Mazlíci a jiná "zířátka"

vkládejte fotky vaších "parťáku" co společně s vámi tráví čas na rybách:-))))
Autor diskuse: vundu - Profil , 20.12.2011 všeobecné - revíry, cestování

Jaké je vaše nejoblíbenější domácí zvířátko?

A) hafani63%

B) miciny11%

C) karlíci2%

D) hadice2%

E) rybišky7%

F) šemíci1%

G) vše co mečí,bučí a bečí2%

H) želvy2%

I) hlodavci6%

J) sklípkanovití2%

Od 21.12.2011 hlasovalo 410 čtenářů.

mipa - Profil | Čt 21.2.2013 15:37:57

parak >> Sid má tak 34 kg a vzali mu 350 ml ... většinou to je podle velikosti psa v kombinaci s tím, kolik při zákroku zrovna potřebují - takže v tom vlastně není zrovna moc pravidlo :-)))
a každý majitel se se svým psem může stát dárcem, pes musí být ale zdravý ... což je obdobné jako u lidí ... a info skoro na každé větší veterinární ošetřovně .-O)

    Nerodia - Profil | Čt 21.2.2013 15:17:18

    Otrávené návnady mají asi trestat pejskaře, ale otrávit se může i dítě.
    Časovanou bombou otevřeně nazývá otrávené návnady nastražené na psy nebo volně žijící zvířata Zdeněk Vermouzek, odborník na otravy zvěře nebezpečným karbofuranem a ředitel českého svazu ornitologů.
    http://hobby.idnes.cz/otravene-navnady-uhynula-zvir​ata-pes-ohlaseni-fl1-/hobby-mazlicci.aspx?c=A130220​_125144_hobby-mazlicci_mce

      parak - Profil | St 20.2.2013 22:25:58

      mipa >> a jak je to s tím dárcovstvím, podmínky? kolik pesanovi vzali?

        Lutra - Profil | St 20.2.2013 21:38:09

        mipa >> A ještě s tou pastou - znám něco podobnýho a moc se mi to osvědčilo -pasta Calo-pet. Používám to po porodu, obzvlášť těžkým norování a podobných průšvizích. L.

          Lutra - Profil | St 20.2.2013 21:34:55

          mipa >> Zdar, tak to koukám jako puk. O tom, že by toto fungovalo jsem neměl páru. Pro nás je to asi trošku mimo, aby z jezevčíka ukáplo a za něco to stálo, asi by ho
          museli vyždímat a pak by ta rekonvalescence byla trošku delší. L.

            mipa - Profil | St 20.2.2013 18:08:34 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

            vundu - >> toto je příběh ze včerejšího podvečera a věřím tomu, že hromada pejskařů o tom nemá ani ponětí ... :-)))
            ... kolem 17,30 hod. zazvonil telefon a hlas lékařky z veterinární kliniky v Hradci králové žádal o pomoc při operaci feny Berňáka ... ta rodila a při porodu vznikly nečekané problémy s dělohou a po porodu musela neodkladně na další urgentní operaci, tedy 8 štěňat bylo v ohrožení života !
            my, jelikož máme oba psy v registru "dárců krve", jsme je naložili do auta a vyrazili směr Hradec ... tam na nás již netrpělivě čekali, "hnědoušovi" oholili packu, napíchli mu ji a transfuze během operace mohla začít ... udržet ho v klidu s jehlou v noze není nikterak jednoduché, ale povedlo se a na čubinu ani nedošlo, protože operace proběhla rychle a bez dalších problémů - tedy druhá dávka krve nebyla již potřeba .......
            při odchodu jsme dostali poukaz na ošetření či nějaký "léčebný" preparát v hodnotě 250,- Kč a 2 tuby "rekonvalescentu" pro rychlé navrácení hnědoušovi kondice, poděkovali nám ... a zase někdy, když bude potřeba - na shledanou :-)))
            závěrem chci napsat, že registr funguje u mnoha veterinárních ošetřoven a v žádném případě v něm nejsme sami, ale zas tak moc nás v něm není ... a tak ti, co chtějí pomoci jiným, nemocným či zraněným psům tímto způsobem klidně mohou a přitom váš pejsek se za 2-3 dny může vrátit do plné zátěže, bez jakékoliv újmy ... !!!
            ... a na konec - hnědouš dával již po čtvrté a čubina je v tom to začátečnice, jen jednou - ale jako mladice má vše před sebou :-O)))

            na foto je tuba právě "na zotavení" plná vitamínů, minerálů ... proteinů a jiných podpůrných zotavovacích látek ... a pesoňům velice chutná !

              Lutra - Profil | Út 19.2.2013 22:58:23

              beni >> S papírama??? L

                čestik57 - Profil | Po 18.2.2013 12:32:35 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                ...

                  beni - Profil | Ne 17.2.2013 23:49:13 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                  taky jezdí semnou a tady právě čeká ne zaběr

                    Lutra - Profil | Ne 17.2.2013 23:34:06 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                    Taky přidám mazlíčka, ale já bych k němu nevlezl ani kdyby byl zlatej.
                    ( copyrajt N.Město nad Metují - městské lesy). L

                      mike1977 - Profil | Ne 17.2.2013 9:56:08 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                      Sousedův mazlík. Ale vážně je ! :-)

                        JBpivosaj - Profil | So 16.2.2013 18:29:00

                        Je nádherná ! Mipo :-)

                          mipa - Profil | So 16.2.2013 8:24:07 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                          Shark´s >> ... jen těch, co si zkracují cestu přes naši zahradu poslední roky ubývá :-O)))))))

                            mipa - Profil | So 16.2.2013 8:13:53 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                            Shark´s >> ... drží ji to do dnes a oblíbená hračka se taky nemění :-O)))

                              mipa - Profil | So 16.2.2013 8:11:55 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                              Shark´s >> ta moje je taky hravá, již od mala ...

                                mipa - Profil | So 16.2.2013 8:00:52

                                Shark´s >> Beneček je krasavec, pěkný "nunínek" ... napiš něco bližšího,věk ... váhu :-O)))

                                  jambo - Profil | Pá 15.2.2013 12:44:52

                                  TWIN 69 >> díky a čus .

                                    TWIN 69 - Profil | Pá 15.2.2013 12:44:01

                                    jambo >> Tak přeju rychlý uzdravení a já mizím do města.Čus.

                                      jambo - Profil | Pá 15.2.2013 12:42:00

                                      TWIN 69 >> jistěěěě,už se těším, já začínávám 6.3. na svátek ,když je to teda rozmrznuté. Do té doby musím bejt zdráv :-))