MO Veselí nad Moravou a její revíry.

Pro všechny milovníky tohoto krásného revíru.
Autor diskuse: kopr69 - Profil , 19.12.2011 všeobecné - revíry, cestování

Kterou vodu navštěvujete nejvíce?

A) Hlavní tok řeky Moravy43%

B) Baťův kanál6%

C) Struha4%

D) Odlehčovací kanál3%

E) Štěrkopískoviště28%

F) Vláky2%

G) Vitovské3%

H) Strnadlovo3%

I) Šišperka4%

J) Vlčinec5%

Od 19.12.2011 hlasovalo 190 čtenářů.

Nkopr69 - Profil | Ne 26.4.2015 20:49:55

Bobin83 >> Gazza - 26.4.2015 20:04:37 >> Díky za pochvalu vrchního kuchaře který ryby udil a nakládal do láku a koření.
Vysazení 800 kg ryb můžu sám potvrdit.Vysazoval jsem je osobně i s předsedou MO Veselí n.M.
Dalším svědkem byl p.Vitovský.
Z čeho jsi usoudil že se ulovilo jen 6 kaprů? Kdyby nám vraceli všichni závodníci své závodní povolenky,bylo by možné nalovené ryby spočítat.Bohužel nám závodníci vrátí je TŘETINU povolenek tak to není možné se dopočítat kolik a jakých ryb se opravdu nalovilo.
Pokud někdo nevyhrál nebo si nezachytal tak důvod může být jak píše kolega anthony.
Myslím že většina rybářů byla spokojena a přišla si na své když ne u vody tak aspoň u stánku s jídlem a pivem.
Vždy se najde nějaký rejpal který pod vlivem musí něco zkritizovat aby neupadl v zapomění.(nemyslím Tebe ale Ty kteří se se mnou utkali ve slovní potyčce přímo na místě)

    Nantony - Profil | Ne 26.4.2015 20:21:31

    Bobin83 >> Gazza - 26.4.2015 20:04:37 >> nejčastěji bývá problém neúspěchu mezi pruty a židlí... :-) (MichalU)
    Některé ryby už mají třecí choutky, tak možná proto tak málo úlovků.

      NGazza - Profil | Ne 26.4.2015 20:04:37

      kopr69 >> tak zavody super,teda myslim jidlo:-)ale asi bez predchozi nasady,protoze neni mozne,aby se chytlo 6 kapru na tolik lovcu!! vas nazor???

        Nkopr69 - Profil | St 22.4.2015 11:17:39

        Závody

          Nkopr69 - Profil | St 22.4.2015 11:15:40

          Závody mládeže

            Nkopr69 - Profil | Po 20.4.2015 23:15:22

            A já myslel že všichni pitomci jezdí jen k nám na šterk:-)

            http://www.mrk.cz/bleskovky.php?id=37523

            Jen tak dál a přitvrdit.Nic jiného si někteří nezaslouží.Bohužel na to doplatí i ti slušnější ale je zase na nás aby jsme si udělali pořádek ve vlastních řadách pokud nechceme aby nás stále vlastníci pozemků jen omezovali.
            Děkuji všem kolegům kterým na našem štěrku záleží o občas zavolají policii sami nebo zavolají mě abych ji zavolal sám na Ty kteří si dnešní situace na této vodě neváží.Vždy může být ještě hůř!!!

              Nkopr69 - Profil | Po 20.4.2015 22:18:25

              jambo >> Stačí číst a pak není třeba se ptát.

                Njambo - Profil | Po 20.4.2015 21:57:25

                kopr69 >> no nějak tak jsem si to myslel, že na "hloupou otázku" chytře neodpovíš :-)) no nic ,tak ať se daří .

                  Nkopr69 - Profil | Po 20.4.2015 21:42:43

                  jambo >> Podle policie kdo zapichuje slunečník a deštník tak bohužel porušuje.Osel je ten co schválně porušuje pravidla.Na poslední otázku radši odpovídat nebudu,není z těch nejchytřejších.

                    Njambo - Profil | Po 20.4.2015 21:29:46

                    kopr69 >>Takže kdo zapichuje deštník,slunečník porušuje a je osel , to platí v celém MRS nebo jen na štěrku ?

                      Nkopr69 - Profil | Po 20.4.2015 21:25:49

                      jambo >> Mimo vidliček určitě nic nezapichuju.Neporušuju.Nemůžu si to dovolit a taky nejsem osel.

