MO Veselí nad Moravou a její revíry.

Pro všechny milovníky tohoto krásného revíru.
Autor diskuse: kopr69 - Profil , 19.12.2011 všeobecné - revíry, cestování

Kterou vodu navštěvujete nejvíce?

A) Hlavní tok řeky Moravy43%

B) Baťův kanál6%

C) Struha4%

D) Odlehčovací kanál3%

E) Štěrkopískoviště28%

F) Vláky2%

G) Vitovské3%

H) Strnadlovo3%

I) Šišperka4%

J) Vlčinec5%

Od 19.12.2011 hlasovalo 190 čtenářů.

Nkopr69 - Profil | Ne 19.4.2015 21:17:40

Spike. >> Záleží na policii. Už jsem také viděl že se policii nelíbil zapichnutý deštník a slunečník.Odůvodnili to tím že nesmí být nic zapíchnutého v zemi.

    NSpike. - Profil | Ne 19.4.2015 21:11:22

    kopr69 >> Tak třeba to k něčemu i povede ale pokud přespím u vody pod deštníkem ve spacáku tak se to za táboření nepočítá? ale pokud dám na deštník bočnice už tábořím?

      Nkopr69 - Profil | Ne 19.4.2015 21:03:35

      Spike. >> Tak tam jsme nekontrolovali.Sbírali jsme pytle s odpadem po druhé straně.
      Posílili jsme výrazně tento rok řady RS v MO tak se rybáři můžou těšit na více kontrol a na větší pořádek u vody.Taktéž budou probíhat společné kontroly s policií která bude kontrolovat zákaz vjezdu a zákaz táboření.

        Nkopr69 - Profil | Ne 19.4.2015 20:57:07

        MrCement >> Čím ti to zavání je jen Tvoje věc. Já vím své a co je ekonomický nesmysl a co není to by ses divil. Když bude rybář kderý zabije vše co uloví a na místním rybníku ve Lhotě který má od domu 10 km ale bohužel tam za 10 docházek neulovil nic co by se dalo zmrazit tak radši příští docházku věnuje rybníku který je 100 km daleko ale má jistotu na dobře zarybněné vodě že něco uloví a doma zamrazí.Bohužel to vypadá že si to takhle spočítá hodně rybářů když vidím ty jejich záznamy o docházce a tu spoustu kilometrů které jsou ochotni ujet kvůli tomu aby si ulovili a odnesli rybu.

          NSpike. - Profil | Ne 19.4.2015 20:39:33

          kopr69 >> V zátoce pod smuteční vrbou :-)

            NMrCement - Profil | Ne 19.4.2015 20:26:18

            kopr69 >> asi si přijeli zarybařit všichni. Jen někteří berou, jiní pouští. A dělit rybáře na ty z Prahy, Brna, Ostravy či dalších vísek trošku zavání tím, že "cizáci nám loví naše ryby". A to odhlížím od toho, že jet pro rybu z Brna k vám je ekonomický nesmysl.

              Nkopr69 - Profil | Ne 19.4.2015 20:21:20

              Spike. >> Kde jsi seděl. Celý štěrk jsem neobcházel.

                NSpike. - Profil | Ne 19.4.2015 20:19:12

                kopr69 >> jsme se museli minout odjížděl jsem o půl 6

                  Nkopr69 - Profil | Ne 19.4.2015 20:13:33

                  Spike. >> Byli jsme tam navečer mezi pátou a šestou hodinou.Sváželi jsme odpad ze včerejší brigády tak jsem udělal i pár kontrol.

                    NSpike. - Profil | Ne 19.4.2015 20:05:54

                    kopr69 >> V kolik jste kontrolovali? dnes jsem právě taky byl a nikdo mě nekontroloval

                      Nkopr69 - Profil | Ne 19.4.2015 19:26:55

                      antony >> Chytrý kluk:-) Pro maso si přijeli jen Ti kteří měli plné vezírky a o těch jsem také psal. O těch co si přijeli zarybařit jsem se nezmínil ani slůvkem.

                        Nantony - Profil | Ne 19.4.2015 19:19:16

                        kopr69 >> a jak se pozná takový rybář z Brna? Podle toho, že je členem některé MO Brno, nebo i jinak? Ono je to vlastně jedno, stejně si všichni přijeli pro maso...taky názor.

                          Nkopr69 - Profil | Ne 19.4.2015 18:30:56

                          Tak už to opět na štěrku vypuklo.Ulomená značka zákazu vjezdu,hromady odpadků a s tím spojené nájezdy masařů.Dnes jsem kontroloval rybáře z Brna,Kostic,U.Brodu,Kyjova ...
                          Že by si tyhle MO neuměly zarybnit vlastní vody a jejich členové museli jezdit pro maso až k nám?
                          Také jsem musel dnes volat policii na rybáře kteří ví že se nesmí autem kolem vody ale stále tam jezdí.Kupodivu jsou to stále jedni a Ti samí.Každý rok je tam policie vyhmátne ale jsou neponaučitelní.Chce to rázně přitvrdit,nic jiného.

                            Nkopr69 - Profil | Út 31.3.2015 16:15:19

                            Rybářské závody 2015

                              Nkopr69 - Profil | Út 31.3.2015 16:13:35



                              PROPOZICE RYBÁŘSKÝCH ZÁVODŮ MRS MO Veselí nad Moravou

                              na ramenech Vláky, Vitovské a přilehlý tok řeky Moravy v daném úseku.

                              1. Rybářské závody se konají v sobotu 25. 4. 2015.

                              2. Závody jsou přístupné všem rybářům – členům, kteří uhradí závodní vklad 200,-Kč.

                              3. Prodej povolenek před zahájením závodů od 5.00 hod. na chatě “u Kazdů” Vláky, předprodej

                              taktéž na chatě “u Kazdů” Vláky v pátek, 24. 4. od 16. do 18. hodin nebo při výdeji povolenek.

