MO Veselí nad Moravou a její revíry.

Pro všechny milovníky tohoto krásného revíru.
Autor diskuse: kopr69 - Profil , 19.12.2011 všeobecné - revíry, cestování

Kterou vodu navštěvujete nejvíce?

A) Hlavní tok řeky Moravy43%

B) Baťův kanál6%

C) Struha4%

D) Odlehčovací kanál3%

E) Štěrkopískoviště28%

F) Vláky2%

G) Vitovské3%

H) Strnadlovo3%

I) Šišperka4%

J) Vlčinec5%

Od 19.12.2011 hlasovalo 190 čtenářů.

Nkopr69 - Profil | Út 25.8.2015 9:56:34

Pro všechny bivakáře,stanaře,kempinkáře atd.I na Nových Mlýnech došla někomu trpělivost.
Doporučuji přečíst : http://www.mrk.cz/diskuse.php?id=737503

    Nkopr69 - Profil | Čt 25.6.2015 11:46:58

    RYBÁŘSKÁ NOC - co k ní dodat ? Snad jen to že byla poslední. Platících 106 což je o 20 méně než min.rok. Rybářů 7 což je o 4 víc než min.rok. Byla to jedna velká ostuda rybářů z MS Veselí n.M. Investované nemalé peníze do akce,desítky odpracovaných brigádnických hodin,snaha výboru MS udělat něco pro své členy a k čemu? Škoda,zase mohla být troška peněz navíc.Třeba na ryby:-(

      Nkolinkovýdědek - Profil | Po 15.6.2015 22:43:46

      Žalovat se nemá .... ale hlásit se to musí :-))))))

        Nkopr69 - Profil | Po 1.6.2015 21:28:33

        xmelx >> Nafoť a pošli foto těch floutků.

          Nxmelx - Profil | Po 1.6.2015 20:58:26

          kopr69 >> já je tam potkal poprvé, tak nechci tvrdit že to byli oni, uvídím co tam bude příště.

            Nkopr69 - Profil | Po 1.6.2015 20:45:37

            xmelx >> škoda že jsi je nevyfotil a neposlal mi foto do SZ.

              Nxmelx - Profil | Po 1.6.2015 20:21:22

              kopr69 >> Viťák, já to pobral, ale nevím co tam po nich bude zítra.

                Nkopr69 - Profil | Po 1.6.2015 20:18:28

                xmelx >> Díky za foto. Kde to je? Pošlu tam úklidovou četu.

                  Nxmelx - Profil | Po 1.6.2015 20:10:03

                  Na jednom z ramen, včera čisto, dnes jako na smeťáku, brambůrky, plechovky od piva, sáčky, obaly od krmení atd, dřevěné parožky, toc co bylo pod keřem ani nepíšu, včera to asi nestihli pod ten keř uklidit, po tom co jsem to posbíral se dovalili 3 kluci, jeden rybář a doprovod, nesli piva a křupky, jsem zvědav jestli to tam v týdnu najdu.

                    NPavouk - Profil | Po 1.6.2015 9:58:11

                    V sobotu jsem na Moravě chytil kapříka s tímto krásným piercingem v tlamce. Měl veliké štěstí, že volným háčkem zavadil u můj vlasec a že se mi ho podařilo vytáhnout. Jinak by jeho osud byl zpečetěn. Tuto "pokrokovou" montáž bych zakázal, je to vůči utrhnuté rybě prasárna. Nechci tu moralizovat, taky kdysi dávno jsem ji používal. Dotčení, zkuste nad tím popřemýšlet, jaké pocity ten kapřík asi měl.

                      Nkolinkovýdědek - Profil | Po 1.6.2015 0:07:32

                      kopr69 >> Samozřejmě. Schválí si takové zákony aby byl neprůstřelný. To není jen v rybářství, ale ve velkém i myslivosti.

                        Nkopr69 - Profil | So 30.5.2015 17:28:21

                        pozvánka na rybářskou noc.

                          Nkopr69 - Profil | Pá 22.5.2015 8:54:14

                          kolinkovýdědek >> Za poctivé rybáře určitě nebojuje.Spíš za ty druhé ke kterým sám také určitě patří.
                          Rybářské přestupky označil za banalitu. To může říct jen lump.
                          Já jsem jen pro.Přitvrdit protože co si dnes rybáři u vody dovolují to už je na pováženou.

                            Nkolinkovýdědek - Profil | Čt 21.5.2015 22:16:28

                            posranec benda za žádné rybáře nebojuje. je to jeho falešná politika.

                              NMartík - Profil | Po 4.5.2015 21:43:01

                              kolinkovýdědek >> jo, chytali jsme na ně na Moravě, 20kg pytle na krmení k boiliesu. Jsou dobré, nejdou do nich tolik cejni jako do kukuřice.

                                NErva - Profil | Po 4.5.2015 19:43:33

                                kolinkovýdědek - Na rychlejší chytání jsou lepší Red Fish od Coppens .

                                  Nkolinkovýdědek - Profil | Po 4.5.2015 19:39:41

                                  Sem to zase dojebal jak vidím. Prostě pelety 20 mm. No a s dírkou uprostřed :-)))

                                    Nkolinkovýdědek - Profil | Po 4.5.2015 19:22:22

                                    zapoměl jsem čárku - s centrálním otvorem 20mm, a jaké úspěchy.Jinak to vyznělo jako centrální otvor 20 mm ... omluva...

                                      NErva - Profil | Po 4.5.2015 19:21:59

                                      kolinkovýdědek - No jo ,ale ty jsi napsal že chceš pelety z centrálním otvorem 20 mm , tedy že chceš mít otvor velký 20 mm a ne peletu 20 mm z otvorem , chapiš ?? :-))

                                        Červené karty: kakr, Bobin83, Trol11, Orient, aleš vavřina, Šmulda, Hagin10, smidy, Maartyy, sliver