Jak ulovit rybářku, pořípadě nalákat stávající partnerku do bivaku? :-)

Pište vaše triky na ulovení rybářky, nebo na návnady která vám přilákají vaší drahou partnerku někam na 14 dní do bivaku. Pořípadě i o nástrahách s tím spojeným... Názory dam již v rybařině zainteresovaných samozřejmě bereme taky ...
Autor diskuse: toliplzen - Profil , 26.12.2011 všeobecné - nástrahy, návnady

Uvítali by jste nějakou speciální seznamku pro rybáře a rybářky?

A) Ano74%

B) Ne8%

C) Je to šílený nápad.......18%

Od 26.12.2011 hlasovalo 314 čtenářů.

99 nových příspěvků od Vaší poslední návštěvy. (Začít číst od prvního z nich.)

Nraušík - Profil | Čt 14.6.2012 8:10:17

Před měsícem jsem v plzni pod papírnou vyděl chytap pěknou zrzku:),přišla tam s labradorem kterej se pořád chtěl jít vykoupat,pěkná podívaná jak ho furt tahala z vody.

    NT.Karel - Profil | St 18.1.2012 19:35:39

    Už jí mám ulovenou roky a měnit nebudu :-)

      Nkamjatko - Profil | St 18.1.2012 19:29:07 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

      argument se jmenuje Božkov :-)

        Nbezrybka jiři1962 - Profil | So 14.1.2012 10:23:06 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

        Když je pěkně a daří se,tak proč ne.

          NKnedlhans - Profil | Ne 8.1.2012 12:13:40

          Hergot tady se strhla ale debata :-)

            Nvelbyk - Profil | Ne 8.1.2012 0:02:11

            monpresage >> nech mi tam něco ;-)

              Nmonpresage - Profil | Ne 8.1.2012 0:00:31

              Tak já jdu lovit něco do lednice...bááj dokola .-)

                Nmonpresage - Profil | So 7.1.2012 23:57:09

                Stewik >> však vím .-))))

                  NStewik - Profil | So 7.1.2012 23:54:51

                  monpresage >> Nemusíš ho chrániť :D ja ti ho neukradnem :D

                    Nmonpresage - Profil | So 7.1.2012 23:52:43

                    velbyk >> oukej :-)

                      NStewik - Profil | So 7.1.2012 23:52:36

                      velbyk >> Som dosť zmätený :D :D

                        Nvelbyk - Profil | So 7.1.2012 23:51:09

                        monpresage >> to si necháme na potom ju ;-)

                          Nmonpresage - Profil | So 7.1.2012 23:48:18

                          velbyk >> nene já jdu po Tobě zlato .-))) tě chráním před lovcem :-)))

                            Nmonpresage - Profil | So 7.1.2012 23:46:44

                            Stewik >> prd vody kámo :-))))jsme moderení domácnost máme každej svůj .-))) jen o rybky se dělíme :-)

                              Nvelbyk - Profil | So 7.1.2012 23:45:48

                              Stewik >> ne ne má svůj a jde po tobě :-D

                                NStewik - Profil | So 7.1.2012 23:44:41

                                monpresage >> :D takže si ho vyhodila od počítača ? :D

                                  Nmonpresage - Profil | So 7.1.2012 23:43:33

                                  Stewik >> No jasně .-))) jdu to tady oživit aby vám tu nebylo smutno .-)))

                                    NStewik - Profil | So 7.1.2012 23:41:33

                                    monpresage >> Hoj :) Ty si velbykova spolu-rybárka ? :)

                                      Nmonpresage - Profil | So 7.1.2012 23:39:21

                                      Stewik >> Tož tak jsem tady jdu se udobřovat .-) hoj

                                        NStewik - Profil | So 7.1.2012 23:36:58

                                        velbyk >> Tak želám úspešné udobrovanie :D

                                          NHošek - Profil | So 7.1.2012 23:35:21 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                          Bohužel s manželkou jsem to už vzdal, ale povedla se ulovit moje dcerka a s toho mám velkou radost!!!!

