Mazlíci a jiná "zířátka"

vkládejte fotky vaších "parťáku" co společně s vámi tráví čas na rybách:-))))
Autor diskuse: vundu - Profil , 20.12.2011 všeobecné - revíry, cestování

Jaké je vaše nejoblíbenější domácí zvířátko?

A) hafani63%

B) miciny11%

C) karlíci2%

D) hadice2%

E) rybišky7%

F) šemíci1%

G) vše co mečí,bučí a bečí2%

H) želvy2%

I) hlodavci6%

J) sklípkanovití2%

Od 21.12.2011 hlasovalo 410 čtenářů.

mike1977 - Profil | Ne 7.4.2013 22:23:29

Paulus >> Ty máš holky Bíglice? Prý jsou mnooooohem hodnější. Ten náš kluk, je fakt rebel !!! Je to moc chytré, vychcané, ale zase chápavé, učenlivé a hodné....ale znova...rebel ! :-)

    Paulus - Profil | Ne 7.4.2013 22:22:41 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

    vundu >> Ale jo ................ co už hele. Jen ta malá se jeví že bude krásná po mamince, tak už preventivně sháním brokovnici s upilovanou hlavní o))

      vundu - Profil | Ne 7.4.2013 22:20:26

      Paulus >> ..noo tak to už je harém..:-)))) a psychicky jsi na tom dobře?? mě by totiž doma mrdlo-kdybych měl doma 4ženský .-))))
      já mám doma dvě,ale s prcekem se o ně rozdělíme a je to jak se říká fifty fifty..:-)))

        Paulus - Profil | Ne 7.4.2013 22:19:30

        mike1977 >> Jasný - mi taky v jednom kuse jedna z nich "odchází" ze záběru o)))

          mike1977 - Profil | Ne 7.4.2013 22:17:08

          Paulus >> Díky :-) Zkus někdy udržet Bígla na jednom místě aspoň sekundu...tohle byla haluz, nad objektivem, jsem měl jeho oblíbenou kostičku... :-) V sekundě přemýšlel, jak na mě a jak se k ní dostane :-)

            Paulus - Profil | Ne 7.4.2013 22:14:33

            mike1977 >> Krásná fotka ! o)

              Paulus - Profil | Ne 7.4.2013 22:14:02 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

              vundu >> Vlastně jsou čtyři Járo ............ babinec o)))

                mike1977 - Profil | Ne 7.4.2013 22:13:35 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                Na to, že nám jsou dva roky, tak milujeme lovy, stopy, hrabání...a ode dneška i pózování :-)

                  vundu - Profil | Ne 7.4.2013 22:12:06

                  Paulus >> tak to je jen dobře že je spokojena,apropo...máš doma pěkný fenky..:-)))) všechny tři..:-)))

                    Paulus - Profil | Ne 7.4.2013 22:09:05 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                    vundu >> Mi z ní udělala děsnýho gaučáka. V jednom kuse jí volizuje jedna z jedný a druhá z druhý strany ... Mrchy jsou to ty ženský o))
                    Ale čuba je tu spokojená ...

                      vundu - Profil | Ne 7.4.2013 21:59:23

                      Paulus >> děkuji ti,od tebe si toho vážím....

                      snažím se ať to není chrt no :-)))

                        Paulus - Profil | Ne 7.4.2013 21:28:36

                        vundu >> Bude z něj hezkej pes o))

                          Aleš10 - Profil | Ne 7.4.2013 21:27:26 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                          chlupáči už zalízaj do postele tak jdu taky kluci mějte se :-)

                            Aleš10 - Profil | Ne 7.4.2013 21:25:21

                            vundu >> prcek? :-D to má naše suji :-D ona je na balonky úchyl akorát jí moc dlouho nevydrží ona teda žádná hračka není pro ni nezničitelná :-)) jinak zahrát si s ní můžeš jen nevím jestli ti ho pučí :-)))

                              vundu - Profil | Ne 7.4.2013 21:20:27

                              Paulus >> jj začíná,když se zpětně dívám na fotky..kua to bylo pískle,ale teď už se začíná rýsovat krásně..navíc řádí na zahradě s peškem a tím si pěkně posilňuje krk a stehna... no nechci zatím moc divočit,nemá ještě ani rok :-))))

                                vundu - Profil | Ne 7.4.2013 21:18:44

                                Aleš10 >> ..tak s tím tvým rošťákem bych si šel zagrát fotbal.....jinak pipínek váží 33kilo....prostě prcek :-))))

                                  Paulus - Profil | Ne 7.4.2013 21:17:31

                                  vundu >> Díky kámo - malej se začíná tvarovat o)))

                                    Aleš10 - Profil | Ne 7.4.2013 21:16:52

                                    vundu >> malej? :-) kolik má kilo?

                                      Aleš10 - Profil | Ne 7.4.2013 21:15:59 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                      vundu >> spíš ulízají k smrti :-)))

                                        vundu - Profil | Ne 7.4.2013 21:15:47

                                        Paulus >> p.s. malej je pořád hladovej...prcínek můj..