Mazlíci a jiná "zířátka"

vkládejte fotky vaších "parťáku" co společně s vámi tráví čas na rybách:-))))
Autor diskuse: vundu - Profil , 20.12.2011 všeobecné - revíry, cestování

Jaké je vaše nejoblíbenější domácí zvířátko?

A) hafani63%

B) miciny11%

C) karlíci2%

D) hadice2%

E) rybišky7%

F) šemíci1%

G) vše co mečí,bučí a bečí2%

H) želvy2%

I) hlodavci6%

J) sklípkanovití2%

Od 21.12.2011 hlasovalo 410 čtenářů.

Nmipa - Profil | Po 11.3.2013 17:00:07 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

vundu - >> ... brácha v těžkém "limbu" ... takto zalomený byl skoro 3/4 hodiny a nic mu nevadilo :-)))

    Nmipa - Profil | Po 11.3.2013 16:57:32 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

    vundu - >> ... ještě jednou ...

      Nmipa - Profil | Po 11.3.2013 16:55:14 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

      vundu - >> ... no a to nej nakonec ... tento čipera vyhrál ... takže je zamluvený a přibližně za 14 dní pojede k nám !!! ... :-))))))))

        Nmipa - Profil | Po 11.3.2013 16:49:31 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

        vundu - >> byli jsme se na ně včera podívat a překvapilo mě, že o ně pečuje i jejich "bába" :-)))

          Nmipa - Profil | Po 11.3.2013 16:46:21 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

          vundu - >> ahoj kamaráde ... tak si představ Járo, že budeme mít dalšího psího člena rodiny - STAVBULA ... bude nejmenší z budoucího tria a doplní a obohatí tak smečku o jiný úhel pohledu ... tak nějak "odspoda", ale i to je zapotřebí :-D)))
          ... na fotce je máma ...:-)

            NPoušťák - Profil | Po 11.3.2013 8:29:31 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

            neskutečně krásný..o)

              Nmipa - Profil | Ne 10.3.2013 7:37:36 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

              vundu - >> ... no a takto to někdy končí ... "rekonvalescence" a znovu nabytí sil :-)))
              (foto stařičkým mobilem)

                Nmipa - Profil | Ne 10.3.2013 7:33:52 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                vundu - >> ... i doma před brankou dodržují co mají, i když je rozptyluje dole v ulici volně pobíhající sousedův ovčák :-)

                  Nmipa - Profil | Ne 10.3.2013 7:28:51 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                  vundu - >> ... spořádaný návrat z venčení ... to už jdeme opět městem :-)

                    NSp. - Profil | So 9.3.2013 20:03:29 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                    :)

                      Nvundu - Profil | Pá 8.3.2013 22:14:13

                      Aleš10 >> hoj Aldo,jj někdo to odmakat musí :-))))))) jinak už jsme pěkně sehraná trojka :-))))

                        NAleš10 - Profil | Pá 8.3.2013 22:07:31

                        vundu >> čau koukám chlupáči za tebe dělají na cukr. brigády :-D

                          Nvundu - Profil | Pá 8.3.2013 22:04:09

                          Paulus >> jupíííí tak to nejsem sám,kdo maká jak barevnej :-))))


                          chybí mě ti naši rošťáci+jikernačka

                            NPaulus - Profil | Pá 8.3.2013 21:58:36

                            vundu >> Volíku - jsem tu na montáži - vstávám v půl šestý a makám do osmi večer o)))

                              Nvundu - Profil | Pá 8.3.2013 21:56:11

                              Paulus >> kua tak to si užij ...kapánek závist jak jsem pořád v rachotě....ale 16.4. to propukne a vyrážíme s rodinou na 6dní k vodě...těším se jak malej Jarda :-))))

                                NPaulus - Profil | Pá 8.3.2013 21:47:33

                                vundu >> Díky Jarouši - pozdravuji ze Šaĺy na slovači ..... o))

                                  Nvundu - Profil | Pá 8.3.2013 21:23:38

                                  Paulus >> nádhera kamaráde,nádhera...

                                    NPaulus - Profil | St 6.3.2013 12:48:53 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                    Zkrátka holky ... o)

                                      NPaulus - Profil | St 6.3.2013 12:47:58 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                      A bez sebe ani ránu ... a to spolu byly druhej den ...

                                        NPaulus - Profil | St 6.3.2013 12:37:07 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                        vundu - >> Tož asi tak .............. tobě to vysvětlovat nemusím, ale když s malou jde, je nejněžnější na světě. Ale napřáhnout na ní někdo, je bez ruky.
                                        Co je zase u mně má normální dávky a pohybu dost - trošku se ta figura zase srovnala k normálu o))