Zoologický koutek MRKu.

Diskuse bez zoologických mantinelů o všemožných tvorech této planety a o přírodě vůbec.
Autor diskuse: Piskořík - Profil , 31.12.2011 všeobecné - ostatní
Moderátorem vybraný zápis - stále nahoře.

NDeProfundis - Profil | Pá 1.5.2026 10:24:21 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

    NPedro1 - Profil | Pá 21.2.2025 11:43:53

    Poušťák >> Nebuď skromný, Vašíku:-))))

      NPiskořík - Profil | Pá 21.2.2025 11:43:24

      Poušťák >> :O))

        NPoušťák - Profil | Pá 21.2.2025 11:33:09

        Piskořík >> wole 🤣🤣

          NPiskořík - Profil | Pá 21.2.2025 9:10:51

          Poušťák >> Tys byl vždycky hodnej na zvířátka, Vašíku….proto Tě mám ve vážnosti, votomnic….;o)

            NPedro1 - Profil | Pá 21.2.2025 7:19:06

            Poušťák >> Zjistil jsem m, že ten lůj žerou jenom některé dny, ty kurvy. Na chatě i za barákem jsem rozvěsil asi deset kousků a co na ně koukám, tak jsou dny kdy se toho nedotknou a pak zase dny, kdy jich tam je hromada. Asi mají bezmasé dny:-)))

              NPoušťák - Profil | Čt 20.2.2025 22:21:43

              Piskořík >> já byl u známých na farmě pro hovězí z ml.býka a vzal jsem si snad 2 kg love a dávám to Sýkorkám po kouskám celou zimu

                NPvl - Profil | Čt 20.2.2025 17:11:31

                Zase novinka 😏
                EU zavádí novou směrnici: Trpaslíci povinně na všech zahrádkách a balkónech!

                  NPiskořík - Profil | Čt 20.2.2025 16:32:52

                  wildlife >> Hustej…:o)

                    NPiskořík - Profil | Čt 20.2.2025 16:32:14

                    Jsem si vzpomněl, jako malej jsem vždycky na zabíjačce dostal za úkol hodit “pinďoura” z prasete na nějakou větev pro sýkorky….jsem zkusil dva objednat u řezníka a jo, šlo to….a jelikož to mají jako odpad, bylo to zadarmo….takže kdyby se někdo chtěl inspirovat, objednat u řezníka jako pinďoura….;o))

                      Npepa-č - Profil | Čt 20.2.2025 16:09:06

                      wildlife >> možná právě proto, že vypadá jako kus plastu a ne něco na co jsou zvzknutí lovit. možna 🤷‍♂️

                        Nwildlife - Profil | Čt 20.2.2025 13:32:27 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                        Z dalky to vypadalo jako kus plastu ... Se divim ze preziva , pri hojnen vyskytu krahujce i kalouse .

                          NSkříťa - Profil | Čt 20.2.2025 8:17:39

                          R.P. >> Vím, že je to normální, ale vzácných tvorů je mi líto. Samozřejmě je to pořád lepší, než kdyby tu orlici někdo otrávil.

                            NR.P. - Profil | St 19.2.2025 21:57:06

                            Skříťa >> Z toho ti nemusí být smutno. To je příroda.

                              NSkříťa - Profil | St 19.2.2025 19:37:55

                              Pvl >> Veliká škoda. Je mi z toho smutno.

                                Nwildlife - Profil | Út 18.2.2025 10:57:43

                                Stavi se i v zime , ale je to na moc hodin , je nachytat ve dne...

                                  Nsasan111 - Profil | Po 17.2.2025 19:31:13

                                  Vash >> Šak vidíš jaký má opletený demižónek :-)))))))

                                    NVash - Profil | Po 17.2.2025 18:48:51

                                    sasan111 >> Jo 😤 sklepmistr 🤣🤘😝

                                      Nsasan111 - Profil | Po 17.2.2025 18:31:16

                                      Bacon >> To je ten sklepní pavuk :-)))))))