MO Veselí nad Moravou a její revíry.

Pro všechny milovníky tohoto krásného revíru.
Autor diskuse: kopr69 - Profil , 19.12.2011 všeobecné - revíry, cestování

Kterou vodu navštěvujete nejvíce?

A) Hlavní tok řeky Moravy43%

B) Baťův kanál6%

C) Struha4%

D) Odlehčovací kanál3%

E) Štěrkopískoviště28%

F) Vláky2%

G) Vitovské3%

H) Strnadlovo3%

I) Šišperka4%

J) Vlčinec5%

Od 19.12.2011 hlasovalo 190 čtenářů.

Nkrmča 70 - Profil | Ne 1.5.2016 17:59:16

Podekovani všem ,co se podileli na organizaci zavodu. Myslim ,že to byly velmi vydařene zavody.Tak krasne ryby ,jake byly vysazeny -tim myslim VELIKOST,zdravotni stav-snad ješte nikdy vysazene nebyly. Problem s obsazovanim mist den dopředu ,byl snad taky odstranen . Prostě velmi vydařena akce. DIKY

    NGazza - Profil | Ne 1.5.2016 15:24:30

    jak to dopadlo na zavodech??co se chytlo??

      Nkopr69 - Profil | Ne 1.5.2016 9:45:52

      Rybářské závody mládeže se budou konat dne 15.května od 7.00 hodin na slepém rameni Vitovské.

        Nkopr69 - Profil | Čt 21.4.2016 18:09:46

        Na stránkách p.s. Veselí n.M.jsou vystaveny propozice ryb.závodů konaných dne 30.4.2016.

          Nkopr69 - Profil | Po 4.4.2016 23:02:09

          Rybářské závody ve Veselí nad Moravou 2016

            Nkopr69 - Profil | St 9.3.2016 20:25:07

            JackDempsey >> Vše jsou jen Tvé mylné domněnky a zbožná přání.Kdyby jsi byl trošku zasvěcen tak nepíšeš takové hlouposti.
            Jelikož dochází k mnoha zklamáním předejdu to tím že v mé diskuzi povolím příspěvky jen řádně zaregistrovaným pod svým pravým jménem aby všichni diskutující věděli s kým mají tu čest a dotyčný který se bojí podepsat pod svůj blábol si rozmyslí jestli se mu vyplatí psát hlouposti.
            Takže pokud budeš chtít zobrazit svůj příspěvek v mé diskuzi tak si do karty vepiš své jméno a příjmení.
            Předem děkuji.

              Nkopr69 - Profil | So 5.3.2016 12:55:57

              JackDempsey >> Ano zklamal jsi mě ale jen tím že si vše jen namlouváš,domníváš se a nejvíc tím že se neumíš představit jako chlap.
              Nevíš co znamená slovo PRÁVĚ? Po mě chceš samé důkazy a jména ale sám nám tu své jméno napsat nechceš.Musí ti stačit že info mám od úřední osoby,jestli tušíš kdo by to tak mohl být.
              Změna oproti min.roku je ta že tento rok už má dotyčný jeden podpis od členy RS.
              Co se týče té zmíněné pifky neměl bych ji mít pouze já ale všichni členové RS protože tento člověk nemá čistý ryb.rejstřík a přestupky kterých se v minulosti dopustil nejsou z těch méně závažných.
              No a jestli zapisuje i to co neodnesl a myslí si že mě tím nas...tak je na velkém omylu protože mě je úplně jedno kdo ty vody kam jezdí vychytá,jestli je to jeden rybář a nebo 10 rybářů.Myslím že nejvíc nas....kolegy kteří jezdí na tu samou vodu jako on a ulovené ryby tam pouštějí v domnění že povyrostou a oni si tam uloví svou životní rybu.
              Čemu říkáš osobní rovina?Snad nemyslíš jednání RS která dostává spousty udání na rybáře který porušuje zákony a snaží se zakročit?
              Co se týče kontrol a podpisů RS u tohoto člověka už myslím bylo napsáno níže až dost.
              Kontroly provádí všichni naši členové RS.Povolenka zdarma pro RS je podmíněna určitým počtem kontrol a pokud je RS nesplní tak si musí povolenku uhradit v plné výši.
              Pokud někdo z našich rybářů pochopil tabulku Naši nej....tak že jsou to naši nejlepší rybáři tak je to velký omyl a také důkaz že lidská hloupost je také nej...:-)

                NMIRAXD - Profil | Pá 4.3.2016 19:44:46

                kopr69 >> ok

                  NPavouk - Profil | Pá 4.3.2016 14:13:12

                  JackDempsey >> Pardon, s tím mazáním příspěvků jsem to trochu zamotal. Chtěl jsem napsat, že mě nikdo o mazání příspěvků nežádá. Ostatní platí.

