MO Veselí nad Moravou a její revíry.

Pro všechny milovníky tohoto krásného revíru.
Autor diskuse: kopr69 - Profil , 19.12.2011 všeobecné - revíry, cestování

Kterou vodu navštěvujete nejvíce?

A) Hlavní tok řeky Moravy43%

B) Baťův kanál6%

C) Struha4%

D) Odlehčovací kanál3%

E) Štěrkopískoviště28%

F) Vláky2%

G) Vitovské3%

H) Strnadlovo3%

I) Šišperka4%

J) Vlčinec5%

Od 19.12.2011 hlasovalo 190 čtenářů.

xmelx - Profil | Čt 3.3.2016 19:58:46

kopr69 >> Ty noční závody se budou týkat jen řeky nebo i přilehlých ramen?
Teda předpokládám že se bude chytat v úseku nad splavem.

    kopr69 - Profil | Čt 3.3.2016 19:56:27

    MIRAXD >> je to možné pokud loví jak to tu popisuje xmelx a věřím tomu že to tak je.Sám jsem byl svědkem kdy kolem mě projel a netrvalo to ani půl hod.a už jel domů i s kapříkem.
    Tento člověk nejezdí k vodě za zábavou nebo odpočinkem ale pro maso.



    Dotyčný na 1. místě má většinou rozkrmená 3 mísna, každé na jiném stojáku, pokud nemá na prvním záběr do 30-40 minut stěhuje se na další,

      antony - Profil | Čt 3.3.2016 19:53:34

      kopr69 >> beru to podle sebe. Pro rybařinu mám vyhrazených asi 8 hodin týdně s tím, že cílová ryba je jakákoliv. Lovím na feeder, splávek, nebo kombinace jedné kaprovky s fídrem. Bez rozkrmení, bez objíždění několika revírů.
      Ale ta poznámka od někoho, že nemá jedinou kontrolu za celý rok, když na něho máte takovou pifku je hodně trefná.

        kopr69 - Profil | Čt 3.3.2016 19:52:39

        xmelx >> Také mi tvrdil že nemá tužku ale čím potom zapsal datum a revír?
        Tuším jaké musel mít trauma z toho že musel takového kapra pustit.Asi tam nebyl sám:-)
        Noční závody jsou reálné na 99%(pokud dostaneme vyjímku) a dokonce už jsem i někde zveřejňoval termíny všech našich závodů.

          MIRAXD - Profil | Čt 3.3.2016 19:50:29

          Pavouk >> neuvěřitelné tolik ryb a tolik dochazek a ani jedna kontrola

            xmelx - Profil | Čt 3.3.2016 19:47:02

            kopr69 >> Já slyšel v o tom nezapsaném kapru verzi, že něměl tužku. Jinak na jednom z ramen chytnul předloni kapra přes 90cm při té jeho půlhodinece, toho teda pustil.
            Kdyžuž jsem u tak se zeptám, četl jsem v listeh o nočních závodech na Moravě, jak moc je to reálné?

              kopr69 - Profil | Čt 3.3.2016 19:38:22

              antony >> SUPERSTAR ??? :-)))) Kdyby Ti tu každý napsal co si o něm myslí tak by tu diskuzi admini ještě dnes zavřeli.
              Každou docházku rybu nemá ale ty mi chceš říct že pokud si rozkrmíš několik vod a budeš je celou denní dobu lovu objíždět tak nechytíš jednoho mírového kapříka?

                kopr69 - Profil | Čt 3.3.2016 19:34:02

                xmelx >> Ahoj.Trošičku tě poopravím.Něco o tom asi víš a děkuji za potvrzení toho že se nejedná o podvrh ale dovolím si Tě opravit v těch odebraných dokladech.
                Poprvé to bylo za nezapsanou rybu kdy jsem dostal několik hlášek od kolegů od vody že se ryby vozí domů a to i několik za den a nic se nezapisuje a v druhém případě to byla náhoda kdy jsem byl v květnu s rodinou na výletu na Odlehčováku a dotyčný si nějak popletl doby hájení a lovil na rybku jako by se nechumelilo.Tam dokonce odmítl kontrolu dokladů jak mě RS tak i přivolané PČR!!!

                  antony - Profil | Čt 3.3.2016 19:26:01

                  No, tak ať se to tu někomu líbí, nebo ne, tak lovec, který je tu dnes za superstar, to asi fakt umí. Kdo z nás, ikdyž se bude snažit, uloví na každé docházce mírového kapra? Co s úlovky dělá to už je věc jiná...

                    xmelx - Profil | Čt 3.3.2016 19:24:45

                    Dotyčný na 1. místě má většinou rozkrmená 3 mísna, každé na jiném stojáku, pokud nemá na prvním záběr do 30-40 minut stěhuje se na další, taková šoulačka mezi revíry, vím o koho jde a to co je v docházce věřím, jednou měl myslím sebrané papíry za nezapsanou rybu, tak o teď asi řádně dodržuje.

