Mazlíci a jiná "zířátka"

vkládejte fotky vaších "parťáku" co společně s vámi tráví čas na rybách:-))))
Autor diskuse: vundu - Profil , 20.12.2011 všeobecné - revíry, cestování

Jaké je vaše nejoblíbenější domácí zvířátko?

A) hafani63%

B) miciny11%

C) karlíci2%

D) hadice2%

E) rybišky7%

F) šemíci1%

G) vše co mečí,bučí a bečí2%

H) želvy2%

I) hlodavci6%

J) sklípkanovití2%

Od 21.12.2011 hlasovalo 410 čtenářů.

Nmipa - Profil | Ne 10.2.2013 20:33:27

vundu >> beru na vědomí a omlouvám se za zbytečné "zas*írání" této diskuse - nezaslouží si to !!! :-)))

    NObrtlik - Profil | Ne 10.2.2013 20:32:43

    ..

      Nmipa - Profil | Ne 10.2.2013 20:30:30

      Piskořík >>... Už jsi někdy viděl RTW s takhle dlouhým prutem?...:o)
      - jen pro upřesnění - myslíš oháňku (ocas) ??? .... pokud ano, tak viděl a těch psů bylo již moc, protože od určité doby, přesný rok si nepamatuji, ale pár let to již je, se papírovým psům (s PP) ocasy nekupírují, což platí i u jiných plemen třeba o uších ... kupírovaný pes (všeobecně) tím pádem nebude uchovněn a nebo taky připuštěn na výstavy (třeba bonitační či výkonnostní ...) a není mu umožněna účast na soutěžích (všeobecně) ...... pokud to jsou soutěže "organizací" a ne třeba ilegální či s povolenou účastí psů bez PP :-)))))))))))

        NJBpivosaj - Profil | Ne 10.2.2013 20:29:12 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

        Můj parťák, ale tak od +10°C :-)

          Nmike1977 - Profil | Ne 10.2.2013 20:28:39 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

          Ale teď to vyrostlo, a nedejbože si s tím nehrát, nebo dělat že do smečky člověk nepatří....nechápu lidi, co mají Bígla v bytě. Tady tomu nestačí ani 1ha zahrada....:-)

            Nvundu - Profil | Ne 10.2.2013 20:27:31

            ....tak jinak.za fotku s jezevcem jsem dal poděkování-taková fotka byla mnou ohodnocena pouze teď a narovinu říkám že naposledy,kdybych totiž veděl jaké b ude mít pokračování,tak ji vymažu.jinak pokud hodláte opět řešit neřešitelné pičoviny,okamžitě dávám redku a začnu u těch,co mají v mé diskuzi nejmíň návštěv a zápisů

            tečka!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

              Nmipa - Profil | Ne 10.2.2013 20:18:46

              Lutra >> a koukám, že pán je navíc ještě kynolog ... co takhle "TART" ... tam rukáv nepotřebuješ a přesto pes velice rád "zaůtočí" :-))) ... ale o tom někdy příště !

                Nmipa - Profil | Ne 10.2.2013 20:14:21

                Lutra >> "... co furt máte s tím RTW ?" ... protože to je RTW ... nebudu přeci psát, že je to NO :-)))
                a jinak to není o tom ... "hurá do mě !" ... řešila se konkrétní fotka a ne fotka jiná a s konkrétním 11,5 kg pruháčem, co slouží jakoby důkaz k něčemu ... čemusi ... jako jezevcovi s něčím na jiné fotce :-)))
                a ten prudký hliněný svah ti taky neberu, je to možné, ale stále poukazuji na fotomontáž, protože to zpracování fotky není vůbec reálné a důvody mé pochybnosti jsem již psal níže ... a tomu rozumím zase já, vzácný pane :-)))))
                ... ale jelikož pane nechcete slyšet "prapůvodní rozpor" jakoby této diskuse o určité fotce a to, že to je fotomontáž a ne jestli tam je RTW, JGT, NO. JRT, ND ... či jiný plemeno, odmítáte diskusi o konkrétní fotce a jejím grafickém provedení, což je prapůvodní rozpor a stále uvádíte že je to možné coby scéna, což mimochodem nerozporuji, ale rozporuji technické provedení fotky a to RTW bylo jen důsledkem diskuse ....... tak již nemám co bych k tomu dodal a nebudu vám již vzácný pane nic vyvracet, ani realitu, ani JGT a ani technické provedení rádoby "reálné fotky" ... prostě to je opravdové a reálné foto souboje JGT a jezevce se vší parádou a smekám před tím fotografem, co umí takové snímky - rád bych se s ním seznámil !!!
                ... toť z mé strany vše, přeji mnoho úspěchů a zapomeneme zde na tuto "nikam nevedoucí" diskusi o něčem .... :-)))))))))))))))

