Mazlíci a jiná "zířátka"

vkládejte fotky vaších "parťáku" co společně s vámi tráví čas na rybách:-))))
Autor diskuse: vundu - Profil , 20.12.2011 všeobecné - revíry, cestování

Jaké je vaše nejoblíbenější domácí zvířátko?

A) hafani63%

B) miciny11%

C) karlíci2%

D) hadice2%

E) rybišky7%

F) šemíci1%

G) vše co mečí,bučí a bečí2%

H) želvy2%

I) hlodavci6%

J) sklípkanovití2%

Od 21.12.2011 hlasovalo 410 čtenářů.

NPetr Z. Vedro - Profil | Pá 10.5.2013 20:36:48

mipa >> se nedivím že bruslí pomalu, když jim takhle fandíte z pelechu :o)

    Nfrost862 - Profil | Pá 10.5.2013 20:34:13

    Aleš10 >> a v třeba vyrazí už s nama aj na víkend:-))

      NAleš10 - Profil | Pá 10.5.2013 20:26:07

      frost862 >> a sakra :-))

        Nfrost862 - Profil | Pá 10.5.2013 20:21:00

        Aleš10 >> jasné ho vemu za marmyšem mrknout:-)))ať se malej votrká:-)

          NAleš10 - Profil | Pá 10.5.2013 20:20:16

          frost862 >> OK nejdřív v pondělí páč je doma u rodičů

            Nfrost862 - Profil | Pá 10.5.2013 20:19:00

            Aleš10 >> :-))))dneska sem koukal na ty pásy pro ozziho,maj je tam jak dělá mladá,optaj se prosimtě?

              NAleš10 - Profil | Pá 10.5.2013 20:12:06

              frost862 >> no to bys musel štefane vidět fakt skoro jak živá :-)))

                Nfrost862 - Profil | Pá 10.5.2013 20:08:08

                Aleš10 >> kvalitní práce paní se frnda povedla:-))

                  NAleš10 - Profil | Pá 10.5.2013 19:09:50

                  Siven Polní >> nn ve znojmě :-)

                    NSiven Polní - Profil | Pá 10.5.2013 17:46:20

                    Aleš10 >> Nebylo to v Hluboké?

                      Nmipa - Profil | Pá 10.5.2013 16:37:16

                      vundu - >> ... koukám na hokej se Slovinci a mohu říct, že kdyby venku "nechcalo", tak jdu s pesany raději ven ... určitě by to bylo prospěšnější :-)))))

                        Nmipa - Profil | St 8.5.2013 21:11:12

                        Tichej >> ... asi buďme rádi, že to nevíme :-)))

                          Nmike1977 - Profil | St 8.5.2013 20:36:48

                          Přidám karlíky, nové přírustky....

                            NTichej - Profil | St 8.5.2013 20:12:53

                            mipa >> na co pak asi myslela :-))))

                              Nmipa - Profil | Út 7.5.2013 18:05:04

                              Aleš10 >> ... teď, jak jsi to napsal, tak ji tam vidím ... krásná práce paní veterinářky, to se musí uznat :-)))

                                NAleš10 - Profil | Po 6.5.2013 21:39:42

                                mipa >> on si náš pes o něco rozřízl bok a paní veterinářka mu to tak blbě oholila že teď má na boku frndu :-)) ono to je ještě blbě vyfocený nechtěl jsem ho budit dostal antibiotika

                                  Nmipa - Profil | Po 6.5.2013 21:37:24

                                  Aleš10 >> jak a čím se jí to povedlo ... ?

                                    NAleš10 - Profil | Po 6.5.2013 21:10:26

                                    tak se musím pochlubit :-)
                                    dneska neměla asi paní veterinářka den a nějak přehlídla to co našemu pesonovi udělala na boku :-)))

                                      Nmipa - Profil | Ne 28.4.2013 7:01:11 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                      vundu - >> ... a "teta" ... to je kapitola sama pro sebe, zvykla si, to zase jo, ale kolikrát než aby ho musela "sežrat" se otočí a dělá, že tam není ... prostě má rozum a ví, že se štěňátky není život jednoduchý a radši ho ignoruje ... :-)))

                                        Nmipa - Profil | Ne 28.4.2013 6:54:11 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                        vundu - >> zato starší "strejda" je z něj na šlupky, protože to skoro 24-hodinové "opruzování" pěkně vysiluje a unavuje ... takže usíná , kde se dá ... třeba i v sedě ... :-)))