                      Walli7 - Profil | Čt 3.3.2016 19:24:42

                      Vydra vydrou zústane 😃😃

                        kopr69 - Profil | Čt 3.3.2016 19:18:19

                        Můžu Vás ubezpečit že na docházce je holá skutečnost.
                        Právě jsem obdržel info že dotyčný měl v uplynulém víkendu už zapsáno v docházkovém listu 5 docházek a 5 kapříků.
                        Takže lze předpokládat že rozum opět nedostal:-(

                          Walli7 - Profil | Čt 3.3.2016 19:10:54

                          JackDempsey >> to chapu a vim jak to myslíš, jenom nevím co je na bezmála 4metracích k chlubení. Dejme tomu že si dotyčný vyplnil lístek u kafe s rumem a teď, se chce opravdu vytáhnout před ostatníma rybářema a nechápe jak tady psal kopr69 co znamená naši nej.... a nebo lístek vyplnil z recese a s rebelskými umysli. (nerozumím ani jednomu 😃😃😃😃)

                            kopr69 - Profil | Čt 3.3.2016 19:07:28

                            JackDempsey >> Teď koukám na to Tvé jméno znovu a jako tvor nedůvěřivý se mi naskytla otázka: Nejsi to Ty ten dotyčný rybář s 370 kg Tomáš......???

                              kopr69 - Profil | Čt 3.3.2016 19:03:28

                              JackDempsey >> A Ty jsi dostatečně věrohodný se jménem Všudechytal???

                                kopr69 - Profil | Čt 3.3.2016 19:01:43

                                Walli7 >> Nic se neděje,už mi říkali i jinak a hůř:-) Nejvíc mě však ve zkomoleninách mého jména pobavil Krása Lukáš když mi někdo z jeho lidí posílal balíček který byl adresovám na jméno Kopřiva Niliš. Když mi pak balíček přivezli tak mi jej nechtěli vydat protože se jména neshodovala.
                                Říkáš lidská hloupost v kombinaci s 370 kg Tě překvapilo?
                                Proč živnosťák a prodej jen Vánočních kaprů když to jde i bez něho a po celý rok?

                                  JackDempsey - Profil | Čt 3.3.2016 18:51:46

                                  Walli7 >>Existuje takové přísloví: ´´Papír snese všechno.´´ Čili i existující člen může pojmout evidenci docházek a úlovků jako science fiction. Rozuměj - nezpochybňuji, že člen existuje, spíš ten papír mi přijde dost pochybný. Vyplnit to i příští rok prakticky stejně a ´´připsat´´ ještě dva velké sumce, mohl by se dotyčný dostat klidně i přes půl tuny, ale mně (jakožto tvoru nedůvěřivému) jde o to, jestli ty údaje jsou pravdivé nebo jen napsané na papíře... Kapišto? ;-)

                                    Gazza - Profil | Čt 3.3.2016 17:14:04

                                    pokud ten pan sezere tolik ryb za rok bude to tady plenit jeste nejaky ten patek :-)))))))))

                                      Walli7 - Profil | Čt 3.3.2016 17:07:28

                                      JackDempsey >>science fiction... ???? A napsali by tam jmeno existujícího člena ? Trochu divoká představa nee?

                                        JackDempsey - Profil | Čt 3.3.2016 16:53:42

                                        Naskenovaný obrázek evidence docházek a úlovků se z jednoho důvodu nezdá příliš věrohodný. Víte, co na tom působí divně? Vidíte jako já BEZMÁLA 100 DOCHÁZEK, ALE ANI JEDNA KONTROLA OD RS?!! Z tolika docházek neměl ani jednu kontrolu? Přinejmenším divné. Aby to nakonec nebyl jen příspěvek z kategorie science fiction...

                                          Červené karty: kakr, Bobin83, Trol11, Orient, aleš vavřina, Šmulda, Hagin10, smidy, Maartyy, sliver