                  NPiskořík - Profil | Ne 10.2.2013 19:52:51

                  mipa >> Už jsi někdy viděl RTW s takhle dlouhým prutem?...:o)


                  S tím jezevcem to je jasnej Jag.

                    NLutra - Profil | Ne 10.2.2013 19:36:03

                    mipa >> to víš, že to myslím vážně, jezevec ho drží zaa horní pysk a táhne mu ho ven od hlavy a tím mu celou hlavu deformuje. Poměr velikosti je jasnej a kdyby to měl bejt RTW, tak by buď ten jezevec musel bejt světovej rekord, nebo ten pes pěknej chcípák. Navíc RTW by před jezevcem utekl hned, jak by zjistil, že nemá rukáv. L.

                      Nmipa - Profil | Ne 10.2.2013 19:31:34

                      Poušťák >> pánové, to myslíte opravdu ? ... podívejte se na stavbu hlavy na inkriminované fotce a třeba na fotce níže od "tonouše", kde je jagoš :-)))

                        Ntonouš - Profil | Ne 10.2.2013 19:05:49 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                        mipa - 10.2.2013 17:05:21 >> je to jagoš...nejkrásnější a nejlepší pes na světě:-))mám ho totiž taky:-)))

                          NPoušťák - Profil | Ne 10.2.2013 18:38:33

                          Lutra >> jj.je to Jakteriér jak vyšitej

                            NLutra - Profil | Ne 10.2.2013 18:35:54 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                            co furt máte s tím RTW ? Jsou i jiný plemena černý s pálením a na tý fotce je jasně JGT. To pozadí může být i prudký hliněný svah, ale nemíním někomu něco vyvracet či něco dokazovat. Dám sem jinou fotku a hurá do mně! L.

                            P.S.: černý s pálením, ale RTW to není, vzácný pane. To pruhatý mělo 11,5 kila.

                              Nkarloson® - Profil | Ne 10.2.2013 18:29:03 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                              Tady je můj osobní tester domácích koulís

                                Njambo - Profil | Ne 10.2.2013 18:28:56

                                mipa >> no aproč to pořád řešíš ? Jaké zpracování ,komu na tom záleží ?:-))))

                                  Nmipa - Profil | Ne 10.2.2013 18:17:05

                                  jambo >> tam se nejedná o zadní stěnu či poletující sníh, to tam má být ... ale jak ti to mám vysvětlit ... o grafické zpracování výjevu této "scénky" - to dokazuje fotomontáž, to je ten kámen úrazu, né myšlenka, ale to zpracování :-)))))))))

                                    Nmipa - Profil | Ne 10.2.2013 18:11:43

                                    MarPit >> no a to je další možný nesmysl ... :-)))
                                    a navíc RTW s papírama ... který majitel by si ho nechal jen tak "porafat" a proděravět kožich ... ???

                                      Njambo - Profil | Ne 10.2.2013 18:06:25

                                      mipa >> A proč pořád RTW však nemůže být norník když to norník není,co tak krátkosrstý jagteriér to je norník. Pozadí je možné v uzavřeném prostoru někde v kotci zadní stěna,proč né. A že tam lítá sníh ,perou se ve sněhu . Nikdo ti názor nebere ani nevnucuje, je mi jedno co je to za foto.

                                        NMarPit - Profil | Ne 10.2.2013 18:03:29

                                        mipa >> Prostě jen tak, zachycením okamžiku :-)

                                        Podle mě to není RTW..... víš jak by byl velkej ten jezevec ?! :-)