MO Veselí nad Moravou a její revíry.

Pro všechny milovníky tohoto krásného revíru.
Autor diskuse: kopr69 - Profil , 19.12.2011 všeobecné - revíry, cestování

Kterou vodu navštěvujete nejvíce?

A) Hlavní tok řeky Moravy43%

B) Baťův kanál6%

C) Struha4%

D) Odlehčovací kanál3%

E) Štěrkopískoviště28%

F) Vláky2%

G) Vitovské3%

H) Strnadlovo3%

I) Šišperka4%

J) Vlčinec5%

Od 19.12.2011 hlasovalo 190 čtenářů.

NWalli7 - Profil | Čt 3.3.2016 16:25:18

😃😃😃 promiň. Milošu, ja vim že nejsi Milan. Jen jsem doufal že to bude zameteno pod koberec bez povšimnutí. K věci, bez mála 4 metráky je číslo kterým bavím kolegi v práci co chodí na ryby, klidí to ohromný úspěch. Jinak jsem čekal že bude zas jak každý rok snůška hladových co bude mít něco okolo 250kg ale tohle mě fakt dostalo. Jinak bych výherci radil si pořídit živnostenský list na prodej vánočních kaprů...

    NTWIN 69 - Profil | Čt 3.3.2016 16:14:52

    kopr69 >> Už se to tady několikrát řešilo a co si pamatuji,tak se to nakonec mazalo.

      Nkopr69 - Profil | Čt 3.3.2016 16:10:17

      TWIN 69 >> Já si zase myslím že docházkový list který je majetkem MRS se zveřejnit může. Před pár lety bylo na členském průkazu uvedeno rodné číslo a jelikož rodné číslo je osobní údaj tak muselo být nahrazeno datumem narození ale adresa se jménem na členském průkazu zůstala protože to nejsou osobní údaje.

        NTWIN 69 - Profil | Čt 3.3.2016 16:04:43

        kopr69 >> Prakticky máš pravdu.Ovšem zveřejňovat adresa, bez souhlasu dotyčného, by se neměla.

          NGazza - Profil | Čt 3.3.2016 16:03:11

          kopr69 >> :-):-);-);-) aha tak asi jo

            Nkopr69 - Profil | Čt 3.3.2016 16:01:52

            Bobin83 >> Gazza - 3.3.2016 15:56:14 >> Ahoj.Je to velmi jednoduché.Stačí mít volný celý den a na každý den 1 kg vařené kukuřice? Pokud tyto dve podmínky splňuješ tak pak je chyba někde mezi pruty a křesílkem.:-)

              Nkopr69 - Profil | Čt 3.3.2016 15:58:43

              TWIN 69 >> Ahoj.Myslíš že by někdo mohl zneužít jeho jména a adresu pokud nemá jeho doklady nebo nezná rodné číslo? To by se ale pak daly zneužít všechny osoby v tomto státě a stačilo by kouknout na kterýkoliv barák se zvonkem kde je napsáno jméno.A když budeš chtít zjistit adresu tak Ti stačí znát jen to jméno protože v hospodě už ti každý rád poradí kde ten člověk bydlí.:-)

                NGazza - Profil | Čt 3.3.2016 15:56:14

                je to hnus velebnosti,ale i tak mi nejde na rozum,ze z 99% kazdou vychazku ten dotycny lapne mirovou rybu,to mi hlava nebere,asi delame my ostatni neco spatne:-)

                  NPavouk - Profil | Čt 3.3.2016 15:36:04

                  Tak ještě jednou a anonymně....

                    NTWIN 69 - Profil | Čt 3.3.2016 15:28:45

                    Pavouk >> Je tam adresa,já jenom že jdu kolem a už tady s tím na Mrku byly problémy.
                    Na druhou stránku takový howado si prakticky zaslouží akorát nakopat do hader:-)))

                      NPavouk - Profil | Čt 3.3.2016 15:25:29

                      TWIN 69 >> Já tam žádné osobní údaje nevidím. Není ale problém to anonymizovat, stejně všichni ví, o koho se jedná.

                        Nantony - Profil | Čt 3.3.2016 15:12:30

                        Pavouk >> ale bohatě to jako ukázka stačí. tolik toho kolikrát nemáme ani po výlovu

                          NTWIN 69 - Profil | Čt 3.3.2016 15:11:05

                          Pavouk >> Vážený kolego,i když se mi nelíbí co tento rádoby rybář předvádí,tak zveřejňovat jeho osobní údaje by se neměly.To už je za hranou.

