Mazlíci a jiná "zířátka"

vkládejte fotky vaších "parťáku" co společně s vámi tráví čas na rybách:-))))
Autor diskuse: vundu - Profil , 20.12.2011 všeobecné - revíry, cestování

Jaké je vaše nejoblíbenější domácí zvířátko?

A) hafani63%

B) miciny11%

C) karlíci2%

D) hadice2%

E) rybišky7%

F) šemíci1%

G) vše co mečí,bučí a bečí2%

H) želvy2%

I) hlodavci6%

J) sklípkanovití2%

Od 21.12.2011 hlasovalo 410 čtenářů.

NSp. - Profil | Čt 11.4.2013 0:40:22 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

3,5mesiaca a 3,5roka

    Nmipa - Profil | St 10.4.2013 21:18:11

    Lutra >> kovový kord (drátěný) v pneumatice je neuvěřitelné svinstvo ... přesto díky za upozornění :-)

      NMarPit - Profil | Út 9.4.2013 23:00:27 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

      Ten výraz :-)

        NLutra - Profil | Út 9.4.2013 21:47:56

        mipa >> Kluci dobrý, chválím jak jim děláte program. Mám jen malinký varování, co se týká těch pneumatik. Hlídejte, ať to nerozkoušou až na dráty a nezapíchaj si je do mordy. Zažil jsem, že se pověsily pneumatiky jako hračky prasatům a ta je rozkousala, měla plný čumáky a dásně drátků a pak nežrala, nerostla, netloustla a prostě byl průšvih. U těch našich prďolů nejde o ten přírůstek, že jo, ale průšvih by to byl taky. Tak ať se daří celejm smečkám.

          Nvundu - Profil | Po 8.4.2013 21:33:14

          Paulus >> jj a vo tom to je :-)))

            NPaulus - Profil | Po 8.4.2013 21:32:06 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

            vundu >> Pořád stejný ... o))

              NPaulus - Profil | Po 8.4.2013 21:31:47

              mipa >> Pešky a trénink už jsem musel zrušit, je to bába... o)

                Nmipa - Profil | Po 8.4.2013 20:46:53 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                vundu >> ahoj Járo, to co vidíš dole na mojí fotce, to spletené červeno-bílé, je pletený pešek z horolezeckého lana ! ... máme ho již dva roky a když ho "vypereš", tak je jako nový a nepoškozený :-)
                pešky Gappay jsou vynikající, ale vezmou samozřejmě taky za své - takže volba je jasná :-D)))
                a ta děravá pneumatika, podle potřeby 2-3x do roka měním, je velmi oblíbená hračka - jeden jí vezme do tlamy a druhý ho honí po zahradě ... a ta s okem je na tahání, kde se podle potřeby může přidávat různá zátěž ... a hodně se vyblbnou s peškem na provaze a na násadě ... je toho ale samozřejmě víc :-)

                  Nvundu - Profil | Po 8.4.2013 20:32:56

                  mipa >> jj máš recht kamaráde.....jinak máš pěkné hračky..my už máme jednoho peška na kašu.tak pletu z lana pěknej cop a ten snad vydrží trochu déle...:-)))

                    Nvundu - Profil | Po 8.4.2013 20:30:22

                    Paulus >> tak to v každém případě.kámo...........

                      Nmipa - Profil | Po 8.4.2013 18:45:04 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                      vundu - >> to mladej se už do toho taky "prsí" a chce porovnávat síly - naivní prďola ... :-D)))
                      zvláštní, že to foto je staré pár dní a je na něm stále dost sněhu (tedy na Pardubice a duben !) - teď to již není pravda :-)

                        Nmipa - Profil | Po 8.4.2013 18:37:36 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                        vundu >> to posilování a rýsování postavy musí hezky pozvolna, jak píšeš, pěkně s rozumem a výsledek se určo dostaví, ale když se přepálí, je konec ... my používáme třeba tohle ... :-)

                          NPaulus - Profil | Ne 7.4.2013 22:33:06

                          vundu >> Pilsen je plná feťáků a přestěhoval jsem se 10 min. od centra. Prostě nevíš koho potkáš a nemusí bejt sám - je lepší předpokládat ...

                            Nvundu - Profil | Ne 7.4.2013 22:31:26

                            Paulus >> máš recht slovane...ochrana musí být....
                            mě teda zatím stačí ruce,ale v záloze se určitě něco najde....

                              NPaulus - Profil | Ne 7.4.2013 22:30:38 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                              vundu >> Mrchy jsou to - votom vůbec nic. Takhle to tu vypadá když v noci vypínám mašinu ... o))

                                NPaulus - Profil | Ne 7.4.2013 22:29:07

                                vundu >> Pro všechny případy ...................... o))

                                  Nvundu - Profil | Ne 7.4.2013 22:28:27

                                  Paulus >> kua ale že tak všechny ty obávaný plemena milujou postele...až nečekané od krvelačných potvor našich milovaných :-))))

                                    Nvundu - Profil | Ne 7.4.2013 22:26:37

                                    Paulus >> tak to se ti ani nedivím :-)))) já mít doma tak pěknou jikernačku jak máš ta a navíc i s malou a čubou,už bych nějaké to donucovadlo doma měl.....

                                      NPaulus - Profil | Ne 7.4.2013 22:25:42

                                      mike1977 >> Ne ne - mám svou letitou Pitku a osmiměsíční Labradorka je dětí (kluk 17). Já bych to nechtěl ...