na střeše špaček. Proklovali se tam pod křidlice a hnízdí tam už několik let.

                    wildlife - Profil | Po 24.2.2025 14:17:04 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                    Poušťák >> K nam hrivnaci uz v sobotu a prvni dva pary spacku , ale dnes po usvitu se stalo toto privitani...no co uz . Cvaknute z balkonu .

                      Knapík - Profil | Po 24.2.2025 13:44:32

                      Poušťák >> u nás na sídlišti v Plzni v pátek a Doudlevcích už asi o dva týdne dřív.

                        Goonch - Profil | Po 24.2.2025 13:25:11

                        Poušťák >> v Praze jsem viděl a slyšel prvního včera

                          Poušťák - Profil | Po 24.2.2025 13:21:09

                          Tak k nám dnes dorazili hřivnáči

                            osprey - Profil | Pá 21.2.2025 20:39:04 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                            Jeden z našich čmeláků, co není čmelák zemní. Toho jediného bezpečně poznám a jeho jméno udržím v hlavě. Ty ostatní nikoli - a že jich je...

                              1Mara - Profil | Pá 21.2.2025 14:32:34

                              Pedro1 >> lež roku voe ! :-))))))))

                                Pedro1 - Profil | Pá 21.2.2025 11:56:20

                                Poušťák >> Největší lež tohoto týdne:-))))))

                                  Poušťák - Profil | Pá 21.2.2025 11:52:43

                                  Pedro1 >> moudrost wole,ale to ti snad nemusím psát 🤣🤣🤣🤣

                                    Pedro1 - Profil | Pá 21.2.2025 11:47:29

                                    Poušťák >> První je chlast, nebo lenost?:-)

                                      Poušťák - Profil | Pá 21.2.2025 11:45:24

                                      Pedro1 >> skromnost je má druhá nejsilnější stránka 🤣🤣