                            NPavouk - Profil | Čt 3.3.2016 15:10:44

                            antony >> No, není to tam celé, dvě stránky ještě chybí. To jen tak pro představu....

                              Nantony - Profil | Čt 3.3.2016 14:58:47

                              Pavouk >> slabší lovec. Z 95 docházek si odnesl úlovek jenom v 78 dnech...letos se určitě zlepší, poučen z předchozích nezdarů

                                Nkopr69 - Profil | Čt 3.3.2016 13:59:20

                                johny1 >> Jestli můžu tak Tě trošku poopravím.Člověk na špici už měl v minulosti povolenku odebranou 2x a pokud se dopustí sebemenšího přestupku (není třeba aby RS napomínala nebo dávala zápisy) tak mu RS odebere povolenku a už bude vyloučen z MRS.

                                  Njohny1 - Profil | Čt 3.3.2016 12:40:45

                                  kopr69 >> to je smutné a pak se mi doma diví, že si musím jít koupit vánočního kapra.-). Vím že je to pro RS složité a ještě k tomu v dnešní době (zažil jsem si své), nicméně je potřeba těmto lidem při každé kontrole připomenout, že se o nich ví a každou kontrolu provést v mezích zákona ale důkladně.... To znamená sebemenší pochybení zaznamenat zápisem a po třech zápisech lze odebrat povolenku k lovu.... A klidně takové lidí kontrolovat několikrát denně.... Vím že se to píše jednoduše než to lze k počtu RS provést.....

                                    Nkopr69 - Profil | Čt 3.3.2016 12:31:08

                                    johny1 >> Ahoj.Takové množství ryb jsou schopni nalovit ve vodě.:-)
                                    První dva jsou tzv.LETCI (kde se ryby vysadí tak tam letí (jedou),proto letci).Třetí je důchodce(denně u vody).Čtvrtý má všechny ryby z Moravy(bydlí méně než 10m od řeky).Pátý má vše naloveno v kapřích mláďátkách a to ze štěrku(45-55cm).
                                    Smutné je to že 5 našich členů je schopno vychytat ostatním kolegům celou roční násadu kapra
                                    (1 000 kg) která se vysazuje na závody dospělých tak i dětí ve Veselí.

                                      Njohny1 - Profil | Čt 3.3.2016 11:38:56

                                      kopr69 >> zdravím, můžete mí říct, kde jsou dotyční schopni ulovit tyto mírové ryby:-). Jsem členem MO Strážnice a mám cca. 10 docházek ročně na veselský štěrk jak s feederem tak předtím i s kaprovým prutem a z těch 10 docházek byl max. 1 kapr, který měl odhadem necelých 50 cm.... Jinak převážně ryba mezi 40 -45 cm.... Bohužel, pokud není v zákoně stanoveno, kolik ryb a kterých si může za rok rybář přesně vzít, neporušuje vůbec nic a to je smutné.....Maximálně jen své svědomí, ale to jsi před sebou ihned obhájí cenou povolenky, krmení apod...Sám jsem s Vámi a p. Kopencem dělal kontrolu s člunem PČR a vím, že je to složitá problematika. Nicméně pokud by byla potřeba v době kdy budu u vody, může mě klidně někdo oslovit z Vás jako příslušníka PČR v případě nějakého problému při kontrole.....

                                        Nkopr69 - Profil | Čt 3.3.2016 11:17:11

                                        Walli7 >> Ahoj Václave.Sice nejsem Milan ale tuším že tvá otázka je směřovaná na mě tak se ještě pokusím doplnit Toma.Mimo kapra tam byly jen dvě ryby a to štika a candát.Jinak jak píše Tom přez 100 ks kaprů.Pokusíme se sem vložit docházku ať se pokocháš:-)
                                        Jinak jsem rád že jsi jeden z mála kteří pochopili nadpis nad tabulkou Naši nej.... Oni to totiž někteří ti pomalejší do teď chápou jako Naši nejlepší rybáři.

                                          Červené karty: kakr, Bobin83, Trol11, Orient, aleš vavřina, Šmulda, Hagin10, smidy, Maartyy, sliver