                                            Nvelbyk - Profil | So 7.1.2012 23:31:50

                                            Stewik >> no to bude teď :-D

                                              NStewik - Profil | So 7.1.2012 23:30:12

                                              velbyk >> No keby si ponúkol ju, to je len potom by bol oheň na streche :D

                                                Nvelbyk - Profil | So 7.1.2012 23:28:45

                                                Stewik >> no ted mi vynadala že jsem měl nabídnou ji a ne sebe kuva to bude zase boj a budu si ji muset udobřovat heh :-)))))

                                                  Nmichec - Profil | So 7.1.2012 23:25:34

                                                  velbyk >> Přece by pro to měli mít pochopení. Ty za to přece nemůžeš :)))

                                                    NStewik - Profil | So 7.1.2012 23:25:28

                                                    velbyk >> Na vidíš :D To máš za to, že tuna si robíš srandy z vážnych vecí :D

                                                      Nvelbyk - Profil | So 7.1.2012 23:23:42

                                                      Stewik >> tak a teď jsem prej podezřelej :-D

                                                        Nvelbyk - Profil | So 7.1.2012 23:23:02

                                                        Stewik >> cituji vím a nepujčím jdu se ožrat když mi tu dělá do chlapa chlap :-D :-))))))) sedí vedle a tlemí se tu ;-)

                                                          NStewik - Profil | So 7.1.2012 23:19:58

                                                          velbyk >> a tvoja o tom vie ? :D

                                                            Nvelbyk - Profil | So 7.1.2012 23:19:48

                                                            michec >> taky už mám doma průser :-)))))

                                                              Nvelbyk - Profil | So 7.1.2012 23:19:30

                                                              Stewik >> heh :-) zase průser :-D

                                                                NStewik - Profil | So 7.1.2012 23:17:37

                                                                velbyk >> radšej cez SZ :D :D

                                                                  Nmichec - Profil | So 7.1.2012 23:16:38

                                                                  A sakryš, venku zima ale tady už se otepluje :))))

                                                                    Nvelbyk - Profil | So 7.1.2012 23:15:23

                                                                    Stewik >> hej chcem sa zoznamit s tebou mám šancu ? ? ? :-D :-))))))))))

                                                                      NStewik - Profil | So 7.1.2012 23:11:30

                                                                      Hej ta čo ??? Kde je ta zoznamka ?? :) Na kto ide na rande som nou ??


                                                                      Nikto ???


                                                                      Typické :D

                                                                        Nrybomil - Profil | So 7.1.2012 17:14:59

                                                                        nejlepší ženská

                                                                          NZdenall - Profil | So 7.1.2012 16:58:17 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                                                          To já jsem ulovil takovouhle hastrmanici :o)

                                                                            Ntoliplzen - Profil | So 7.1.2012 16:50:16

                                                                            Hellfish >> Nebo spíš pár dní v roce nečeká................. Teda u mě. Proto toto :-)

                                                                              NHlubočepy - Profil | So 7.1.2012 16:50:16

                                                                              Hellfish >> Zlatá slova :o)) Lépe to snad ani nejde napsat.

                                                                                NHellfish - Profil | So 7.1.2012 16:46:01

                                                                                Hele, jediná výhoda z toho plynoucí je, že když má papíry tak pokryješ na čtyři klacky půl revíru, z vlastní zkušenosti vim, že po pár minutách jsem hledal ventilek na zádech jak z tý reklamy na ferneta. Je to prostě tak, ty macho lovec, ona sbírá maliny..... pornočasák zabere mín místa než ty jejich krámy a pobereš víc koulí, kuku nebo rumu. a když je to ta pravá, tak těch pár dní v roce doma počká :-))))

                                                                                  Ntoliplzen - Profil | So 7.1.2012 16:38:51

                                                                                  Vaseek >> Parádní....

                                                                                    NVaseek - Profil | So 7.1.2012 13:39:30

                                                                                    jj o to nám šlo, dovča to byla super a když se neco chytí o to jsou lepší vzpomínky...

                                                                                      NHrdobec - Profil | So 7.1.2012 13:35:16 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                                                                      Vaseek >> Já byl letos prvně a bylo to super a taky mě mrzí že už to asi nezopakujem.Sice jsme z boutu nic lepšího nechytli ale celkově to byla parádní dovolená.

                                                                                        NVaseek - Profil | So 7.1.2012 13:31:06

                                                                                        jj občas se usměje trocha štěstí a pak je to teprve sranda...u Martina bylo fajn,škoda že loďky dáva pryč, ale nejaká mu tam zůstane,tak snad výlet ještě zopakujeme:-)

                                                                                          NHrdobec - Profil | So 7.1.2012 13:26:54

                                                                                          Vaseek >> Myslíš rybku přes 240cm jako nedavno :-)) Viděl jsem to u Martina na stránkách,krásná ryba

                                                                                            NVaseek - Profil | So 7.1.2012 13:25:59 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                                                                            ...

