Mazlíci a jiná "zířátka"

vkládejte fotky vaších "parťáku" co společně s vámi tráví čas na rybách:-))))
Autor diskuse: vundu - Profil , 20.12.2011 všeobecné - revíry, cestování

Jaké je vaše nejoblíbenější domácí zvířátko?

A) hafani63%

B) miciny11%

C) karlíci2%

D) hadice2%

E) rybišky7%

F) šemíci1%

G) vše co mečí,bučí a bečí2%

H) želvy2%

I) hlodavci6%

J) sklípkanovití2%

Od 21.12.2011 hlasovalo 410 čtenářů.

Petr Z. Vedro - Profil | Po 1.4.2013 21:30:47

mipa >> hledám kolego hledám .

    mipa - Profil | Po 1.4.2013 21:29:23

    Petr Z. Vedro >> když už mám jednoho doma, tak jsou samozřejmě rozebraní :-D))) ... musíš jinde a snad se ti to povede - věř tomu ! (vím, jak to bylo myšleno ...)

      Petr Z. Vedro - Profil | Po 1.4.2013 21:18:27

      mipa >> to je, chcu taky, a aj si pro ní dojedu :o)

        mipa - Profil | Po 1.4.2013 21:16:29

        Petr Z. Vedro >> my ho máme ze "známosti" za 4.000,- :-))) - to jde !

          Petr Z. Vedro - Profil | Po 1.4.2013 20:54:46

          mipa >> Jo to už bude početní převaha na kohokoliv . Samý bojový plemeno :o) Sháním toho staf bulíka taky, ale jsou to rance co za ně chtějí.

            mipa - Profil | Po 1.4.2013 20:52:34

            Petr Z. Vedro >> ta je víc v pohodě jak hnědouš ... to víš, čubina ... ale jde to zdárně k cíli ... smečka bude pravděpodobně silná a semknutá :-)))

              Petr Z. Vedro - Profil | Po 1.4.2013 20:50:03

              mipa >> mladej je suprovej, jak na něj reaguje rotwice ?

                mipa - Profil | Po 1.4.2013 16:10:02 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                ... dnešní foto na "přehlídkovém" molu v plné své kráse ... :-)))

                  mipa - Profil | Po 1.4.2013 16:07:49 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                  ... a vztahy se zbývajícími členy smečky se taky rapidně vylepšují a občas ho vezmou i na "obhlídku" zahrady ... ostraha plotu je nadevše ! ... :-)))

                    mipa - Profil | Po 1.4.2013 16:04:34 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                    ... jenomže ani venku nejde moc "utahat" a sníh pro něj není žádnou překážkou v cestě za poznáním naší zahrady ... :-)))

                      mipa - Profil | Po 1.4.2013 16:01:31 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                      tak "mladej" již přestává být to zakřiknuté spící miminko a pěkně se zabydlel ... kouše a trhá na co přijde a co se hodí aspoň trochu ke hře nenechává na pokoji ... :-)))

                        Sp. - Profil | Po 1.4.2013 14:52:48 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                        dnes sme boli pozreť stav vody :)

                          atawa - Profil | Ne 31.3.2013 18:51:28 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                          mini koník

                            Aleš10 - Profil | Ne 31.3.2013 18:46:55

                            vundu >> akorát je to fotka z minulího roku letos tam chybí ten sníh :-))

                              vundu - Profil | Ne 31.3.2013 18:42:58

                              Aleš10 >> ...díky Aldo,tobě taky...:-)

                                Aleš10 - Profil | Ne 31.3.2013 18:33:48 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                pánové krásné velikonoce :-))

                                  Michal81 - Profil | Čt 28.3.2013 19:19:00

                                  Dnešní procházka ve zbytku sněhu ;-)

                                    mipa - Profil | Čt 28.3.2013 19:04:06

                                    vundu >> ... a tím pádem taky bohatší, protože ty "vyblízla" většinou netahají, sají stát kde se dá ... a to by po nich zůstalo kaček pro daleko "potřebnější" ... :-o)))

                                      vundu - Profil | Čt 28.3.2013 18:59:12

                                      mipa >> jj taky jsej to sledoval....hamba blit.....kurwa já mít MOC,naše země by byla o 3miliony lidí chudší.....

                                        mipa - Profil | St 27.3.2013 19:27:01

                                        vundu - >> ... nějak se nám ty svinstva rozmnožují ... už aby proběhla ta novelizace zákona a zvířata nabyla brána jako věc - a ty vymaštěný máča, co je "mučí" odcházeli od soudu s pěknými flastry :-)))
                                        http://regiony.impuls.cz/pardubicky-kraj/pes-tyden-​hladovel-v-opustenem-dome-20130325-w48p-nzpz.html