Mazlíci a jiná "zířátka"

vkládejte fotky vaších "parťáku" co společně s vámi tráví čas na rybách:-))))
Autor diskuse: vundu - Profil , 20.12.2011 všeobecné - revíry, cestování

Jaké je vaše nejoblíbenější domácí zvířátko?

A) hafani63%

B) miciny11%

C) karlíci2%

D) hadice2%

E) rybišky7%

F) šemíci1%

G) vše co mečí,bučí a bečí2%

H) želvy2%

I) hlodavci6%

J) sklípkanovití2%

Od 21.12.2011 hlasovalo 410 čtenářů.

Nmipa - Profil | Ne 24.3.2013 16:17:29 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

vundu - >> ... historicky první společné foto naší smečky :-)))
... jen "trochu" rozjeté aranžmá ...

    Nmipa - Profil | Ne 24.3.2013 16:14:04 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

    vundu - >> ... a je to tady ... už je frajer doma !

      Nvundu - Profil | So 23.3.2013 20:38:37

      Hrášek >> Rosťo ta je úžasná....a jak vidím tak taky miluje přírodu...někdy vyvenčíme spolu...:-)))

        NHrášek - Profil | Pá 22.3.2013 15:39:17

        jaro tady je muj novej hafan, border teriér,fenka...rochnila se ve sněhu jak divočák v kališti.....

          Nmipa - Profil | Čt 14.3.2013 16:10:35 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

          vundu - >> ... to je on ! ... nové foto "novice" naší smečky - už aby to bylo :-D)))
          ( 24.3. si pro něj jdeme )

            NSupina-Petr - Profil | Út 12.3.2013 17:40:11

            mipa >> Přesně tak,veřejný linč na hj..a....

              NSupina-Petr - Profil | Út 12.3.2013 17:36:24

              Nerodia >> To je otřes,čeho jsou lidi schopný.......mý rodiče zachránili fenu NO taky v býdným stavu,ale ne takto....Byla v opuštěný zahradě-majitel se vykašlal na ni i na fenku.Táta ji nejdřív jezdil krmit přez plot ,nakonec ale po čase přecvakl zámek a vzal si ji domů.Naši ji měli 3 roky než umřela na rakovinu ......Arka byla strašně vděčná a poslušná asi vycítila,že ji naši zachránili život...

                Nmipa - Profil | Út 12.3.2013 16:41:55 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                tak tohle je PRASÁRNA největšího kalibru patřící do kategorie, za kterou by ten trotl měl k té peněžní pokutě dostat navrch ještě veřejný linč na náměstí ... to jen, aby si taky trochu užil svoji chvilku slávy !!!
                ... praví pejskaři, pokud by se divil "za co", by mu to asi rádi vysvětlili :-O)))))))))))

                  NNerodia - Profil | Út 12.3.2013 16:24:42

                  Útulek vyhlásil sbírku na zuboženou fenku, po majiteli jde policie.
                  Týranou fenku, dokonce se zarostlým kusem drátu kolem krku, objevil o víkendu kolemjdoucí u silnice nedaleko obce Rosice na Chrudimsku. Fena je v tak žalostném stavu, že útulek, kde Rosi skončila, dokonce vyhlásil sbírku na její léčbu.
                  Zdroj: http://hobby.idnes.cz/sbirka-na-zubozeneho-psa-08x-​/hobby-mazlicci.aspx?c=A130312_094115_pardubice-zpr​avy_mt

                    Nmipa - Profil | Út 12.3.2013 15:56:36

                    vundu >> jedině tím prckem, protože ten "pit" byl tamních domácích ... ale hned bych ho bral taky domů ! ... jenže tím pádem bych už asi musel změnit adresu, protože manželka by to nerozdýchala ...:-)))))))))
                    ... ale teď jsme v očekávání toho "prďolky" ...

                      NAleš10 - Profil | Po 11.3.2013 21:26:29 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                      krásní mazlíci :-))

                        Nvundu - Profil | Po 11.3.2013 21:25:52

                        mipa >> a navíc je barvou podobnej na našeho Kubíka :-)))))

                          Nvundu - Profil | Po 11.3.2013 21:23:32

                          mipa >> tak to si mi udělal radost:-))))

                            Nmipa - Profil | Po 11.3.2013 18:15:18 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                            vundu - >> ... a to jsem si tam našel i nového kámoše ... láska na první pohled, pěkně z očí do očí, pusinky a moje ruka :-)))

                              NPetr Z. Vedro - Profil | Po 11.3.2013 17:58:47

                              mipa >> tak určitěěěěě !!!!

                                Nmipa - Profil | Po 11.3.2013 17:58:04

                                Petr Z. Vedro >> podle toho ... cizí - 6000,- ... kámoši 4000,- kaček, což je už zajímavá cena :-)))

                                  NPetr Z. Vedro - Profil | Po 11.3.2013 17:54:21

                                  mipa >> achá, kdyby jsi o něčem podobném věděl písni pleas. Dík Kolik si říkají za štěně ?

                                    Nmipa - Profil | Po 11.3.2013 17:41:03

                                    vundu - >> ... jo a zapomněl jsem ... je jich 8 !

                                      Nmipa - Profil | Po 11.3.2013 17:39:46

                                      Petr Z. Vedro >> nejsou přímo z žádné chovatelské stanice, ale kolegyně ze cvičáku jich má 8 a jeden budoucí majitel odřekl a nám se ho "zželelo" sirotka jednoho ... :-)))

                                        NPetr Z. Vedro - Profil | Po 11.3.2013 17:18:27

                                        mipa >> sou krásný, taky o něm uvažujeme, copak je to za chovatelskou stanici ?