                                                                                              NVaseek - Profil | So 7.1.2012 13:23:11

                                                                                              Taky sem tu moji musel nalákat na pěkné počasí a dobré vínko:-) a občas i nějakou tu rybku...

                                                                                                NHrdobec - Profil | So 7.1.2012 13:16:00

                                                                                                markos >> To viš :-))

                                                                                                  Nmarkos - Profil | So 7.1.2012 13:13:46

                                                                                                  Hrdobec >> asi máš pořádného ouhoře

                                                                                                    NHrdobec - Profil | So 7.1.2012 12:52:54

                                                                                                    Rick >> Taky ji nechávám ty větší a sám pak paběrkuju:-)))

                                                                                                      NRick - Profil | So 7.1.2012 12:41:08 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                                                                                      Musiš ji nechat ty vetší kousky, pak mají z toho lepší počit. Jínak striktně vyžaduje možnost dělat ohínek (pyromanka) a grilovačku s pivem takže o to to mám lepší . Pravidelné ale vytahne ty největší tak s tím počitejte, občas to zaboli když na to čekaš tyden o)

                                                                                                        NPeši - Profil | So 7.1.2012 11:52:40

                                                                                                        Obiš >> Upřímně...gratuluju:)

                                                                                                          NKnedlhans - Profil | So 7.1.2012 11:50:45

                                                                                                          Šulec >> Nemuzu si pomoct ale vypada jak bohyne Helena :D

                                                                                                            NŠulec - Profil | So 7.1.2012 11:02:46

                                                                                                            mates202 >> Jo, tak s tou bych taky věděl co dělat......

                                                                                                              NObiš - Profil | Pá 6.1.2012 20:19:35 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                                                                                              Člověk si ji musí vyrobit!!! Mě se to povedlo. By ste čuměli jak přes dva pruty zatahuje bojky na sumce. :) :) :)

                                                                                                                NS&F - pescador - Profil | Pá 6.1.2012 20:11:42

                                                                                                                Grasel >> To už musí být klidná a "vybitá" ....

                                                                                                                  NGrasel - Profil | Pá 6.1.2012 20:10:27

                                                                                                                  S&F - pescador >> Jo,než ju napadne to zkusit doma :))

                                                                                                                    NS&F - pescador - Profil | Pá 6.1.2012 20:06:00

                                                                                                                    Knedlhans >> Pro vzteklou ženu nebo partnerku,že je člověk stále na rybách je to skvělé uklidnění a vyžití :-))

                                                                                                                      NKnedlhans - Profil | Pá 6.1.2012 20:02:57

                                                                                                                      S&F - pescador >> OMG no to je uchylarna :DDDDDDD

                                                                                                                        NS&F - pescador - Profil | Pá 6.1.2012 16:50:04

                                                                                                                        toliplzen - >> Stávající partnerku lze do bivaku stoprocentně a zaručeně nalákat na tuhle hru - http://unix.rulez.org/~calver/funny/swf/girl_power.​swf

                                                                                                                          Nnej.vydra - Profil | Út 3.1.2012 20:32:24 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                                                                                                          Jednou ji vytáhni s sebou když prší a neberou. Na spacákový víkend ve dvou se bude určitě dlouho vzpomínat. Časem vás bude jezdit více:-)

                                                                                                                            NHrdobec - Profil | Út 3.1.2012 20:32:06

                                                                                                                            vikikaca >> JJ,o jinejch prutech nepochybuju ale rybářský to nebudou:-)

                                                                                                                              Nvikikaca - Profil | Út 3.1.2012 20:28:19

                                                                                                                              Hrdobec >> a naposled

                                                                                                                                NHrdobec - Profil | Út 3.1.2012 20:26:32

                                                                                                                                mates202 >> Pěkná,akorát při tom focení to bylo poprvé co viděla rybářskej prut:-)

                                                                                                                                  Nmates202 - Profil | Út 3.1.2012 20:15:33 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                                                                                                                  K téhle bych si i já ten Bivak pořídil.....

                                                                                                                                    Nvikikaca - Profil | Út 3.1.2012 20:06:36

                                                                                                                                    cz team >> super moc fandíme takovým párům

                                                                                                                                      NrybarkaJMK - Profil | Út 3.1.2012 20:00:58

                                                                                                                                      Grasel >> někdy se to o mě říká:-)