Mazlíci a jiná "zířátka"

vkládejte fotky vaších "parťáku" co společně s vámi tráví čas na rybách:-))))
Autor diskuse: vundu - Profil , 20.12.2011 všeobecné - revíry, cestování

Jaké je vaše nejoblíbenější domácí zvířátko?

A) hafani63%

B) miciny11%

C) karlíci2%

D) hadice2%

E) rybišky7%

F) šemíci1%

G) vše co mečí,bučí a bečí2%

H) želvy2%

I) hlodavci6%

J) sklípkanovití2%

Od 21.12.2011 hlasovalo 410 čtenářů.

Nmipa - Profil | Ne 10.2.2013 17:54:31

jambo >> "... v honitbě s norníkama běžně norujeme lišky i jezevce ..." - tak to, co popisuješ jsem viděl a znám ... ale jako norníka jsem ještě v životě neviděl RTW a asi nikdy neuvidím !
... a jinak tam krom světla nepasuje víc detailů ... pozadí ... poletující sníh ... takže s klasickou "ostrou" fotkou to moc společného nemá - ale to je jen můj názor, že to je montáž :-)))

    Njambo - Profil | Ne 10.2.2013 17:39:24

    mipa >> proč myslíš, v honitbě s norníkama běžně norujeme lišky i jezevce, zřejmě si to nikdy neviděl.Foto může to být v uzavřeném prostoru někdo je na sebe pustil, nebo i ta montáž ,je tam pár zvl. světel.

      Nmipa - Profil | Ne 10.2.2013 17:31:07

      jambo >> tuto dvojici by jsi opravdu "při praxi - práci v přírodě" jen těžko hledal ... je to pravděpodobně "montáž" jak vyšitá :-)))

        Njambo - Profil | Ne 10.2.2013 17:13:59

        mipa >> ani já nemusím "zápasy" ale tady ten jagoš to má v popisu práce. I když tato fotka asi není při praxi -práci v přírodě.

          Nmipa - Profil | Ne 10.2.2013 17:05:21

          jambo >> vidím, co na té fotce je ... jen tomu nemohu nějak přijít na chuť a je mi jedno, jestli je v "akci" jezevec a RTW, nebo Pit s medvědem ... a nebo Bandog se lvem a nebo též s Bandogem ... ty zvířecí "zápasy" prostě nemusím, ale jinak zvířata to jsou pěkná :-)))))

            Nmike1977 - Profil | Ne 10.2.2013 16:41:24 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

            Ještě v dobách, kdy to bylo milé, hodné a nedělalo to všude nepořádek :-)

              NTWIN 69 - Profil | Ne 10.2.2013 16:25:16 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

              Tady je takové teplo,že aji psi se musí chladit.

                NAleš10 - Profil | Ne 10.2.2013 16:20:55 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                už aby bylo teplo :)

                  Njambo - Profil | Ne 10.2.2013 16:17:55

                  mipa >> v čem ? no v akci .

                    NSp. - Profil | Ne 10.2.2013 16:08:42 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                    dnešna prechádzka :)

                      Nmipa - Profil | Ne 10.2.2013 14:28:50

                      MarPit >> a že jsem tak smělý ... dobrá fotka ... a v čem ??? ... nějak to nechápu :-)))

                        NMarPit - Profil | Ne 10.2.2013 13:15:23 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                        Dobrá fotka .......

                          Nmipa - Profil | Ne 10.2.2013 9:51:43 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                          ... tak aspoň nějaká ta fota pro "oživení" diskuse :-)))

                            Nmipa - Profil | Ne 10.2.2013 9:49:26 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                            vundu - >> ... to snad není možné ... tak tento týden nikdo nic ? ... nikdo nemá nové zážitky či zprávy ?

                              NLutra - Profil | Ne 3.2.2013 21:02:17 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                              Tak nějak nevím kdo je mazlik a kdo zířátko. L.

                                Nmipa - Profil | So 2.2.2013 19:08:18

                                vundu >> no, kdyby mělo být po jejich, tak by ještě od léta nevylezli na břeh ... vodu strašně zbožňují a využijí každou záminku tam vlézt :-)))
                                při tom to venčení, co je pořízeno foto, do vody nemohli, protože jsme jeli ještě autem na návštěvu a tam "houby" nesmějí ... :D-)

                                  Nvundu - Profil | So 2.2.2013 19:01:04

                                  mipa >> náš malej s maminou jsou ve vodě každé venčení-pro mě tudíž nic neobvyklého,ikdyž kolem jdoucí čumí jak blázni,že ti naši řádi ve vodě ikdyž je třeba -10

                                    Nmipa - Profil | So 2.2.2013 15:46:07 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                    vundu - >> ... už aby jsme se mohli koupat ... :-)))

                                      Nmipa - Profil | So 2.2.2013 15:42:14 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                      vundu - >> O:-)))))

                                        Nparak - Profil | Pá 1.2.2013 20:19:09

                                        mipa >> aha, já myslel, že tento typ obran je tart?? no to neva, nastuduju to než se do toho pustím. A ty si už dělal tart? :)