Mazlíci a jiná "zířátka"

vkládejte fotky vaších "parťáku" co společně s vámi tráví čas na rybách:-))))
Autor diskuse: vundu - Profil , 20.12.2011 všeobecné - revíry, cestování

Jaké je vaše nejoblíbenější domácí zvířátko?

A) hafani63%

B) miciny11%

C) karlíci2%

D) hadice2%

E) rybišky7%

F) šemíci1%

G) vše co mečí,bučí a bečí2%

H) želvy2%

I) hlodavci6%

J) sklípkanovití2%

Od 21.12.2011 hlasovalo 410 čtenářů.

mipa - Profil | Ne 28.4.2013 6:49:59 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

vundu - >> tak nám čas pokročil a "mladej" je čím dál tím ve větší pohodě a vůči starším si nebere žádné servítky ... jen čekám, kdy ho pošlou do "patřičných" mezí ... :-)))

    Marek96 - Profil | Út 23.4.2013 21:39:11 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

    dúfam že sa jej na rybách bude páčiť :P

      JBpivosaj - Profil | Út 23.4.2013 20:28:45 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

      hlídá :-)

        mipa - Profil | Ne 21.4.2013 19:06:12

        atawa >>... tisíc čertů s tím malým neposedou šije a s ohledem na to, že je to i malý "kazimír", tak je před námi dost práce ... příjemné práce při "tvarování" povahových rysů :-D)))

          ctvrtmile - Profil | Ne 21.4.2013 18:59:54 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

          Tak to je ten můj "trhač"....

            atawa - Profil | Ne 21.4.2013 18:40:07

            mipa >> Čau ten malej s tim si užiješ,asi dostává školu od těch dvou a z očí mu kouká tisíc čertů. Máš opravdu moc pěkný kámoše.

              atawa - Profil | Ne 21.4.2013 18:31:40 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

              Je sice kámošovo,ale společník dobrej hlavně když něco jíš.

                Aleš10 - Profil | Ne 21.4.2013 12:35:12

                mipa >> krasavci :-))

                  mipa - Profil | Ne 21.4.2013 10:11:48 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                  vundu - >> většinou to dopadlo asi takto ... vteřinka a neposeda je ze záběru !!!

                    mipa - Profil | Ne 21.4.2013 10:06:05 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                    vundu - >> jedno foto do "rodinného" alba ... jen je dostat všechny do záběru, tak to musíš dělat pěkného "kašpara"... velký zaujmout a ten prďoch kouká zas jen na ně ... :-)))

                      Bob IV - Profil | So 20.4.2013 21:26:56 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                      Vyhlíží kapřiky...

                        Sp. - Profil | So 20.4.2013 20:19:59 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                        full servis :)

                          JBpivosaj - Profil | Pá 19.4.2013 16:23:43 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                          dnes..

                            mipa - Profil | Po 15.4.2013 19:08:18

                            vundu >>... moc děkuji !!! ... jen je to takový malý terorista a likvidátor, lítá jako poděs, útočí bez skrupulí na Sida s Kiminou a pak sebou najednou praští a spí jako špalek ... v tomto věku na to má ale nárok ... :-)))

                              vundu - Profil | Po 15.4.2013 11:54:31

                              mipa >> je náááádhernej kamaráde....

                                Sp. - Profil | Ne 14.4.2013 23:22:45 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                konečne jar :)

                                  mipa - Profil | Ne 14.4.2013 21:19:38 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                  vundu - >> ... no a když jsme přišli domů, tak usnul jako špalek ...:-)

                                    mipa - Profil | Ne 14.4.2013 21:18:04 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                    vundu - >> mlaďasovi se hodí absolutně všechno ... větve co jsem ostříhal, drny, šišky ... a v nestřežené chvilce i hračky Sida a Kiminy :-)))

                                      mipa - Profil | Ne 14.4.2013 21:14:28 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                      vundu - >> dnes bylo přímo luxusní počásko a tak jsme byli většinu času na zahradě ... já makal a psiska si užívali ... :-)

                                        frost862 - Profil | Čt 11.4.2013 18:15:42 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                        tak pejsan je doma,v květnu vypadá,že pojede na první víkendovou k vodě:-))