Mazlíci a jiná "zířátka"

vkládejte fotky vaších "parťáku" co společně s vámi tráví čas na rybách:-))))
Autor diskuse: vundu - Profil , 20.12.2011 všeobecné - revíry, cestování

Jaké je vaše nejoblíbenější domácí zvířátko?

A) hafani63%

B) miciny11%

C) karlíci2%

D) hadice2%

E) rybišky7%

F) šemíci1%

G) vše co mečí,bučí a bečí2%

H) želvy2%

I) hlodavci6%

J) sklípkanovití2%

Od 21.12.2011 hlasovalo 410 čtenářů.

max84x - Profil | Ne 24.3.2013 18:55:29

mipa >> jistě, pes od psa je jinej, ikdyž je to stejná rasa :))) v rodině ho máme a jezdí právě na závody typu bull. ted jsem to teprva dočetl,tak at´ synovi přinese jen radost :D

    mipa - Profil | Ne 24.3.2013 18:33:29

    max84x >> něco mu později samozřejmě najdeme, ale teď je opravdu brzo vybírat a navíc absolutně neznám povahu, náturu ... a v neposlední řadě třeba i stavbu těla - takže kam se jeho štěstí vrtne je ve hvězdách ... :-o)))

      max84x - Profil | Ne 24.3.2013 18:25:40

      mipa >> tak o tom nepochybuju :DDD a děláš správně, ale hodí se na sport ne?

        mipa - Profil | Ne 24.3.2013 18:11:58 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

        max84x >> zatím je jasno v jednom ..... zaměřením "mazel" a ostatní se teprve uvidí ... :-)))

          max84x - Profil | Ne 24.3.2013 18:06:38

          mipa >> tak to je fakt bobeš malinkej... už máš pěknou smečku :))) nebo děti? :DDD a co ho kluka čeká? sport?

            mipa - Profil | Ne 24.3.2013 17:58:41

            Lutra >> to chápu ... tolik snažení, píle a odříkání ... musíš to prostě dokázat !! ... však ono se stejně asi nic jiného neočekává - viď ? :-)))

              mipa - Profil | Ne 24.3.2013 17:55:00

              max84x >> dnes 7 týdnů ... a bude přes noc doma :-)

                Lutra - Profil | Ne 24.3.2013 17:53:09

                mipa >> To si ani nemůžu dovolit, nechat se vystrnadit - zkoušky a celá lovecká kariéra přede dveřmi - to by pak šlo všecičko do kytek.

                  max84x - Profil | Ne 24.3.2013 17:43:26

                  mipa >> pejsek je nádhernej, jen aby se všichni snesli, musí se hned od začátku naučit, že hlaní šéfik si ty. A bude doma nebo venku? jak je starej?

                    mipa - Profil | Ne 24.3.2013 17:29:12 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                    ... něco pro zkrácení mrazivého podvečera :-)))
                    http://www.youtube.com/watch?v=gWDS7-Yo_V8&feature=​youtube_gdata

                      mipa - Profil | Ne 24.3.2013 17:03:07

                      Lutra >> však já to jako vtip samozřejmě pochopil ... a ty se doma nenech při dalším "revidování" z pozice šéfa vystrnadit, protože to by tě čekaly "temné" roky :-D))))))

                        Lutra - Profil | Ne 24.3.2013 16:56:15

                        mipa >> já jen že je neděle, venku 5 pod nulou a fičí jak v tunelu a tak nevím co roupama. Byl to pokus o vtip.
                        Malinkej je kouzelnej, teď ho brát budou, páč je to štěňátko, až půjde do puberty, může být hůř.
                        Tady už to máme za sebou a matinka to neustála. Smečce velí mladá. Tedy až po mně pochopitelně. Občas to ještě zkouší zrevidovat, ale jsem neoblomnej.
                        Tak hezkej zbytek zamrzlý neděle.

                          Poušťák - Profil | Ne 24.3.2013 16:56:06

                          mipa >> krásná fotka s těma prdelema u žrádla..o)

                            mipa - Profil | Ne 24.3.2013 16:47:16 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                            Poušťák >> čubina docela v poho, očuchala a stále za ním chodila, ale pes s óóóóóbrovskou nedůvěrou a párkrát si zavrčel ..... a po hodince ho začal taky "jakš - takš" tolerovat ... oni si zvyknou ... musí ... :-)))))

                              Sp. - Profil | Ne 24.3.2013 16:43:08

                              mipa >> krasavec :)

                                mipa - Profil | Ne 24.3.2013 16:42:12

                                Lutra >> ... kdepak ... to snad není pravda ... :-O)
                                já si myslel, že jedeme dál a ono ..... ale beru to s úsměvem ... i když ti dobrmani na fotce, nevím ... nevím ... :-))))))))

                                  Poušťák - Profil | Ne 24.3.2013 16:36:45

                                  mipa >> jak ho přijali?

                                    Lutra - Profil | Ne 24.3.2013 16:34:05 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                    Dnes dopoledne, matka s dcerou. Pro mipu - černý s pálením, ale rotvíci to nejsou!!!

                                      mipa - Profil | Ne 24.3.2013 16:22:11 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                      vundu - >> ... společný oběd :-)

                                        mipa - Profil | Ne 24.3.2013 16:19:59 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                        vundu - >> ... seznamovačka :-)