Mazlíci a jiná "zířátka"

vkládejte fotky vaších "parťáku" co společně s vámi tráví čas na rybách:-))))
Autor diskuse: vundu - Profil , 20.12.2011 všeobecné - revíry, cestování

Jaké je vaše nejoblíbenější domácí zvířátko?

A) hafani63%

B) miciny11%

C) karlíci2%

D) hadice2%

E) rybišky7%

F) šemíci1%

G) vše co mečí,bučí a bečí2%

H) želvy2%

I) hlodavci6%

J) sklípkanovití2%

Od 21.12.2011 hlasovalo 410 čtenářů.

Nmipa - Profil | So 1.6.2013 8:29:29

MarPit >> z klasických pešků jsou opravdu asi nej, vydrží o něco déle, ale všechny vyrobené z "juty" jsou předem odkázány k zániku ... :-)))
pokud je někdo šikovný a dovede si něco uplést, tak použití horolezeckých lan je to nejlepší ... pešek drží ... a drží ... měsíce a někomu možná i roky :D-)))))))

    NMarPit - Profil | Pá 31.5.2013 23:20:50

    Nejlepší zkušenosti mám s pešky z http://www.gappay.cz/ i když jak ho načal už to šlo jako po másle :-)

      Nmipa - Profil | Pá 31.5.2013 22:00:49

      vundu >>Čus Štefane,
      s tím odpočinkem mají pravdu, protože pak se lépe "řádí" ...
      obojky vypadají luxusně a stylově - nechal jsi je šít a nebo je koupil již hotové ?
      a takhle "malá" kostička musí něco vydržet i když ji budou žužlat těmi malými zoubky :-) našim vždy zůstane jen dutý střed a ten je moc nebere a tak jim seženu zase novou a tak stále dokola !!!
      a co se týká toho peška, tak to je snad úděl všech standardních - životnost skoro nulová a tak opravdu zkus ten pletený z horolezeckých lan, protože v porovnání je téměř nezničitelný a budeš s pesany spokojený, uvidíš :D-)))

        Nvundu - Profil | Čt 30.5.2013 19:27:58

        mipa >> Ahoj Milane

        ee to je jen veget a napůkl utahání...tvořil jsem doma na zahradě nějaké hodnoty a prckové mi "pomáhali"... no a když jsem měl čast na cigárko a kafe,tak se rozhodli,že s pomocí budou pokračovat až po řádném odpočinku...no a tak se taky stalo :-))))

        mmch malej měl teď rok,dostali nové kožené obojky,mega hovězí kost a peška...jeho životnost byla 12minut!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!rekord jak sviňa :-))))) musím něco smotat s lana jak si mi doporučoval :-)))))))

          Nmipa - Profil | St 29.5.2013 18:09:04 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

          vundu - >> ... jinak je s ním ale pohoda :-)))

            Nmipa - Profil | St 29.5.2013 18:06:57 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

            vundu >> Járo ... to jsou tak utahaní a nebo to je jen "pohodička" ... luxusní foto :-)))
            po delší odmlce posílám foto s info ... dnešní vážení - 7,6 kg ... prdek nám roste :D-)

              Nmladej candat - Profil | Út 28.5.2013 18:05:17

              Flákám to máš pravdu chlape,ale ja se polepším.....ryby teď jsou na druhem místě
              Fotka je nádherná.....to je vidět jak se u tebe mají dobře
              Měj se fajn

                NAleš10 - Profil | Po 27.5.2013 21:09:49

                vundu >> dej si líbí krásná fotka :-))

                  Nvundu - Profil | Po 27.5.2013 11:56:36

                  mladej candat >> nazdare kamaráde,kde se flákáš :-))))))

                  mazlík je super.....já na rybách nebyl už minimálně od pravěku....pořád doma něco kutím..ale že si to ty,hodím ti sem jednu aktuální těch našich "krysaříků"....:-)))))

                    Nmladej candat - Profil | Čt 23.5.2013 22:12:05 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                    Ahoj Jardo
                    Tal to je muj novej mazlík

                      NAleš10 - Profil | St 22.5.2013 21:05:57 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                      jeden úlovek co byl u nás na zdi :-)

                        NAleš10 - Profil | St 22.5.2013 21:05:02 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                        tu je nějak mrtvo :-)

                          NSiven Polní - Profil | Pá 10.5.2013 22:01:30

                          Aleš10 >> Ne, ale je vtipná :)

                            NAleš10 - Profil | Pá 10.5.2013 21:14:49

                            Siven Polní >> :-)) a proč tam je nějaká 4% paní veterinářka?

                              NSiven Polní - Profil | Pá 10.5.2013 21:13:43

                              Aleš10 >> A jo, Moravský Krumlov, ne Český, sorry...

                                Nmik UTD - Profil | Pá 10.5.2013 20:52:31

                                Moje rybářka vydrží sedět 8h u prutu

                                  Nfrost862 - Profil | Pá 10.5.2013 20:47:09

                                  Aleš10 >> jasné:-))

                                    NAleš10 - Profil | Pá 10.5.2013 20:45:05

                                    frost862 >> i to by šlo :-)

                                      Nfrost862 - Profil | Pá 10.5.2013 20:44:27

                                      Aleš10 >> no zbylo mu ho tak dva centimetry:-)))tak spíš čeníchem:-)))

                                        NAleš10 - Profil | Pá 10.5.2013 20:36:53

                                        frost862 >> jj aspoň bude někdo dělat záběry vocasem :-))