MO Veselí nad Moravou a její revíry.

Pro všechny milovníky tohoto krásného revíru.
Autor diskuse: kopr69 - Profil , 19.12.2011 všeobecné - revíry, cestování

Kterou vodu navštěvujete nejvíce?

A) Hlavní tok řeky Moravy43%

B) Baťův kanál6%

C) Struha4%

D) Odlehčovací kanál3%

E) Štěrkopískoviště28%

F) Vláky2%

G) Vitovské3%

H) Strnadlovo3%

I) Šišperka4%

J) Vlčinec5%

Od 19.12.2011 hlasovalo 190 čtenářů.

Nkolinkovýdědek - Profil | Po 4.5.2015 19:20:07

To je velké 20 mm ?? Takové nabízí. 12 - 16 - 20 mm. Co je na tom divného? Nepleť si mm a cm.

    NJackDempsey - Profil | Po 4.5.2015 15:40:58

    kolinkovýdědek >>>>kopr69Takhle napsané to vypadá na nějaké speciální sumcové koule velké (přibližně) jak kolo od auta. :-) Zkušenosti nemám, ale věřím, že by na ně mohl zabrat veliký. :-) Jen to zakrmení při takové velikosti by byl asi problém - muselo by se odhlasovat do BP povolení střílení koulí kanónem a na menším revíru chudáci ti na druhé straně. ;-)


    Všude byl, všude chytal. Dobré chválil, špatné kritizoval. Jedni ho milovali, druzí nenáviděli - všude tam, kde chytal.

      Nkopr69 - Profil | Po 4.5.2015 11:12:37

      kolinkovýdědek >> S centrálním otvorem 20 mm? To snad néééé??? :-))))

        Nkolinkovýdědek - Profil | Ne 3.5.2015 22:07:39

        Mám dotaz, jestli máte někdo zkušenosti s Black halibut pelety COPPENS s centrálním otvorem 20mm a jaké úspěchy.

          Nkopr69 - Profil | Ne 3.5.2015 21:00:03

          Erva >> Nic jiného než hovada.

            NErva - Profil | Ne 3.5.2015 10:57:44

            Je vidět že někteří jedinci jsou nepoučitelní a jedou k vodě autem i přes zákaz vjezdu který je tam opět namontován , asi to chce něco podobného : http://www.policie.cz/clanek/policiste-provadeli-ko​ntrolu-u-ostrozskych-jezer.aspx

              Nkopr69 - Profil | Čt 30.4.2015 22:18:59

              Výherce 1.ceny v losování.

                Nkopr69 - Profil | Čt 30.4.2015 22:15:54

                Vítěz RZ 2015.

                  Nkolinkovýdědek - Profil | St 29.4.2015 16:34:40

                  Pavouk >> kopr69 byl rychlejší. Neměl jsem čas. Ale jsem rád že to proběhlo Mrkem.

                    Nkolinkovýdědek - Profil | St 29.4.2015 16:32:25

                    Oprava: ne hospodáře ale jednatele spolku.

                      NPavouk - Profil | St 29.4.2015 15:39:32

                      kopr69 >> No tak to je teda pako, to přehnal. Něco mi dnes říkal Vojta, tak na tom asi něco bude. Komu není rady.... Pokud je to pravda, tak za vyloučení z MRS se přimlouvám.

                        Nkopr69 - Profil | St 29.4.2015 14:14:33

                        Pavouk >> kolínkáč si pravděpodobně popletl funkce : hospodář - jednatel.
                        Tu potyčku jsem tam s ním měl já kdy jsem byl verbálně napaden za to že naše auto parkuji u svého domu a nikoliv v garáži kam se nevleze.
                        No ale slyšel jsem zajímavější story o tom jak Košťuřík napadl a zbil zdravotně postiženého (s berlemi) nej sponzora těchto ryb.závodů tak že mu musela být přivolána rychlá pomoc a musel být převezen do nemocnice v Kyjově.
                        Na kluka který má podmínku a několikrát mu byla v posledních letech odebrána povolenka za přestupky typu - lov ryb v době jejich hájení nebo nezapsané ryby má velkou odvahu.
                        No uvidíme co na to výbor MO ale já osobně už bych to viděl na vyloučení z MRS.

                          NPavouk - Profil | St 29.4.2015 11:46:19

                          kolinkovýdědek >> Tu story neznám, o co šlo, co ten zhulenec provedl?

