Mazlíci a jiná "zířátka"

vkládejte fotky vaších "parťáku" co společně s vámi tráví čas na rybách:-))))
Autor diskuse: vundu - Profil , 20.12.2011 všeobecné - revíry, cestování

Jaké je vaše nejoblíbenější domácí zvířátko?

A) hafani63%

B) miciny11%

C) karlíci2%

D) hadice2%

E) rybišky7%

F) šemíci1%

G) vše co mečí,bučí a bečí2%

H) želvy2%

I) hlodavci6%

J) sklípkanovití2%

Od 21.12.2011 hlasovalo 410 čtenářů.

Nmipa - Profil | Pá 1.2.2013 17:48:42

parak >> je sportovní výcvik, pak tartový výcvik ... a obrany jsou pouze jejich součástí :-)))

    NPaulus - Profil | Pá 1.2.2013 13:38:45 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

    vundu >> Aby toho nebylo málo mám tu na výcvik tohle neštěstí. Je prostředního a uměla jen sedni a sotva ke mně.
    Učí se rychle ... za měsíc ji nepozná o)

      Nparak - Profil | Pá 1.2.2013 13:34:22

      mipa >> U nás budu teda rozhodně ten "PÁN" já, přítelkyně je hroznej měkejš. Ale zase to má neco do sebe, když ti jí holka vycvičí a ty pak jen rozmazluješ a chlubíš se :))) Já myslel, že obrany jsou tart, nebo se pletu? budu to muset nastudovat :)

        Nmipa - Profil | Čt 31.1.2013 21:25:55

        parak >> vybrat si můžeš cokoli, je to dobrovolné a jen na tobě ... poslušnost, obrany, tart, ... psí sporty ... a pes nemusí k rukávu ani čichnout a přesto bude mít výcvik :-)))
        s tou dcerunkou to byla jasná volba ... jednak nemohu kdykoli to bylo potřeba a navíc při tom co již dělají je zapotřebí jen "jednoho" pána, jedna razance povelů ... jeden rutinní přístup ... což asi uznáš, že u dvou pánů při výcviku již nejde - a proto ta volba ... a navíc holka s Rotwikem má taky něco do sebe :-)

          Nparak - Profil | Čt 31.1.2013 21:13:57

          mipa >> No neříkej, že už necvičíš? dcerunka tě převálcovala.. :)) já na tvojí fotku koukal a moooc se mi líbí, jen si ještě nejsem jistý, že chci zajít takhle daleko, ale poslušnost určitě, ta musí být!!

            Nmipa - Profil | Čt 31.1.2013 21:08:50

            parak >> podívej se zde na fotku k mému zápisu z 19.12.2012 a pokud budeš chodit, tak i toho se dočkáš - cvičí se všelicos :-)))

              Nmipa - Profil | Čt 31.1.2013 21:03:21

              parak >> všechno jde, jen se stačí se Zdendou domluvit a vyrazit - a čím dřív se domluvíš, tím jednodušeji se štěně zapojí :-)))

                Nparak - Profil | Čt 31.1.2013 20:57:16

                mipa >> tak o to víc by se mi tam líbilo :)))) já to nemyslel zle, právě naopak, že ty slečny obdivuju po vší tý televizní masáži!! takže s dcerou cvičite oba? přítelkyně by se taky chtěla zapojit

                  Nmipa - Profil | Čt 31.1.2013 20:48:58

                  parak >> kontakt tam najdeš taky a přístup je individuální, takže se vždy na cvičení se štěňaty kdykoli domluvíš ... jo a mimochodem, je tam hromada holek co se "problematiků" nebojí ... :-)))

                    Nparak - Profil | Čt 31.1.2013 20:41:44

                    mipa >> tak to ho vemu v potas :)). To bych nečekal, že s RTW bude makat holka, klobouk dolů... já všude zažil jen chlapy :D Ale jak to tak čtu, tak pole si jí připravil hezky :))

                      Nmipa - Profil | Čt 31.1.2013 20:36:59

                      parak >> na tomhle cvičáku si to odmakáš hezky pěkně sám ... a jaký si to uděláš, takový to pak máš ... super vedení a způsob výcviku, žádný "nůďo" ... :-)))
                      jinak v sekci "naši psi" jsou stálí členové K9 se svými psy a je tam jen jediný RTW a to je ona - cvičit s ní chodí dávno již dcera a já dělám pouze sponzora a též mi zůstal asistenční a poradní hlas výcvikáře, takže normální nástup "mladé krve" ... no ono to jsou oproti mě všichni tak nějak "dorostenci" :-)))))))))

                        Nparak - Profil | Čt 31.1.2013 19:14:54

                        mipa >> Žrádlo je základ, to je jasný :)) nikdy bych nekrmil žrádlem typu COOP a tak! takže s ní děláš přímo nějaké psí sporty nebo turistiku? :-D Chodíš přímo ty nebo si jí tam berou " do parády" ? Nechci totiž na cvičák, kde mi psa vemou a vrátí mi ho hotovího, chci si to udělat sám, samo s pomocí. Mám doma štěně APBT, tak ho nechci nechat ležet ladem :))) Ta rotvička na stránkách je tvoje?

                          Nmipa - Profil | Čt 31.1.2013 15:38:13

                          parak >> není to nic zvláštního ... od narození dostává kvalitní žrádlo, to aby nebyla chudinka "podtržená" a dále se s ní hlavně uváženě a poctivě pracuje ... a pokud se tyto základní věci hezky snoubí, tak je vyhráno ... to platí ale o většině bafanů :-)))))
                          a zde je odkaz na ten cvičák ..... http://www.k-9team.cz/ ...... se zaměřením na tartový výcvik :-)

                            Nrybomil - Profil | Čt 31.1.2013 10:03:52

                            Od včera platí nová vyhláška MZe č. 21/ 2013

                            Není mi to tedy vůbec jasný, když bude členem spolku, podnikatelem v oboru chovu, tak jí dodržovat musí, když nebude, může mrskat a prodávat štěňata a koťata jak mu libo ? Nebo jak to tedy je, jak to zas ten chytrej zákonodárce myslel ???

                            Tý woe, napsat to víc srozumitelně, to by byla paráda, ale to asi v tomhle absurdistátě nejde :-(

                            http://www.sbirka.cz/POSL4TYD/NOVE/13-021.htm

                              NObrtlik - Profil | St 30.1.2013 20:58:09 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                              ..

                                NObrtlik - Profil | St 30.1.2013 20:53:37 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                ..

                                  NPaulus - Profil | St 30.1.2013 20:33:37

                                  vundu >> Pořád hravá a řídí celou ulici o)))

                                    Nvundu - Profil | St 30.1.2013 20:29:25

                                    Paulus >> pořád "kočka"...:-))))

                                      Nparak - Profil | St 30.1.2013 19:36:38

                                      mipa >> můžu se zeptat kam chodíš s čubou cvičit? a co s ní děláš, že je v takový formě :))) ?

                                        NPaulus - Profil | St 30.1.2013 18:20:01 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                        o)))