                    NPavouk - Profil | Pá 4.3.2016 13:55:13

                    JackDempsey >> Omyl, já nikoho o mazání svých příspěvků nežádám. Po uplynutí určité doby to ani nelze. To může jen moderátor této diskuze a to já nejsem.
                    Můžu tě ubezpečit, že ryby zapsané v tomto formuláři opravdu odpovídají realitě. Jsem častým svědkem toho, jak si dotyčný odváží ryby od vody den co den. Naopak si myslím, že sem tam se mu podaří i něco nezapsat, aby mohl plenit vodu třeba i odpoledne. To už je ale jen moje spekulace a důkaz žádný nemám.
                    K činnosti nebo nečinnosti RS se vyjadřovat nebudu. Své si o tom ale myslím.

                      Nantony - Profil | Čt 3.3.2016 21:17:19

                      x.v.a.s.a >>za co? Z naskenovaných dokumentů je patrné, že se nedopustil žádného, ani sebemenšího přestupku. Jo až ty zaspíš u prutů a probudí tě RS třeba v 0,45 po půlnoci, tak to se budou dít věci...

                        Nxmelx - Profil | Čt 3.3.2016 21:07:43

                        kopr69 >>S úsekem souhlasím, jen jsem myslel že bojkař ať má pruty přímo u sebe potřebuje nějakou vodní plochu, jestli bude možné chytat s obou břehů tak snad v pořádku, jestli jen od ramen tak by se hodil pokud bude zájem delší, úsek je to přehledný tak myslim že se nemusí sedět hlava na hlavě. Jinak na určitých místech jsou u břehu závady, doporučuji si místo prohodit jen s olovem.

                          Nx.v.a.s.a - Profil | Čt 3.3.2016 21:07:21

                          kopr69 >> Zeptám se,lze takový člen vyloučit z organizace?

                            Nkopr69 - Profil | Čt 3.3.2016 20:46:59

                            MIRAXD >> Tak když dáš vědět kdy a kde budeš tak se možná utrhnu a přijedu na pokec.

                              Nkopr69 - Profil | Čt 3.3.2016 20:45:42

                              Walli7 >> Na VČS se o losování míst ani nehlasovalo protože v min.roce už vše proběhlo před závody v klidu ohledně krmení a vymezování míst páskami a jinými ryb.potřebami.

                                Nkopr69 - Profil | Čt 3.3.2016 20:41:01

                                xmelx >> Uvidíme jak to bude se zájmem ale hlavně aby to nebylo jako s rybářskou nocí kdy nám rybáři vyčítali kulturní neaktivitu oproti jiným místním skupinám a organizacím a když jsme po dlouhém váhání tuhle akci dali dohromady tak kolik myslíš že těchto rybářů přišlo? Ani jeden!!!
                                Na obou ryb.nocích bylo vždy 100 lidí a z toho 10 rybářů včetně výboru.
                                Tak jsme se odhodlali vyzkoušet noční závody a uvidíme.Možná že budou jen jedny.
                                V kterém úseku by sis to tak představoval Ty?

                                  NWalli7 - Profil | Čt 3.3.2016 20:38:58

                                  kopr69 >> Ještě jsem se chtěl zeptat versus závody na Vlakoch, někde jsem tu četl že na VS se zase neprosadilo losování místenek?

                                    NMIRAXD - Profil | Čt 3.3.2016 20:09:01

                                    kopr69 >> jj asi náhoda ze nemá kontrolu mivam u vas 40 docházel za rok a vždy kontrola byla a o víkendu jedu zahájit zasej k vám tak jak každý rok

                                      Nxmelx - Profil | Čt 3.3.2016 20:06:52

                                      kopr69 >> Předpokládám že zájem bude, ale stím úsekem nevím, pokud bude hodne lidí tak sumčaři nebudou mít radost.

                                        Nkopr69 - Profil | Čt 3.3.2016 20:02:43

                                        xmelx >> Tyto noční závody budou probíhat pouze na řece Moravě a to v úseku mezi sl.rameny Vláky a Vitovské.V případě velkého zájmu se závodní pole prodlouží k potoku Svodnice.

                                          Červené karty: kakr, Bobin83, Trol11, Orient, aleš vavřina, Šmulda, Hagin10, smidy, Maartyy, sliver