Mazlíci a jiná "zířátka"

vkládejte fotky vaších "parťáku" co společně s vámi tráví čas na rybách:-))))
Autor diskuse: vundu - Profil , 20.12.2011 všeobecné - revíry, cestování

Jaké je vaše nejoblíbenější domácí zvířátko?

A) hafani63%

B) miciny11%

C) karlíci2%

D) hadice2%

E) rybišky7%

F) šemíci1%

G) vše co mečí,bučí a bečí2%

H) želvy2%

I) hlodavci6%

J) sklípkanovití2%

Od 21.12.2011 hlasovalo 410 čtenářů.

Nvundu - Profil | Čt 28.2.2013 17:21:27

Paulus >> jestli si myslíš že je to u nás jinak,tak si šredně na omylu :-)))))

    NKaplan - Profil | Čt 28.2.2013 16:11:52 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

    ***

      Nmipa - Profil | Čt 28.2.2013 15:54:09

      Paulus >> ... tak to potom jo ... :-)))

        NPaulus - Profil | Čt 28.2.2013 15:42:11

        mipa >> Ale prd ............... i tak 3x denně, takže .......... ať se holky pomuchlujou o))

          Nmipa - Profil | Čt 28.2.2013 15:18:05

          Paulus >> však já vím, ale efekt na fotce je supr :-)

            Nmipa - Profil | Čt 28.2.2013 15:17:18

            Paulus >> to, že večer "bejváš až devátej" ... nechceš to přehodnotit ?tedy podle těch fotek :-)))

              NPaulus - Profil | Čt 28.2.2013 15:16:03

              mipa >> To dělá blesk o))

                Nmipa - Profil | Čt 28.2.2013 15:14:48

                Paulus >> na té fotce má oči jak "vsazené žárovky" a vypadají dost strašidelně :-D)))

                  NPaulus - Profil | Čt 28.2.2013 15:11:34 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                  A takhle o)

                    NPaulus - Profil | Čt 28.2.2013 15:11:08 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                    vundu >> Jenže u nás je to Járo až takhle ... o)

                      Nvundu - Profil | Čt 28.2.2013 12:38:21

                      Paulus >> máš recht,to je asi všude stejný .-))))

                        NPaulus - Profil | Čt 28.2.2013 12:26:08

                        Občas si nemám kam lehnout ... co už.
                        Zamilovala se mi do ní a večer bejvám až devátej - alespoň je čas chvíli strašit tady o))

                          Nvundu - Profil | Čt 28.2.2013 9:52:25

                          asi poslední sníh...

                            NRyboun - Profil | Ne 24.2.2013 20:58:41 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                            Mužík

                              NRyboun - Profil | Ne 24.2.2013 20:58:05 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                              Hadi Pippa a Jerry

                                NSp. - Profil | Ne 24.2.2013 20:54:09 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                u nás bez snehu :)

                                  NJBpivosaj - Profil | Ne 24.2.2013 17:23:41 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                  a zase sníh... už abychom mohli fotit ryby co ? :-)

                                    Nčestik57 - Profil | Ne 24.2.2013 15:12:51 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                    ...

                                      NNerodia - Profil | Pá 22.2.2013 17:48:52

                                        Nmipa - Profil | Čt 21.2.2013 15:49:32

                                        Lutra >> moc lidí o tom neví, některým to je "šumák" a některým vadí to, že po zavolání z veteriny musí sednout do auta a na svoje náklady se dostavit v co nejkratším čase, že pesanovi oholí packu (nedej bože v zimě) - takže po počátečním elánu a odhodlání mnoho zájemců skončí ... !!!
                                        na druhou stranu je dárců přeci jen víc a tak, když člověk nemůže, je v práci ... mimo domov ... dovolená ... atd., tak volají dalšímu a ten přijede ... a aby systém fungoval, tak se toho nesmí zneužívat a spoléhat při tom na jiné ... :-))))))))