Mazlíci a jiná "zířátka"

vkládejte fotky vaších "parťáku" co společně s vámi tráví čas na rybách:-))))
Autor diskuse: vundu - Profil , 20.12.2011 všeobecné - revíry, cestování

Jaké je vaše nejoblíbenější domácí zvířátko?

A) hafani63%

B) miciny11%

C) karlíci2%

D) hadice2%

E) rybišky7%

F) šemíci1%

G) vše co mečí,bučí a bečí2%

H) želvy2%

I) hlodavci6%

J) sklípkanovití2%

Od 21.12.2011 hlasovalo 410 čtenářů.

Nmipa - Profil | So 19.1.2013 22:06:40

Petr Z. Vedro >> tak tedy věř ...:-)))
a jen tak mimochodem, "zimní vrhy" jsou většinou odolnější a do budoucna méně náchylné ...

    Nvundu - Profil | So 19.1.2013 22:04:07

    ...hned si to šel okouknout...

      NPetr Z. Vedro - Profil | So 19.1.2013 22:03:12

      mipa >> budu doufat :o)))) Chce štěně až na jaro, bejt s ním na zahradě a tak. Aby si zvykla na rajon.

        Nmipa - Profil | So 19.1.2013 21:57:14

        Petr Z. Vedro >> tak s tím "nechci" to je pokaždé stejné ... 100% pomáhá vybrat si a hned vzít nového kámoše na "starost" a takový prcek ti dá aspoň z části zapomenout :-)))
        ... a ten RASLÍK by snad nebyl špatný ... tedy z toho co nabízíš ... a třeba se nabídka rozšíří ...:-)))

          NPetr Z. Vedro - Profil | So 19.1.2013 21:51:45

          mipa >> ani se ti to neodvažuju napsat. Kokr, jezevčík, nebo Raslík. Ale pro rotwíka bych jel hned. I když jsem se po tom co sem jí musel nechat uspat zařek, že psa už nechci.

            Nmipa - Profil | So 19.1.2013 21:49:14

            Petr Z. Vedro >> a nad čím prozatím uvažujete ???

              Nmipa - Profil | So 19.1.2013 21:48:14

              Petr Z. Vedro >> ... nevadí a zkoušej to dál ... však se nějaká chytne :-)))

                NPetr Z. Vedro - Profil | So 19.1.2013 21:48:09

                mipa >> šel bych do rotwíka hned znova, ale rodinka nechce. Jak jsem psal probíhá výběrové řízení na rasu.

                  NPetr Z. Vedro - Profil | So 19.1.2013 21:47:07

                  Soráč nejde mě vložit foto. Asi vyžššší moc.

                    NPetr Z. Vedro - Profil | So 19.1.2013 21:44:27

                    mipa - 19.1.2013 21:37:13 >> Jo je to škoda, bylo jí 12. Tohle je jedna z posledních fotek.

                      Nmipa - Profil | So 19.1.2013 21:37:13 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                      Petr Z. Vedro >> že vstupuji "do hovoru" ... nejdříve škoda, že již není mezi námi ... a za druhé - máš pravdu v tom, že chovat jedině "v sedě" ...
                      na fotce (dnešní venčení) moje "láska" - 46 kg :-)))

                        NPetr Z. Vedro - Profil | So 19.1.2013 18:09:32

                        TWIN 69 >> Dalo se, ale v sedě :o))))

                          NTWIN 69 - Profil | So 19.1.2013 17:58:32

                          Petr Z. Vedro >> Pěkný drobeček.Chovat 45 kilo je docela fuška.

                            NPetr Z. Vedro - Profil | So 19.1.2013 17:56:54 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                            TWIN 69 >> Naše byla Rotwailerka 45 kg :o))) taky drobeček, chtěla pořád chovat.

                              NTWIN 69 - Profil | So 19.1.2013 17:55:31

                              Petr Z. Vedro >> No to já taky.Jsou to mazlíčci a do bytu ideálo.Ten náš chovný pes má v 5-ti letech 20,5cm výšku a 2,50 kg hmotnost.Je furt jak štěně.

                                NPetr Z. Vedro - Profil | So 19.1.2013 17:53:02

                                TWIN 69 >> Sou krásný , dcera by je brala všechny a hned :o)))

                                  NPetr Z. Vedro - Profil | So 19.1.2013 17:44:57

                                  TWIN 69 >> Dík, máme totiž doma výběrové řízení na nového člena rodiny. Čubu po 12 letech nemáme a je tu smutno.

                                    NTWIN 69 - Profil | So 19.1.2013 17:41:36

                                    Petr Z. Vedro >> Barevný boloňský psík.

                                      NPetr Z. Vedro - Profil | So 19.1.2013 17:39:33

                                      TWIN 69 >> Ahoj, copak máš za rasu ?