Mazlíci a jiná "zířátka"

vkládejte fotky vaších "parťáku" co společně s vámi tráví čas na rybách:-))))
Autor diskuse: vundu - Profil , 20.12.2011 všeobecné - revíry, cestování

Jaké je vaše nejoblíbenější domácí zvířátko?

A) hafani63%

B) miciny11%

C) karlíci2%

D) hadice2%

E) rybišky7%

F) šemíci1%

G) vše co mečí,bučí a bečí2%

H) želvy2%

I) hlodavci6%

J) sklípkanovití2%

Od 21.12.2011 hlasovalo 410 čtenářů.

NObrtlik - Profil | Út 12.2.2013 20:42:24

Petr Z. Vedro >> matka je jezevčik, a otec, jo to vi buh.

    NPetr Z. Vedro - Profil | Út 12.2.2013 16:51:09

    Obrtlik >> copak je to za rasu ?

      Nmipa - Profil | Út 12.2.2013 16:02:15 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

      MarPit >> moc děkuji ... a ten odkaz je to, co jsem potřeboval vědět - je mi to zcela jasné :-))))))

        NObrtlik - Profil | Po 11.2.2013 21:48:08 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

        ,,

          NMarPit - Profil | Po 11.2.2013 18:26:34

          mipa >> Je to z Ruska - země neomezených možností :-) Ten chlapík má takové fotky všechny. Foceno je to v jakémsi výcvikovém středisku pro lovecké psy. Jinej kraj, jinej mrav.

          Něco se dá objevit tady: http://www.huntingsib.ru/gallery/view/68128/

            NPaulus - Profil | Po 11.2.2013 16:26:31

            mipa >> Jo hochu - už nemám čas tu šmírovat ímr i vére o))))

              Nmipa - Profil | Po 11.2.2013 16:24:45

              Paulus >> jdeš pozdě ... ta už dááávno skončila :o-)))))))))))

                NPaulus - Profil | Po 11.2.2013 16:12:40 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                Kua chlapi !
                Nedělejte z toho takovou kovbojku .........

                  Nmipa - Profil | Po 11.2.2013 15:53:16

                  MarPit >> Martine, chlape, ty jsi tomu včera dal ... i když ty jsi v tom nevinně :-)))
                  ... a dnes další "malovaný" obrázek (záměrně né fotka), který představuje souboj "medvěda se šakalem" :-ooo)))) ... je moc pěkný, ale opět nereálný a proto, pokud máš možnost, zjisti prosím tě "původ" vzniku ... ale pokud to nepůjde, nic se neděje a svět jede dál :-))) Díky M.

                    Nmipa - Profil | Po 11.2.2013 15:43:45

                    Lutra >> já tím "otcem představeným" nejsem a včerejší situace zasloužila odlehčit ... proto ten "nádech"a to oslovení zakladatele této diskuse :-)))
                    na to, co píšeš dnes nebudu reagovat, myslím tím myslivecké "pracovní" psy ... mohu reagovat na výcvik psů služebních a pracovních plemen používaných u ostrahy, policie či armády a též na tzv. problémová plemena (lidově, sic špatně - bojová) a u nich to kupírování platí bezezbytku ... !
                    ... A už to opravdu dáme k ledu ... vše dobré ... a někdy při "řešení" jiné otázky ... howg. M.

                      NMarPit - Profil | Ne 10.2.2013 23:18:30

                      Tak to jsem fakt nechtěl..... Chlapi, neblbněte, je to jen obrázek :-)

                      Nicméně mi to nedalo a zapátral jsem po původu fotky a samozřejmě narazil na to, že pes na fotce je opravdu Jagteriér.

                      Ještě jednu momentku. Hlavně žádný hádky ohledně rasy psa ! :-)

                        NLutra - Profil | Ne 10.2.2013 21:33:45

                        mipa >> já se omlouvám, že si dovoluji připomínu k někomu, kdo tu byl nazván otcem představeným, ale některé věci, prostě chtějí uvést na pravou míru. Kupírování uší všech plemen je jasné - to je zákaz a nejede přes to vlak. Jinak ovšem je to s pruty - tam je u některých pracovních plemen, zejména loveckých - třeba ten JGT, krátkosrstí ohaři, španělé, PRT,JRT, - kupírování prutu dosud povoleno a v plemenném standardu. A už opravdu howg. L.

                          Nmipa - Profil | Ne 10.2.2013 21:30:48

                          vundu >> jj :-)))

                            Nvundu - Profil | Ne 10.2.2013 21:28:05

                            to mipa.......no právě...diviši...kdo má po nich uklízet :-))))))
                            jj pipínek roste,je to pořád můj malej prcínek :-)))))
                            a díky za podporu,v ut valím na moravu a zase se budu věnovat mazlíkům a jikernačce.....

                              Nmipa - Profil | Ne 10.2.2013 21:19:49

                              vundu >> tak ať ti to utíká !!!
                              bobeš tedy jede a pěkně ti vzkvétá ... a to hlídání jim přeji, ať si užijí pohodlíčka, divoši ... :-)))))))

                                Nvundu - Profil | Ne 10.2.2013 21:13:54

                                mipa >> Milane kamaráde já jsem zase služebně v práglu...takže aktuální foto zatím není...mmch malej má v 8-mi měsících 33kilo....jikernačka tvrdila,když byl malinkej,že bude mít 35kilo....obávám se že nebude mít ještě rok a její cíl bude splněn..hlavu už má větší než mamina a ta teď kapánek přibrala-30kilo......

                                jinak se samozřejmě mají úžasně...ostatně jak jinak když hlídají dům zevnitř :-))))))

                                  Nmipa - Profil | Ne 10.2.2013 21:01:33 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                  vundu - >> to my jsme dnes byli na procházce, ale stále něco okusovala, popoběhla, zalehla a zase ... až jednou zalehla pod stromem, kde ... :-))) ... to jen aby jsme se vrátili k tématu - mazlíci !!!

                                    Nmipa - Profil | Ne 10.2.2013 20:56:57

                                    vundu >> "otče představený" ... děkuji a moc si toho vážím ... je mi ctí ...:D-)))

                                      Nvundu - Profil | Ne 10.2.2013 20:51:37

                                      mipa >> tebe si vážím,jsi chlap na správném místě,nenech se vytáčet někým kdo je o X levelů níž :-)))))
                                      tímto tě pasuji na prvního předsedu spolku všech mazlíků.....:-))))

                                        NObrtlik - Profil | Ne 10.2.2013 20:38:18

                                        ,,,