                        Njambo - Profil | Po 20.4.2015 20:42:53

                        kopr69 >> no jo,takže nezapichuješ a tedy nic neporušuješ :-))

                          Nkopr69 - Profil | Po 20.4.2015 20:17:35

                          jambo >> Že bych si ho rozdělal doma v obýváku nebo v ložnici? Když se dostanu vyjímečně na ryby tak vozím sebou malý rozkládací deštník a pončo.(jezdím na kole) Jezdím na ryby na 2-3 hod.a pokud hlásí déšt tak jdu radši na pivko.No a co se týče sluníčka tak jezdím až nesvítí.Nedělá mi moc dobře se grilovat na slunci.

                            Njambo - Profil | Po 20.4.2015 19:27:56

                            kopr69 >> No a Ty sám, deštník-slunečník nepoužíváš ? Bočnice už vůbec ?

                              NErva - Profil | Po 20.4.2015 18:14:09 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                              Tak jsem si početl a já myslel že má někdo nějaké extra povolení k vjezdu , když tam byl někdo včera dopoledne autem až u vody a kurňa důchodci si pořídily kola , či kárky a mladíci bez respektu autem až k vodě , ovšm taky jsem si všimnul asi po 1 1/2 hodině dalšího auta které tam přijelo a podle všeho to byla městská policie , pak mladíci auto odvezli .

                                NMrCement - Profil | Ne 19.4.2015 23:09:05

                                kopr69 >> můj názor je takový, že člověk by si měl odnést max. v ceně řádově odpovídající nákladům na pořízení povolenky. Nepatřím mezi lidi, kteří se na rautu přežerou jen kvůli tomu, že je to grátis. A je to moje volba. Pokud si někdo bere maximum co jde dle regulí, tak si myslím své. Nicméně, na vodu vzdálenou 100km jednosměrně nejede masařka. Ti kteří tam jedou takovou vzdálenost buď rádi poznávají nové revíry, nebo mají k tomuto revíru nějaký vztah. Největší skupinu mohou tvořit ti, kteří věří, že u sousedů jsou hezčí švestky. No a zde připouštím, že jejich motivace na ponížení ztráty z výletu za lepšími švestkami, je jasná. Primárně tam jedou lovit, sekundárně odvézt.

                                  Nkopr69 - Profil | Ne 19.4.2015 22:50:39

                                  MrCement >> Uveď tedy jeden důvod proč jsou ochotni rybáři jezdit desítky a stovky kilometrů od domova když mají kousek od baráku stejně zarybněnou vodu MRS.Nebo si snad myslíš že se vody MRS nezarybňují podle dekretu?
                                  Pochopím že někdo jede za rybami které nemá v místě svého bydliště (sumci,tresky,žraloci) ale nepochopím že někdo jezdí spoustu kilometrů kvůli tomu aby si každou docházku odvezl kapra.
                                  Má sice na to právo pokud loví podle BP ale myslím že to nemá nic společného se sportovní rybařinou.
                                  Já tomu říkám nenažranost.

                                    NMrCement - Profil | Ne 19.4.2015 21:59:12

                                    kopr69 >> matematika základní škola - 2x100km (vzdálenost), spotřeba (x l/100km) ..... zajisté si dopočteš náklady na přesun. Na druhé straně je to co si můžeš odnést. Dej to vedle sebe a uvaž, že výdaje na palivo a čas jsou podmínkou nutnou na rybolov a přesuny, kdežto úlovek je nejistý. I kdyby byl, tak se jedná o ekonomický nesmysl. Matematiku neočůráš. Ale uznávám, řidič může jet z Brna na babetě či SOBI20. Pak ano. Ale Brňáci neumí jezdit na babetě a už vůbec na SOBI20. Rozhodně ne tak, jako kluci z vesniček.

                                      Nkopr69 - Profil | Ne 19.4.2015 21:34:55

                                      Spike. >> To je velký rozdíl.Vidličky jsou při lovu potřeba pokud lovíš na položenou.Jsou prostě k lovu nezbytné na rozdíl od deštníku který můžeš nahradit třeba pláštěnkou,igelitem,celtou atd.

                                        NSpike. - Profil | Ne 19.4.2015 21:27:22

                                        kopr69 >> To je ale dle mého už trochu přehnané no, to samé můžou říct o vidličkách ty se taky zapichávají do země :-) jako pravidla jo ale odsud posud zas aby se to nepřehánělo

                                          Červené karty: kakr, Bobin83, Trol11, Orient, aleš vavřina, Šmulda, Hagin10, smidy, Maartyy, sliver