Mazlíci a jiná "zířátka"

vkládejte fotky vaších "parťáku" co společně s vámi tráví čas na rybách:-))))
Autor diskuse: vundu - Profil , 20.12.2011 všeobecné - revíry, cestování

Jaké je vaše nejoblíbenější domácí zvířátko?

A) hafani63%

B) miciny11%

C) karlíci2%

D) hadice2%

E) rybišky7%

F) šemíci1%

G) vše co mečí,bučí a bečí2%

H) želvy2%

I) hlodavci6%

J) sklípkanovití2%

Od 21.12.2011 hlasovalo 410 čtenářů.

NTWIN 69 - Profil | So 19.1.2013 17:31:11

mipa >> Půjdou pryč všichni.Nám stačí jeden hafan.Tahle rasa se prodává velice dobře.Známá jich měla celkem 19 během dvou měsíců a nezůstal ani jeden.Má doma 45 psů.

    Nmipa - Profil | So 19.1.2013 17:28:09

    TWIN 69 >> no tak fajn ... hlavně, že bez problémů prospívají a ten zbytek snad taky "půjde" z domu ....... nebo si jedno necháš ?

      NTWIN 69 - Profil | So 19.1.2013 17:25:15 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

      mipa >> My zatím kojíme.Všech 7 štěnat se má čile k světu a už jsou 4 prodaný.

        Nmipa - Profil | So 19.1.2013 17:22:47 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

        vundu - >> ... koukám, že to zde nějak umřelo ... nikdo nic???

          Nmipa - Profil | Ne 6.1.2013 8:06:10 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

          ... měl jsem sebou oba :-)))

            Nmipa - Profil | Ne 6.1.2013 8:04:00 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

            pánové, to ještě prožíváte "letergii" a nebo jste už na rybách ? ... v tomhle počasí snad ne ...
            a proto posílám "novoroční vzpomínku" na tuto dobu nečekaně krásného počasí :-)))

              NSp. - Profil | Út 1.1.2013 14:27:40 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

              1.1.2013 :)

                NLutra - Profil | Po 31.12.2012 22:36:24 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                To jsou zase moji bojovníci. Mám v těch rasách ňákej hokej. L.

                  NPoušťák - Profil | Po 31.12.2012 10:33:04

                  mipa >> oo))))))))))))))

                    Nmipa - Profil | Po 31.12.2012 10:30:42

                    Poušťák >> přesně tak ... na Divokém západě, kolty proklatě nízko a hoď si petardou ... :-))) ... i když ty myslíš asi ty sousedy na západě ...

                      NPoušťák - Profil | Po 31.12.2012 10:27:37

                      mipa >> jako je to nazápadě.

                        Nmipa - Profil | Po 31.12.2012 10:24:44

                        Poušťák >> ono už to lítá dobrý týden, jen dnes to neuvěřitelně graduje ... omezení by bylo na místě, nejen v zájmu "jejich" ochrany - prostě na Silvestra od - do a hotovo :-)))

                          NPoušťák - Profil | Po 31.12.2012 10:18:57

                          mipa >> přesně,já jen nechápu že se to volně prodává celý rok a to i dětem.Mělo by se to prodávat jen o silvestra a bastafidli

                            Nmipa - Profil | Po 31.12.2012 10:04:03

                            Poušťák >> prostě ať to těm parchantům zvlhne ! ... a nemůžou se dobrý 3 neděle hrůzou vys*rat !!! ... to stačí :-)))

                              NPoušťák - Profil | Po 31.12.2012 10:01:24 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                              Také já všem zde přizpívajícím a jejich miláčkům přeji v novém jen to nej a především štěstíčko.Hlavně at ty pitomce co střílí petardy zasáhne co nejvíc krize a moc nebouchaj..o))

                                NTWIN 69 - Profil | Po 31.12.2012 9:56:52

                                mipa >> Díky a aji Tobě a Tvým mazlíkům přeji hodně zdraví do nového roku.

                                  Nmipa - Profil | Po 31.12.2012 8:06:47

                                  ... a je to tu !!! ... takže všem "dobrým lidem" zde v diskusi a jejich miláškům přeji jen to nej, zdraví a pohodu v roce příštím ... prostě si to užijte !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

                                    Nmipa - Profil | Ne 30.12.2012 17:42:59

                                    pánové, pokud máte doma fenu, dávejte si pozor ... ani obrovský rozdíl ve figuře nehraje pražádnou roli ... prostě to nejde uhlídat :-)))
                                    http://www.stream.cz/video/779761-malej-a-velka

                                      Nmipa - Profil | Ne 30.12.2012 8:50:53 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                      přeci jenom jsme na rybářském webu a tak trochu "k tématu" ... níže bafan a teď tedy fishka :-)))

                                        Nmipa - Profil | So 29.12.2012 16:56:37 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                        ... hotoví andílci :-)))