Mazlíci a jiná "zířátka"

vkládejte fotky vaších "parťáku" co společně s vámi tráví čas na rybách:-))))
Autor diskuse: vundu - Profil , 20.12.2011 všeobecné - revíry, cestování

Jaké je vaše nejoblíbenější domácí zvířátko?

A) hafani63%

B) miciny11%

C) karlíci2%

D) hadice2%

E) rybišky7%

F) šemíci1%

G) vše co mečí,bučí a bečí2%

H) želvy2%

I) hlodavci6%

J) sklípkanovití2%

Od 21.12.2011 hlasovalo 410 čtenářů.

NSp. - Profil | Ne 3.3.2013 19:24:13 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

prechádzka po spustenej VN

    NVendys 65 - Profil | Ne 3.3.2013 12:59:56 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

    Včerejší rybačka na Nechranicích.Občas ho sebou beru na ryby,ale je nějaký hyperaktivní tak z ryb toho moc nemám.

      Nmladeznik - Profil | Ne 3.3.2013 12:20:11 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

      .

        Nmipa - Profil | Ne 3.3.2013 12:03:07 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

        vundu - >> ještě jedna k té "gaučové" pohodě :-)

          Nmipa - Profil | So 2.3.2013 12:01:57

          Tichej >> ... chlast !!! ... :-))) - co dodat Štefane ...

            NTichej - Profil | So 2.3.2013 11:53:38

            mipa >> :-) tak já byl taky dlouho ženat , jen to štěstí uplavalo v alkoholu (když ničí alkohol chlapa tak je to hrozný,ale když se dá na chlast ženská. . . . .no nepřeji nikomu to zažít)
            A ano, máš pravdu, že ženský jsou takové koření našeho života :-)

            P.S.: nabízí se ještě jedna možnost , nestála Ti ta tvoje při psaní téhle odpovědi za zády? :-)))))))

            doufám, že mě nebereš vážně :-))))))))))

              Nmipa - Profil | So 2.3.2013 10:50:25

              Tichej >> čekal jsem, kdo se na to ozve ... já se ale nebojím :-)
              jsem moc rád, že jsou na tom světě s námi - jinak by bylo asi "nůďo", vycházím s nimi velmi dobře, mám je moc rád a vděčím jim za mnohé ... a mimochodem jsem šťastně a dlouho ženatý ...
              a proto je zapotřebí se k nim chovat JAKO KE KVĚTINĚ !!! ..... nařezat ... svázat ... a hodit do vody ... :-D))) ... ale ne !!!!!!!! ...to mě jen "nadsázka" přemohla, vždyť to znáš - téma ženský :-O)))))))))))))))))))))

                NTichej - Profil | So 2.3.2013 10:02:19

                mipa >> hele vzhledem k tomu, že ženský taky tak trochu znám, neměli bychom Ti začít vybírat na věnec? Neb když si to ta tvoje přečte . . .. . . . . . . . . . . . :-D

                  Nmipa - Profil | So 2.3.2013 8:38:52

                  karloson >> karloson® - 2.3.2013 8:36:28 >> no vždyť to říkám ... jsem rád, že jsem to neslyšel sám ... už jsem si myslel, že trpím nějakými bludy, dezorientací a nedej bože pracuji s mylnou informací :-)))

                    Nkarloson® - Profil | So 2.3.2013 8:36:28

                    mipa >> správně, prý ženská vydrží stejně jako kůň :-)

                      Nmipa - Profil | So 2.3.2013 8:32:01 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                      karloson >> karloson® - 2.3.2013 8:12:34 >> dobře udělané video - a ta tvoje by nebyla asi jediná ... !
                      ... jen si myslím, že vynaloženou energii na výcvik psa by bylo lepší směřovat spíš právě na manželku, protože jak je známo, tak ženské vydrží "víc jak zvířata" a navíc díky fyzickým propozicím zvládnou daleko složitější kousky, tudíž by "výcvik" neměl trvat ani tak dlouho ... toť jen pohled běžného, obyčejného a praktického chlapa, který není ale vůůůůůbec směrodatný ... spíš jen taková úvaha k zamyšlení :-D))))))))))))))))))))

                        Nkarloson® - Profil | So 2.3.2013 8:12:34 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                        Tohle je aspoň mazlíček, manželka by ho prej brala
                        http://www.youtube.com/embed/PztO-OvzRyg?feature=pl​ayer_embedded

                          NTichej - Profil | Pá 1.3.2013 17:23:32

                          mipa >> tak ,tak :-)

                            Nmipa - Profil | Pá 1.3.2013 17:17:52 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                            ... ať si říká kdo chce co chce ..., tak i tato mnohými opovrhovaná "problematická" plemena mohou být neuvěřitelnými "mazloni" a "gaučáky" ... níže prezentované fotografie jsou toho jen důkazem !!!
                            ... a kdo to nezažil na vlastní kůži, tak to nikdy nepochopí a asi neuvěří :-O)))))))))

                              Nmipa - Profil | Pá 1.3.2013 17:03:12

                              Tichej >> aspoň jsi podtrhl důležitost té odpolední siesty :-)))))))))))))

                                NTichej - Profil | Pá 1.3.2013 16:59:22

                                nějak mi to zablblo a je tam dvakrát :-) i když na druhou stranu, tenhle Bzut dá za čtyři :-))))

                                  Nmipa - Profil | Pá 1.3.2013 16:57:24 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                  a samozřejmě zkušenější od začátku poctivě "zaškoluje" ... :-D)

                                    NTichej - Profil | Pá 1.3.2013 16:55:01 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                    dopolední siesta :-)

                                      NTichej - Profil | Pá 1.3.2013 16:52:02 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                      :-)

                                        Nmipa - Profil | Pá 1.3.2013 16:51:06 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                        ...