MO Veselí nad Moravou a její revíry.

Pro všechny milovníky tohoto krásného revíru.
Autor diskuse: kopr69 - Profil , 19.12.2011 všeobecné - revíry, cestování

Kterou vodu navštěvujete nejvíce?

A) Hlavní tok řeky Moravy43%

B) Baťův kanál6%

C) Struha4%

D) Odlehčovací kanál3%

E) Štěrkopískoviště28%

F) Vláky2%

G) Vitovské3%

H) Strnadlovo3%

I) Šišperka4%

J) Vlčinec5%

Od 19.12.2011 hlasovalo 190 čtenářů.

Nkopr69 - Profil | Čt 7.8.2014 13:31:10

Dovoluji si pozvat všechny rybáře, příznivce kapely FERRUM a všechny gurmány na rybí speciality dne 16.srpna v areálu Komár kde se pokusíme opět po několika letech oživit akci zvanou RYBÁŘSKÁ NOC.
Ryby se budou podávat uzené,pečené i smažené.
A jelikož ryba musí plavat tak se bude zapíjet desítkou a jedenáctkou Starobrno.

    NS&F - pescador - Profil | Ne 15.6.2014 19:15:40

    rybomaniak >> Baťův kanál "baťák" je v popisu revírů v BP označován jako
    plavební kanál - http://www.mrsbrno.cz/rybarske-reviry/330-morava-7

      NFerfoň - Profil | Ne 15.6.2014 19:12:22

      rybomaniak >> Morava 7.."K reviru patri usek plavebniho kanalu ve Vnorovech az k vytoku z Moravy" to je Batak

        Nrybomaniak - Profil | Ne 15.6.2014 18:57:48

        jak se zapisuje do povolenky batuv kanal ?morava se pise mam dojem Morava 7 ale nevim kde to najit v blizsich podminkach se nic o bataku nepise.

          Nrybomaniak - Profil | Ne 15.6.2014 13:46:36

          je lespi chytat na batove kanale nebo na morave, kde je vice dravcu?

            Nkopr69 - Profil | So 14.6.2014 9:47:18

            rybomaniak >> Vše o kanále najdeš v BP.

              NMartík - Profil | So 14.6.2014 9:20:12

              rybomaniak >> jo, vyvez si to od Strážnice až po Petrov. :) a nezapomeň na šponování neboť : "dobrý šponování, to je základ daleký vyvážky" :)))

                Nkaňka - Profil | Pá 13.6.2014 20:15:55

                rybomaniak >> No ty vole , a můžeš mi říct důvod toho chytat z lodě , nebo zavážet na baťáku , který přeflusneš a hloubka je tam tak po kule ? :-))

                A baťák bez lodí a ještě k tomu zátočinka , to snad ani nejde , nepleteš si náhodou nějaké vody ? :-))

                  Nrybomaniak - Profil | Pá 13.6.2014 20:08:22

                  mam dotaz muze se na batove kanalu lovit z lodky nasel jsem si tam takovou peknou zatocinu kde nejezdi lode a nevim jestli si tam muzu zavazet a vlacit.jak se na batove kanale zapisuje do povolenky,nic o batove kanalu se v seznamu nepise.zaslechl jsem neco jako ze (MORAVA 7).tak se jen chci zeptat aby nebyli problemi.

                    Nkanic - Profil | Čt 12.6.2014 17:29:34

                    kopr69 >> všechno jenom z doslechu,je to pravda ???? na tom se nedá nic postavit,dobře víš jak to chodí

                      Nkopr69 - Profil | Čt 12.6.2014 17:16:47

                      kanic >> No nevim jestli jsou to nesmysly lov dravcu v dobe hajeni a postih za tento lov.No zarid se jak umis.Kdo z vasi MO uz lovi dravce viš,jake ryby nalovil take viš,svedka mas take a co s tim vase MO udela nebo neudela uz neni muj problem.
                      To jen k diskuzi nize o lovu dravcu v dobe hajeni a otazce antonyho a tve odpovedi.

                      kanic - ® [Poslat soukromou zprávu.] Čt 12.6.2014 7:37:05
                      antony >> to právě nevím,pravdu nikdo neřekne,jenom se to dozvídám od okolí
                      antony - ® [Poslat soukromou zprávu.] Čt 12.6.2014 7:24:18
                      kanic >> to chápu, jako že ulovil a...? šel do udírny, či na gril?

                        Nkanic - Profil | Čt 12.6.2014 16:52:16

                        kopr69 >> plácáš nesmysly - nikdo nikoho neviděl a organizace by měla zahájit řízení - jaké řízení,proti komu ,raději to dál nerozváděj

                          Nkopr69 - Profil | Čt 12.6.2014 15:16:44

                          kanic >> Postup znam jenze nikdo nikoho nevidel pri činu,tudiz nebyl pristizen a kdyz si nekdo prinese domu sumce v dobe hajeni je to na odebrani dokladu?Pokud ano tak kdo mu je muze odebrat,RS pri dalsi kontrole ktera prestupek nevidela a nebo MO ktera mu povolenku vydala?

                            Nkanic - Profil | Čt 12.6.2014 13:03:34

                            kopr69 >> a dotyčná rs jestli přestupek zjistí tak má vše oznámit,jestli to neudělá tak by v tomto případě měla zasáhnout organizace,která ji navrhla - poku je vše pravda a nejedná se o výmysl.

                              Nkanic - Profil | Čt 12.6.2014 13:00:56

                              kopr69 >> to nemyslíš vážně,jaké řízení ,napřed musí někdo přestupek oznámit na patřičné místa a pak se vše řeší a ne v organizaci - nevíš jaký je postup ?????

                                Nkopr69 - Profil | Čt 12.6.2014 12:55:17

                                kanic >> A co s tim ma dotycna RS delat? Poprosit ho aby ty dravce v dobe hajeni nelovil?:-)) Je to vas clen.Zahajte rizeni a my svedka dodame.

                                  Nkanic - Profil | Čt 12.6.2014 12:37:20

                                  kopr69 >> a doma má rs z veselí - taky dobré

                                    Nkopr69 - Profil | Čt 12.6.2014 11:58:13

                                    PECHA62 >> Ahoj Peto.Pokud s tim chces neco udelat jako ja se sterkem a mas mobil tak volej mestskou policii.
                                    Stezovat si tu na MRKu je zbytecne.

                                      NPECHA62 - Profil | Čt 12.6.2014 11:07:18

                                      Musím si přisadit! Co zbude ze sumců (a jiných ryb) na Moravě od veselského jezu po Svodnici, když auta s rybáři dnes vesele začala parkovat na moravní hrázi (den i noc)? Situace, která tu byla na veselském štěrku (tehdy vybrané vodě) se bude opakovat (tzn. Morava 7 nad jezem skoro bez ryb).

                                        Nkopr69 - Profil | Čt 12.6.2014 9:43:49

                                        kanic >> Vzdyt jsem ti rikal kdo si uz nosi domu ulovene sumce.Je to clen tve organizace.:-)Jen ten ti odpovi na tve otazky. Zrejme dobry oddil:-)))

                                          Červené karty: kakr, Bobin83, Trol11, Orient, aleš vavřina, Šmulda, Hagin10, smidy, Maartyy, sliver