Mazlíci a jiná "zířátka"

vkládejte fotky vaších "parťáku" co společně s vámi tráví čas na rybách:-))))
Autor diskuse: vundu - Profil , 20.12.2011 všeobecné - revíry, cestování

Jaké je vaše nejoblíbenější domácí zvířátko?

A) hafani63%

B) miciny11%

C) karlíci2%

D) hadice2%

E) rybišky7%

F) šemíci1%

G) vše co mečí,bučí a bečí2%

H) želvy2%

I) hlodavci6%

J) sklípkanovití2%

Od 21.12.2011 hlasovalo 410 čtenářů.

vundu - Profil | Ne 7.4.2013 21:14:01

Aleš10 >> díky za pochvalu..hned jak budu doma jim to vyřídím,doufám,že mě za to neroztrhají...:-)))

    vundu - Profil | Ne 7.4.2013 21:13:03

    Paulus >> kamaráde i ty to máš doma nádherné ...jinak pozdravuj

      Aleš10 - Profil | Ne 7.4.2013 21:02:49

      vundu >> jde jim to vidět na očích že jsou to zabijáci :-)) velcí krasavci :-)

        Paulus - Profil | Ne 7.4.2013 21:00:45 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

        vundu >> Nádhera o)

        Dnešní venčení.

          vundu - Profil | Ne 7.4.2013 20:58:50

          posílám všem pozdrav od mé milované jikernačky a dvou krvelačných,zabijáckých,nazkrotných a všemi obávaných psů...

            vundu - Profil | Ne 7.4.2013 20:56:13

            mipa >> jj Mildo to je horké téma,alespoň tak soudím dle teploty mé krve :-)))))

              mipa - Profil | So 6.4.2013 8:51:14

              vundu - >>... to už je lepší po celotýdenním shonu a stresu navštívit tuto akci ... http://regiony.impuls.cz/pardubicky-kraj/pernikova-​noc-naturistu.html ... jako příprava na léto - vynikající :-)))

                mipa - Profil | So 6.4.2013 8:39:42 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                vundu >> Járo, tak to máš naprostou pravdu ... v takových to diskusích je velmi jednoduché se rozčílit a na základě toho "dementní" příspěvky od autorů neznalých konkrétní problematiku poslat do prd*ele, ale zažili jsme jich už několik a v takových a jim podobných diskusích se dovedeme orientovat a odlišit od sebe lidi, kterým jde opravdu o problematiku věci, od těch co jen bezdůvodně uráží, chrlí ze sebe "trotlí" moudra a své vědomosti čerpou v bezedné žumpě některých bulvárních médií ( Nova, Prima, Blesk, Rytmus života, ... ), které jdou pouze po senzaci bez bližšího a podrobnějšího vysvětlení ... hlavně, když to zvedne prodejnost či sledovanost za každou cenu !!! ... a samozřejmě trotlí spoluobčané, co nevědí k problému vůbec nic, tak se k jim implantovanému názoru přidají, přitakávají a souhlasně kývají jako ovce ... a vidím, že se kruh uzavírá ... ovce "prominou" ... :-O))))))))))))))

                  kkkarlos - Profil | So 6.4.2013 8:19:03

                  Tichej >> tak ta moje neměla na výběr a i po těch x letech chodí kolem terárek s odstupem :-)

                    vundu - Profil | Pá 5.4.2013 20:45:45

                    mipa >> hoj Milane...no za některé názory (jak se znám jakej jsem nervák) bych asi šel bručet za napadení a ubl.na zdravý...když některé dotyčné nazvu dobytkem..tak jen urazím všechny zvířata na světě....

                      mipa - Profil | Pá 5.4.2013 19:43:37

                      Tichej >> Štefane, jestli dovolíš, dám ten tip i do této diskuse ... ať ostatní taky vidí názorovou skladbu národa ...:-D) http://www.novinky.cz/koktejl/298168-civava-zachran​ila-holcicku-na-kterou-zautocil-pitbul.html
                      ... je to smutné, tyto situace mě netěší a kynologii vůbec neprospívají, i když se staly v Kanadě, ale z některých dementních názorů se mi chce opravdu strašně "blejt" ... :-)))

                        Tichej - Profil | Pá 5.4.2013 12:17:52

                        kkkarlos >> taky pěkná :-) , jedu zejtra na burzu, tam se zase pokochám neb ta moje hady nemusí :-) je zajímavé ,že pavouk jakékoli velikosti jí nevadí :-)

                          kkkarlos - Profil | Pá 5.4.2013 9:54:02 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                          tady je jejich máma....

                            kkkarlos - Profil | Čt 4.4.2013 22:43:37

                            Tichej >> jj. krajta zelená

                              kkkarlos - Profil | Čt 4.4.2013 22:43:09

                              Dev >> morelia viridis :)

                                Tichej - Profil | Čt 4.4.2013 22:16:41

                                kkkarlos >> že by ajta Krajta?

                                  Dev - Profil | Čt 4.4.2013 13:11:13

                                  kkkarlos >> co to je za druh ? :)

                                    kkkarlos - Profil | Čt 4.4.2013 12:35:24 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                    první letošní přírustek......

                                      Cudla - Profil | St 3.4.2013 21:35:37 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                      taky mazlíci,kočičáci je stále sledujou,co "kdyby"

                                        mipa - Profil | Po 1.4.2013 21:31:50

                                        Petr Z. Vedro >> hledej, kolego hledej ... :-D)