Mazlíci a jiná "zířátka"

vkládejte fotky vaších "parťáku" co společně s vámi tráví čas na rybách:-))))
Autor diskuse: vundu - Profil , 20.12.2011 všeobecné - revíry, cestování

Jaké je vaše nejoblíbenější domácí zvířátko?

A) hafani63%

B) miciny11%

C) karlíci2%

D) hadice2%

E) rybišky7%

F) šemíci1%

G) vše co mečí,bučí a bečí2%

H) želvy2%

I) hlodavci6%

J) sklípkanovití2%

Od 21.12.2011 hlasovalo 410 čtenářů.

NTWIN 69 - Profil | Ne 23.12.2012 10:46:40 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

nejkrásnější vánoční dárek nám nadělil náš trhač Garon.Sedm krásných štěnat s jeho partnerkou.Mají už týden a všechny jsou hodně čilé.

    Nmipa - Profil | Ne 23.12.2012 7:29:48 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

    ... jedna "vzpomínková" na léto ... velmi ráda plave a občas ji podezřívám, že má "plavací blány" - ale ne, jen voda je její "živel" :-)))

      Nmipa - Profil | Ne 23.12.2012 6:42:05 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

      vundu - >> ahoj Jardo
      této diskusi přeji, jelikož je jedna z mých nejoblíbenějších, hodně hodnotných příspěvků, pěkných fotek a "rozumné přispěvatele" ... tobě, ale i kolegům, hodně splněných přání a klidné prožití Vánočních svátků bez stresu a shonu ...
      ... a těm našim "mazloňům" de facto to samé, ať je nezlobí páníček a mají vždy plné misky :-)))

        Nmipa - Profil | So 22.12.2012 10:42:21

        Poušťák >> škoda, že není nějaká spravedlnost ... a ten dotyčný trotl, co to udělal, se nemohl 1/2 roku vy*rat - a to se v trestu dóóóóst krotím :-)))

          NFanax - Profil | So 22.12.2012 8:53:48 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

          Poušťák >> Děkuji a Tobě a všem zůčastněným této diskuze přeji pěkné a klidné prožití vánočních svátku,hodně zdraví štěstí a spokojenosti v Novém roce.To platí i pro naše mazlíky.

            NPoušťák - Profil | So 22.12.2012 8:47:47

            Fanax >> jj.a dobytku se omlouvám..o))..měj se a hezké vánoce

              NFanax - Profil | So 22.12.2012 8:46:27

              Poušťák >> Ahoj,s Tvým zápisem plně souhlasím,ale ten dobytek jsi asi urazil.Pro takový výkvět společnosti,co tohle dokáže udělat snad ani neslušný název není.Ať se daří.

                NPoušťák - Profil | So 22.12.2012 8:35:25 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                mipa >> normální dobytek a chytit ho,nechal bych ho v té krabici týden a chodili by všichni psi z okolí na něj chcát.

                  NTWIN 69 - Profil | Pá 21.12.2012 16:05:40

                  vundu >> Díky,snad budou letos opravdu klidné.Celý rok byl jaksi divoký a velice rychle uběhl.

                    Nvundu - Profil | Pá 21.12.2012 16:04:54

                    TWIN 69 >> Tobě Mildo samozřejmě taky..:-))

                      NTWIN 69 - Profil | Pá 21.12.2012 15:48:19 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                      vundu - >> Jardo,Tobě a všem milovníkům domácích mazlíčků přeji krásné vánoční svátky a do nového roku hodně štěstí,zdraví a úspěchů.

                        NPoušťák - Profil | Pá 21.12.2012 14:51:19 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                        čvrtá

                          NPoušťák - Profil | Pá 21.12.2012 14:50:07 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                          třetí

                            NPoušťák - Profil | Pá 21.12.2012 14:49:50 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                            druhá

                              NPoušťák - Profil | Pá 21.12.2012 14:49:27 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                              vzpomínka na naší čubinu,když byla malinká..o))

                                Nvundu - Profil | Pá 21.12.2012 14:43:54

                                ..včera to byl rok,co jsem tuto diskusi zakládal..připravil jsem pro vás jedno péefko,ale nějak mi nejdou vkládat fotky..jak to půjde hned vám ho sem dám


                                tímto samozřejmě děkuji všem,kdo přispěl ať už jen písemně či fotograficky....

                                  Nmipa - Profil | St 19.12.2012 20:36:12 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                  vundu - >> když máš "pořádné bafany" a myslíš to vážně, tak je zapotřebí se jim věnovat :-)))
                                  ... posílám jedno foto mojí čubiny (v letu) z minulého týdne, kdy se na cvičáku pilovalo zadržení v autě ... toto je nácvik otevřeným okýnkem a s figurantem na místě řidiče - je zajímavé, jak se RTW se 46 kg živé váhy dovede vsoukat relativně malým otvorem ... :-)))

                                    Nvundu - Profil | St 19.12.2012 15:31:42

                                    Aleš10 >> Aldo díky a tobě a somozřejmě i všem ostatním přeji to samé,ale hlavně zdraví-protože bez toho nebude nic,tudíž ani nádherné zážitky od našich milovaných vod!!!!!!!!!!!!!!

                                      NAleš10 - Profil | St 19.12.2012 15:27:45 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                      vundu - >> kolegové vše nej :)