Mazlíci a jiná "zířátka"

vkládejte fotky vaších "parťáku" co společně s vámi tráví čas na rybách:-))))
Autor diskuse: vundu - Profil , 20.12.2011 všeobecné - revíry, cestování

Jaké je vaše nejoblíbenější domácí zvířátko?

A) hafani63%

B) miciny11%

C) karlíci2%

D) hadice2%

E) rybišky7%

F) šemíci1%

G) vše co mečí,bučí a bečí2%

H) želvy2%

I) hlodavci6%

J) sklípkanovití2%

Od 21.12.2011 hlasovalo 410 čtenářů.

Nmipa - Profil | So 29.12.2012 16:51:24 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

dnes se "pesoni" na louce za městem neuvěřitelně vyblbli ... čenichy u země a myšičky měly pohotovost :-)))

    NPaulus - Profil | Čt 27.12.2012 21:31:45

    Poušťák >> Uříznout mu šišku ..................... o))

      NPoušťák - Profil | Čt 27.12.2012 21:26:50

      Paulus >> negr co by jsi chtěl...o)))

        Nmipa - Profil | Út 25.12.2012 17:26:12 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

        ... tak jsme byli rozchodit tu včerejší "žranici", ale počásko nám moc nepřálo - snad se v příštích dnech zlepší :-)))

          NTWIN 69 - Profil | Po 24.12.2012 12:11:55

          vundu >> Tobě taky Jardo a hlavně klídek a pohodu.

            Nvundu - Profil | Po 24.12.2012 8:25:11

            přátelé přeji Vám všem a naši milovaným mazlíkům šťastné a veselé svátky vánoční :-)))

              Nvundu - Profil | Po 24.12.2012 8:23:05

              Paulus >> jj vím ;-)

                Nmipa - Profil | Po 24.12.2012 6:46:01 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                Poušťák >> tak tuhle fotku jsi do příhodnější diskuse nemohl dát (mazlíci a jiná "zvířátka") ... věřím, že toto "zvířátko" má za mazlíka mnoho z nás, což vlastně všechny pasuje a posouvá do role chovatelů :-)
                edit: ... takže Svaz chovatelů je vlastně nejrozšířenější dobrovolnou organizací v republice :-)))

                  Nsfox - Profil | Ne 23.12.2012 22:48:42

                  Paulus >> jó to kdybych věděl ,tak už skučím u vrat .)))

                    NPaulus - Profil | Ne 23.12.2012 22:45:47

                    sfox >> Nevíš ve kterým útulku je k mání ? o)

                      Nsfox - Profil | Ne 23.12.2012 22:44:33

                      Poušťák >> Twl to je móóc hezkej mazlík.))))

                        Nčestik57 - Profil | Ne 23.12.2012 22:29:05 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                        U topení je líp.

                          NPoušťák - Profil | Ne 23.12.2012 22:21:36 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                          Vše nej a hodně zdravíčka pro nás i naše miláčky..o))

                            NPaulus - Profil | Ne 23.12.2012 22:18:10 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                            Dyk ty víš kámo o)

                              NTWIN 69 - Profil | Ne 23.12.2012 16:01:26

                              vundu >> Ahoj,hlavně mě překvapilo,že je jich tak moc.Tahle rasa má tak max.4 štěnata.Dokonce jsou černo-bílí po našem psovi.Těch je v republice hodně málo.

                                Nvundu - Profil | Ne 23.12.2012 15:50:32

                                TWIN 69 >> Hoj Mildo,tak to je jeden z nejrásnějších dárku,jaké si milovník přírody může jen přát :-)))
                                velká gratulace...

                                  NSp. - Profil | Ne 23.12.2012 14:20:51 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                  ale bolo hnusne vonku dnes :)

                                    Nmipa - Profil | Ne 23.12.2012 14:20:08 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                    vundu - >> ... teprve teď jsem sehnal adekvátní obrázek k mému přání psanému o něco níže (6:42:05) ... tak tedy ještě jednou ... bohatého Ježíška :-)))

                                      NCHaP - Profil | Ne 23.12.2012 13:30:30 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                      ještě teda štěně, ale přiští rok snim na ryby vyrazim