Mazlíci a jiná "zířátka"

vkládejte fotky vaších "parťáku" co společně s vámi tráví čas na rybách:-))))
Autor diskuse: vundu - Profil , 20.12.2011 všeobecné - revíry, cestování

Jaké je vaše nejoblíbenější domácí zvířátko?

A) hafani63%

B) miciny11%

C) karlíci2%

D) hadice2%

E) rybišky7%

F) šemíci1%

G) vše co mečí,bučí a bečí2%

H) želvy2%

I) hlodavci6%

J) sklípkanovití2%

Od 21.12.2011 hlasovalo 410 čtenářů.

NTWIN 69 - Profil | Út 18.12.2012 19:15:13

MIŇAS >> Nádherný psík!!Tak ať se daří.

    NMIŇAS - Profil | Út 18.12.2012 15:49:54

    TWIN 69 >> Doufám ,že ty vánoce ,tak černé nebudou !!
    Bez psice to nešlo ! ČAUKY a Petrův zdař !!!!!

      NMIŇAS - Profil | Út 18.12.2012 15:45:28 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

      NOVÁ RYBÁŘKA Barbetka -Barča

        Nvundu - Profil | Po 17.12.2012 8:28:30

        mipa >> --kousek kostičky :-))))))

          Nmipa - Profil | Ne 16.12.2012 16:15:28 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

          vundu - >> jedno foto na porovnání ... současnost a o trochu níže je jako štěně ... jinak jí záliba zůstala :-)))

            NMajsher - Profil | So 15.12.2012 14:19:25

            Lutra >> nemáš tak úplně pravdu, bojová plemena existují stejně jako pastevecká nebo lovecká - byla šlechtěna k boji a to je neoddiskutovatelný. Sám mám Tosu a vím, co takovej pejsáček dokáže, když chce. A to není ještě to pravé bojové plemeno (Tosy byly šlechtěny na nekrvavé zápasy).
            Jen podotázka - jaké plemeno má na svědomí nejvíce smrtelných útoků na lidi?? (jezevčík, i když je asi opravdu nejagresivnější to není).
            Abych ale jen neryl do šlechtení a krve - v ČR je relativně dost psů cvičených na psí zápasy. O vhodné socializaci těchto bytostí nelze poté samozřejmě ani mluvit. Takže abch shrnul můj názor - se psem, co má potenciál zabít je nutno zacházet jako se zbraní. Nedocháelo by pak k mnohým podobným událostem: http://praha.idnes.cz/pes-napadl-dite-na-zizkove-dc​c-/praha-zpravy.aspx?c=A121214_122629_praha-zpravy_​ab

              NTWIN 69 - Profil | So 15.12.2012 9:40:19 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

              mipa >> Přesně tak,pravda není senzace.Ovšem zprávy této TV jsou vždy unikát.Proto se na ně běžně nedívám.

                Nmipa - Profil | Pá 14.12.2012 22:16:16

                TWIN 69 >> byl to kříženec "pita" a jako ilustrační podkresové záběry byly obrázky rotwiků ... nikdo nic neřeší, plemeno jako plemeno, všichni jsou prostě bojoví a v médiích mi to připadá spíš jako "hon na čarodejnice" ... i když je to tragedie, ale nikdo z nás u toho nebyl a tak to nemůže posuzovat !!! ... a pravdu nikdo nezveřejní, páč to již není třeba tolik senzační :-)))

                  NTWIN 69 - Profil | Pá 14.12.2012 17:08:31

                  Opět další trotl-majitel psa exceloval.nechápu proč si tak hloupí lidi kupují psa kterého nejsou schopni zvládnout.Je to jistě tragédie,ale na vině není pes,ale opět člověk.
                  Hlavně,že TV HOWNA z toho zase dělá národní tragedii.
                  http://aktualne.centrum.cz/domaci/regiony/praha/cla​nek.phtml?id=766240#utm_source=centrumHP&utm_medium​=dynamicleadbox&utm_term=position-22

                    NMIŇAS - Profil | Pá 14.12.2012 11:03:44

                    vundu >> Z duše mi hovoříš !

                      NMIŇAS - Profil | Pá 14.12.2012 10:56:43

                      mipa >> ZHÁNIM .ALE PUDLICI STŘEĎÁKA.tohle jsou nádherná zvířata,ale ne do města.na chajdě sme měli vlčáky a boptajly do bytu a k vodě je ideálNÍ pudla.

                        Nvundu - Profil | Čt 13.12.2012 21:31:44

                        Sp. >> tak to jsem rád že to tak necítím sám.....

                          NSp. - Profil | Čt 13.12.2012 21:18:20

                          vundu >> pekne si to napísal. plne sa s tebou stotožňujem :) aj stou druhou myšlienkou :)

                            Nvundu - Profil | Čt 13.12.2012 20:01:33

                            mipa >> přesně tak a kdo nemá rád psi,tak snad ani není člověk....

                            ikdyž raději mám psi,než vetšinu lidí...

                              Nmipa - Profil | Čt 13.12.2012 17:23:45 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                              MIŇAS >> ... a teď z nich jsou "raubíři" a dělají nám jen a jen radost ... bez pejska to prostě nejde a tak na nic nečekej ... jdi do nich :-)))))))))))))))

                                Nmipa - Profil | Čt 13.12.2012 17:20:12 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                MIŇAS >> ... a dva roky poté přišla další ...

                                  Nmipa - Profil | Čt 13.12.2012 17:17:21 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                  MIŇAS >> ... a co z něj vyrostlo ... :-)))

                                    Nmipa - Profil | Čt 13.12.2012 17:15:43 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                    MIŇAS >> teď je ten pravý čas na SUPER dáreček ... i u nás se "vyskytl" v čase vánočním ... :-)))
                                    jen to foto je horší kvality ...........

                                      NTWIN 69 - Profil | Čt 13.12.2012 5:36:10 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                      MIŇAS >> Tož aji Tobě příjemné prožití vánočních svátků a ať se v tom novém roce daří.A hlavu vzhůru,zase bude líp,

                                        NMIŇAS - Profil | St 12.12.2012 21:15:39

                                        vundu >> Díky