Mazlíci a jiná "zířátka"

vkládejte fotky vaších "parťáku" co společně s vámi tráví čas na rybách:-))))
Autor diskuse: vundu - Profil , 20.12.2011 všeobecné - revíry, cestování

Jaké je vaše nejoblíbenější domácí zvířátko?

A) hafani63%

B) miciny11%

C) karlíci2%

D) hadice2%

E) rybišky7%

F) šemíci1%

G) vše co mečí,bučí a bečí2%

H) želvy2%

I) hlodavci6%

J) sklípkanovití2%

Od 21.12.2011 hlasovalo 410 čtenářů.

Nmipa - Profil | Pá 1.3.2013 16:49:18 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

vundu >> gaučink vrcholově dělají vlastně od narození ... a v současnosti by klidně mohli jet v tom to "sportu" na MS ... trénují poctivě a každou volnou chvilku :-)))

    Nvundu - Profil | Pá 1.3.2013 16:38:43

    mipa >> taky pěknej gaučink...:-)))))

      Nmipa - Profil | Pá 1.3.2013 16:35:14 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

      ...

        Nmipa - Profil | Pá 1.3.2013 16:33:37 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

        ... pohodička ...
        foceno mobilem a tak trpí kvalita :-)))

          Nmipa - Profil | Pá 1.3.2013 16:32:18 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

          ...

            Nmipa - Profil | Pá 1.3.2013 16:26:11 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

            Tichej >> najít a taky aby nezdrhla mezi špruslema ... musel bych kolem 1/2 zahrady natáhnout "králičí" pletivo ... vždyť je to menší jak kocour :-D)))

              Nvundu - Profil | Pá 1.3.2013 16:02:30

              Tichej >> nooo tak to už by asi byl celkem oprus problém...:-))))

                NTichej - Profil | Pá 1.3.2013 15:22:05 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                vundu >> hlavně tu čivavu potom najít :-)

                  NPaulus - Profil | Pá 1.3.2013 13:27:44

                  vundu >> Dyk - bude tu Bandog a basta mudlerka o))

                    NCloud - Profil | Pá 1.3.2013 13:12:36 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                    Odpočinek na gauči

                      Nvundu - Profil | Pá 1.3.2013 13:08:49

                      Paulus >> Bandog do bytu?????? to není velký velký,představ si třeba čivavu za barákem na ploše 1200 m2..:-))))...to je pak průser....

                        NPaulus - Profil | Pá 1.3.2013 12:59:52 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                        vundu >> Nádhera o))

                        Nejkrásnější už se těší na Bandoga - sice ještě trošku poprskává, že je to moc velký do bytu, ale už je s tím smířená, že si ho jednou pořídím o)))
                        Včera to vypadalo takhle ...

                          Nvundu - Profil | Pá 1.3.2013 12:45:53

                          Paulus >> no kamaráde,tak to máte co dělat,takových fotek totiž máme bambilion :-))))) sice mají pelechy oba dva,ale prostě betla je betla :-)))))

                            NPaulus - Profil | Čt 28.2.2013 21:41:43

                            vundu >> Ukázal jsem nejkrásnější tvoje fotky. Hned šla na postel za čubou jí říct, že prej mají co dohánět o))

                              NAleš10 - Profil | Čt 28.2.2013 20:19:04 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                              :-)

                                NSp. - Profil | Čt 28.2.2013 20:11:21 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                neviem či som to sem už dal. ale keď davajú všetci ako im obsadzujú postel tak ju sem hodim :)

                                  NAleš10 - Profil | Čt 28.2.2013 19:47:28

                                  koukám všude jsou ti psi stejně rozmazlení :-)))

                                    NPoušťák - Profil | Čt 28.2.2013 19:19:32

                                    Kaplan >> ten je neskutečnej..o)

                                      Nvundu - Profil | Čt 28.2.2013 17:25:47

                                      Paulus >> a co takhle???

                                        Nvundu - Profil | Čt 28.2.2013 17:24:38

                                        Paulus >> nebo takto....