                            Nkolinkovýdědek - Profil | St 29.4.2015 11:37:18

                            To co předvedl soplák Košťuřík s hospodářem, by zasloužilo po tlamě až by se posral a podruhé po tlamě za to, že se posral !!! Jestli si masař Košťuřík myslí, že je nejlepší lovec, tak by měl přestat hulit trávu !! Takovým způsobem vůči staršímu, toto udělat mě, tak dostal potlamě a letěl do vody !!!!

                              NMichalU - Profil | Út 28.4.2015 21:12:23

                              Bobin83 >> Gazza - 28.4.2015 21:11:02 >> běžná věc, tak to po zavodech chodi uz roky, taky sem tam chodival :-)

                                NGazza - Profil | Út 28.4.2015 21:11:02

                                MichalU >> jojo asi tak jak rikas,davam tomu 14.dnu co tam budou chodit lidi,zese nebude dat kam sednout a pak se to vrati do starych koleji

                                  NMichalU - Profil | Út 28.4.2015 21:06:46

                                  Bobin83 >> Gazza - 28.4.2015 20:49:22 >> to si myslim ze je blbost, take veci se vykladaju po kazdych zavodech co se nic nechyti, myslim si ze by to bylo kontrproduktivni. Proste ryby nebrali a to se obcas stava. Z vlastnich zkusenosti vim ze sou dny, kdy se clovek muze..... a stejne rybu neudela a nekdy mu lezou pomali samy na brech a v tom je ta rybařina krasna. Me ty ryby prosli rukama tak vím že to byli hezke ryby a že v tomhle chyba urcite nebyla. třeba příští rok budou brat líp ....

                                    NGazza - Profil | Út 28.4.2015 20:49:22

                                    ja tam osobne byl jen na jidlo a na cumendu a to mi pripadalo v cajku,az pak vecer jsem se jel kolem vody projet na kole a ptal jsem se co a jak se polapalo a to jsem pak cumel,ze jen tak malo,proto jsem se musel zeptat a dokonce byl i takovy nazor,ze rybari na lodkach v noci zavezli nekolik metraku zradla aby se nic nelaplo atd atd,ale to je podle me blbost!!!

                                      NMichalU - Profil | Út 28.4.2015 11:23:55

                                      Tak ja byl u nakupu ryb, byl sem u vahy v rybníce, ze kterého ryby kupovali. Aj sem si řikal ze na take dva krcalky je to ryb dost a že budu super zavody.

                                        NJackDempsey - Profil | Út 28.4.2015 10:07:09

                                        Závody stručně (a hlavně VĚDECKY):

                                        1) Rybí speciality – tam jednička s hvězdičkou. :-)

                                        2) Bohužel také nevím o tom, že by se tam chytilo více než 6 kaprů za celé závody na obou ramenech při takovém množství lovců. Rozebereme si problém:

                                        a) Stejně jako není pravděpodobné, že by to bylo způsobeno předčasným třením vysazených ryb, není ani pravděpodobně, že by příčiny neúspěchu tkvěly mezi pruty a židlemi - znamenalo by to, že se tam sjeli ti nejhorší lovci z celé Galaxie, což je v případě nás, moravských rybářů málo pravděpodobné – „na Moravě sa dycky ryby chytat uměly.“

                                        b) Podle úlovků by to vypadalo, že se vysazovalo jenom tady slovně, na Mrku. Na druhou stranu ale vím, co dokážou do vody nasypat chataři - vysazená překrmená ryba prostě „nepapá.“

                                        c) Proti předchozí hypotéze mluví fakt, že letos tam byl zákaz krmení ještě před závody a tak chataři neměli možnost rybu přesytit. Pak logicky měl být při množství 8 q vysazených ryb počet úlovků vyšší.

                                        d) Nezbývá tedy, než to svést na makroklimatické změny na Slunci; mohu to potvrdit - prakticky po celou dobu rybářských závodů slunko svítilo...



                                        Všude byl, všude chytal. Dobré chválil, špatné kritizoval. Jedni ho milovali, druzí nenáviděli - všude tam, kde chytal.

                                          Červené karty: kakr, Bobin83, Trol11, Orient, aleš vavřina, Šmulda, Hagin10, smidy, Maartyy, sliver