                              4. Zahájení závodů v 6.00 hod., ukončení ve 12.00 hod.

                              5. Vyhodnocení závodů a udílení cen ve 12.30 hod.

                              6. Lov ryb se provádí na dva pruty. Po č et, mno ž ství úlovk ů a míry kapra i ostatních druh ů ryb z ů stávají

                              dle „Bli žš ích podmínek výkonu rybá ř ského práva“ a dopl ň k ů platných od 1.1.2013!

                              7. Hodnocené úlovky (podle délky ryby) - 10 hlavních cen na úlovky v hodnotě 10.tisíc !!!

                              1. cena Kapr: kaprový set Mitchell + naviják SPRO - MRS MO Veselí n.M.

                              2. cena Kapr: hlásič Fishtron Q9 TX - Flajzar

                              3. cena Kapr: rybářský deštník s bočnicí – R. Olejníková

                              4. cena Kapr: 3,60m Feeder Sensas - MRS MO Veselí n.M.

                              5. cena Kapr: naviják SPRO - MRS MO Veselí n.M.

                              6. cena Amur: obal na 2 pruty Behr - MRS MO Veselí n.M.

                              7. cena Úhoř: podběrák Graffishing - MRS MO Veselí n.M.

                              8. cena Lín: podložka JRC - MRS MO Veselí n.M.

                              9. cena Okoun: kufřík Plano - MRS MO Veselí n.M.

                              10. cena Cejn: židlička Mivardi - MRS MO Veselí n.M.

                              8. Hodnocena bude pouze zasáčkovaná ryba, ne ryba vrácená do vody !!! V případě rovnosti míry

                              u hodnocených ryb, bude rozhodovat hmotnost ryby. Hodnocen bude též kapr nad 70 cm – viz. bod 9.

                              9 . Úlovky kapra nad 70 cm budou ihned po zdolání zm ěř eny a zvá ž eny rozhod č ím, zapsány do start.

                              lístku a poté budou tyto ryby neprodlen ě vráceny vod ě !!! (vyhodnocení a ž po ukon č ení závod ů ).

                              10. Chycené a ponechané ryby ka ž dý rybá ř zapí š e do p ř ehledu o úlovcích ihned po ukon č ení závod ů .

                              Povolenku k závod ů m odevzdá ka ž dý lovící rybá ř ské strá ž i po ukon č ení závod ů a to i v p ř ípad ě , kdy ž

                              neuloví ž ádnou rybu !!!

                              11. Každý závodník loví na vlastní nebezpečí a odpovídá za škody jím způsobené.

                              12. Účastníci závodů jsou povinni udržovat pořádek a čistotu u vody a jejího okolí.

                              Při nedodržení tohoto pravidla bude následovat vykázání ze závodů bez náhrady startovného.

                              13. Informace, další dotazy a případné spory vyřizují pořadatelé závodů. /vedoucí závodů–Radim Sečkař/

                              14. Přísný zákaz jakéhokoliv vyhrazování lovných míst před zahájením závodů.

                              stylem připravené ryb. vidličky, staré pruty a nebo atrapy, natažené folie, připravené židle atd....

                              pod pokutou odebrání povolenky, zabavením atrap a zákazem startu v závodech. /kontrola RS/

                              Vyhrazování místa bez přítomnosti lovícího bude kontrolováno RS, která za tento přestupek bude

                              na místě odebírat jak povolenku závodní, tak i povolenku MRS za porušení BP.

                              15. Přísný zákaz jakéhokoli krmení na ramenech Vláky a Vitovské po dobu hájení !!! /kontrola RS/

                              Prosíme všechny případné zájemce o sponzorství, aby volali na telefon 608 438 969 R. Sečkař.

                              Věříme, že drobným zpřísněním pravidel / body 14. a 15. / přispějeme k větší férovosti závodů.

                              Pěkné pobavení a mnoho krásných rybářských zážitků přeje MS MRS ve Veselí n.Mor.

                                NS&F - pescador - Profil | Čt 12.2.2015 16:42:25

                                V prvních Top 15 je sice dost známých tváří ale některé mě osoby jsem šancoval výš. Nicméně dva lovci v první trojne ale ne :-)) Vidím tam ale i tváře které zabrali velice slušně ....

                                  NMichalU - Profil | Čt 12.2.2015 16:36:48

                                  kopr69 >> ja vim ale je to nejrozumejsi vec jako sem na mrku za posledni nekolik let cetl :-)

                                    Nkopr69 - Profil | Čt 12.2.2015 16:20:51

                                    MichalU >> Ahoj Michale.Díky ale na nějakou hloupou auru Ti prdím.Kdyby to ale šlo vyměnil bych ji za rozum a ten pak daroval některým lidem v tabulce. A zdarma !!! :-)))

                                      Nkopr69 - Profil | Čt 12.2.2015 16:18:18

                                      Pavouk >> No a proč né?Vždyť cenou povolenky a člen.příspěvku si zaplatili pouze 16 kg kapra výběr a na to byl měl mít právo každý člen.Jelikož jsou však někteří stále více nenažraní tak 50 % kolegů nemá ani šupinu.
                                      No ale radši dost kritiky aby si zase nějaký trouba nestěžoval na to že jsem tu napsal pravdu:-)

                                        NMichalU - Profil | Čt 12.2.2015 16:01:28

                                        kopr69 >> tak za tenhle prispevek bych ti pridal auru aspon o 100 :-) tak ted to jen zrealizovat :-)

                                          Červené karty: kakr, Bobin83, Trol11, Orient, aleš vavřina, Šmulda, Hagin10, smidy, Maartyy, sliver