Mazlíci a jiná "zířátka"

vkládejte fotky vaších "parťáku" co společně s vámi tráví čas na rybách:-))))
Autor diskuse: vundu - Profil , 20.12.2011 všeobecné - revíry, cestování

Jaké je vaše nejoblíbenější domácí zvířátko?

A) hafani63%

B) miciny11%

C) karlíci2%

D) hadice2%

E) rybišky7%

F) šemíci1%

G) vše co mečí,bučí a bečí2%

H) želvy2%

I) hlodavci6%

J) sklípkanovití2%

Od 21.12.2011 hlasovalo 410 čtenářů.

TWIN 69 - Profil | St 13.2.2013 21:38:21

jambo >> Máš to doma pěkně nabitý.Ještě sem dej fotky papagájů.

    jambo - Profil | St 13.2.2013 21:36:24 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

    pracantka...

      jambo - Profil | St 13.2.2013 21:34:19 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

      parťačka...

        jambo - Profil | St 13.2.2013 21:33:11 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

        hlídačka...

          jambo - Profil | St 13.2.2013 21:30:49 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

          Tak přidám několik domácích mazlíků a zvířátek .-)) od největšího.....

            Casio - Profil | St 13.2.2013 21:12:16 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

            mike1977 >> a tady tomu nestačí jedno křeslo,má dvě křesla, postel v ložnici a kanapíčko v kuchyni :-))

              mipa - Profil | St 13.2.2013 20:50:46 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

              vundu - >> ... láska na "celý život" ... (to foto je stařičkým mobilem a tak se omlouvám za kvalitu)

                Piskořík - Profil | St 13.2.2013 18:40:41 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                A abyste neřekli, že tady jen tak "prudím" tak kámošův kříženec BRT a JGT...:o)

                  Piskořík - Profil | St 13.2.2013 18:31:20

                  vundu >> Hele, jestli tě moje determinace psího plemene na fotce s jezevcem rozčiluje, klidně mi dej red card. Jenom jsem v tom chtěl udělat jasno. Nic víc....:o)

                    Piskořík - Profil | St 13.2.2013 18:29:09

                    mipa >> V pohodě, se hned nerozčiluj....:o)


                    Já to neberu jako nějakou při a o kynologii víš určitě daleko víc než já. Sice se kolem toho pohybuju ale není to můj koníček. Nicméně v loveckých plemenech se orientuju celkem dobře, takže mě tvoje tvrzení, jakožto člověka znalého, že jde o RTW celkem překvapilo, splést se může každej. Spíš mě potom přišlo, že jsi při podrobnějším prozkumu fotky zjistil, že opravdu nejde o RTW ale o JGT a bylo pro tvoje kynologické ego přípustnější tvrdohlavě trvat na tom, že jde opravdu o RTW. Jinak si nedovedu vysvětlit, že by jsi opravdu nedokázal tyhle dvě plemena od sebe rozlišit...byť na fotografii...:o)

                      mipa - Profil | St 13.2.2013 18:21:00 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                      vundu - >> našel jsem první foto co byla s námi poté, co jsme si s původním chovatelem "plácli" a jela k nám domů ... to jí bylo bez 3 dní 5 týdnů :-)))

                        mipa - Profil | St 13.2.2013 18:13:04

                        vundu >> Járo,někomu to "ukončení" co již proběhlo nestačí a tak to teď snad všichni pochopí a bude již definitivní :-O)))))))))))

                          mipa - Profil | St 13.2.2013 18:09:48

                          Piskořík >> ... no vidíš ... a nedorozumění je hned na světě a jen proto, že jsi možná nesledoval tu při od začátku a viděl jsi to jen z jednoho úhlu pohledu ... !!!
                          a co se týká toho přiznání, tak já jsem se zde na MRKu tolikrát přiznal a dokonce omluvil a to i za daleko menší píč*oviny (s tím nemám pražádný problém), ale tohle mi opravdu tak připadalo a myslím si to do dnes, proto bez omluvy :-o)))
                          ... a co ti diskutující a přispívající k otázce "upraveného obrázku", kde si jsem zcela jist - ti nic ??? ... takže "rozdávej" na obě strany stejně, ale pokud jsem někoho pohoršil a nebo dokonce svým názorem připravil o kus života a zdraví, tak se omlouvám za způsobenou škodu :-)))))))))
                          ... a podotýkám, že jsme tuto otázku, pro někoho při, již ukončili a tak se k ní nebudu více vracet a nic vysvětlovat ..... tímto z mé strany vše, což asi pochopíš nejenom s ohledem na zakladatele diskuse, ale i s ohledem na ostatní diskutující, které toto zbytečné zas*írání této diskuse již pravděpodobně unavuje ... jednoduše si to nezaslouží :-)))))))

                          Čus a někdy při řešení jiné otázky či příspěvku ...
                          Milan

                            vundu - Profil | St 13.2.2013 17:50:42

                            ...vám to varování nestačilo??????

                              Piskořík - Profil | St 13.2.2013 17:16:23

                              mipa >> A já zase neřešil, jak fotka vznikla.....pouze co na ní bylo...:o)


                              Ale chápu, že přiznat to, že jsem si spletl JGT s RTW může být docela težké....:o)

                                mipa - Profil | St 13.2.2013 16:22:52

                                Piskořík >> o to prapůvodně vůbec nešlo a tak se k tomu již nebudu vyjadřovat ... šlo mi o to, jestli to je "montáž" či jinak upravená "fotka ???" a v tom mám teď jasno :-)))))

                                  Piskořík - Profil | St 13.2.2013 10:10:15

                                  mipa >> Takže je i jasné, že na fotce s jezevcem je Jag?...;o)

                                    mike1977 - Profil | Út 12.2.2013 21:13:06 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                    Milovník kabelů...a když ne, tak dřeva...prostě kouše vše co má "po ruce" :-)

                                      Sp. - Profil | Út 12.2.2013 20:51:26

                                      Obrtlik >> vyzera že s neho bude nejaky macko na kratkych nohach :) ale je podareny

                                        Petr Z. Vedro - Profil | Út 12.2.2013 20:44:00

                                        Obrtlik >> to je fuk, jsou krásný !!!