Mazlíci a jiná "zířátka"

vkládejte fotky vaších "parťáku" co společně s vámi tráví čas na rybách:-))))
Autor diskuse: vundu - Profil , 20.12.2011 všeobecné - revíry, cestování

Jaké je vaše nejoblíbenější domácí zvířátko?

A) hafani63%

B) miciny11%

C) karlíci2%

D) hadice2%

E) rybišky7%

F) šemíci1%

G) vše co mečí,bučí a bečí2%

H) želvy2%

I) hlodavci6%

J) sklípkanovití2%

Od 21.12.2011 hlasovalo 410 čtenářů.

NPetr Z. Vedro - Profil | So 19.1.2013 22:32:41

mipa >> Mě okousala tři jabloně, 4ks rybízu, a nějaké okrasné stromky. Zářil jsem štěstím !!!! Ale to k dospívání patří.

    Nmipa - Profil | So 19.1.2013 22:30:32

    Petr Z. Vedro >> nu což, chvilka láteření a šlo se dál :-)))

      NPetr Z. Vedro - Profil | So 19.1.2013 22:29:05

      mipa >> krásná práce :o))) Určitě jsi měl radost !!!

        Nmipa - Profil | So 19.1.2013 22:28:04 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

        Petr Z. Vedro >> ten hnědej dostal jednou matraci a za 1/2 dne ... jedině koště to dalo na kupu ... :-)))

          NPetr Z. Vedro - Profil | So 19.1.2013 22:26:10

          mipa >> Naše čuba měla svojí rohožku, na matraci nebo polštář by nevlezla. I v zimě radši spala na dlažbě v předsíni. A to měla matraci hned vedle sebe.

            Nmipa - Profil | So 19.1.2013 22:24:18

            Petr Z. Vedro >> ... jóóó to muší bejt ... láska, úcta, důslednost a respekt :-)))

              NPetr Z. Vedro - Profil | So 19.1.2013 22:22:36

              mipa >> slušně vychovaný no :o)))

                Nmipa - Profil | So 19.1.2013 22:21:33 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                Petr Z. Vedro >> a druhý ...

                  Nmipa - Profil | So 19.1.2013 22:18:58 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                  Petr Z. Vedro >> oni dobře vědí, když přijdu ke gauči, kde je jejich místo ... na křeslech přeci ... :-)))

                    NPetr Z. Vedro - Profil | So 19.1.2013 22:16:05

                    vundu >> tak to jo už jsem tě měl za tyrana ! Zvykne si pejska na gaučík a pak šup ven na mráz !!!!

                      Nvundu - Profil | So 19.1.2013 22:14:58

                      Petr Z. Vedro >> to je matka se synem a v kotci bude jen ona po dobu co bude hárat a my budeme v práci...jinak pořád lítají po zahradě(250m2)a je jim fajn

                        NPetr Z. Vedro - Profil | So 19.1.2013 22:14:47

                        mipa >> hodně drsný !!!! Kam si sedne zbytek smečky ?

                          Nmipa - Profil | So 19.1.2013 22:13:37 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                          vundu >> a nebo takto nějak ... :-)))

                            NPetr Z. Vedro - Profil | So 19.1.2013 22:12:35

                            mipa >> V nejlepších letech !!!!

                              NPetr Z. Vedro - Profil | So 19.1.2013 22:12:13

                              vundu >> Jo takhle přesně, venku v kotci se jí moc líbit nebude :o)))

                                Nmipa - Profil | So 19.1.2013 22:11:06

                                Petr Z. Vedro >> teď v únoru jí budou 4 ...

                                  Nmipa - Profil | So 19.1.2013 22:10:09

                                  Petr Z. Vedro >> nekouká šťastně jen proto, protože není pořádně dokončeno a pak ta kolaudace, to teprve bude ... :-)))

                                    Nvundu - Profil | So 19.1.2013 22:09:47

                                    Petr Z. Vedro >> myslíš takto nějak....

                                      NPetr Z. Vedro - Profil | So 19.1.2013 22:08:29

                                      mipa >> kolik je tvojí čubě, je krásná ( jako všichni rotwíci ) a hodně ve formě.

                                        NPetr Z. Vedro - Profil | So 19.1.2013 22:07:14

                                        vundu >> Nekouká moc šťastně :o)))) Už se viděl doma na gauči.