MO Veselí nad Moravou a její revíry.

Pro všechny milovníky tohoto krásného revíru.
Autor diskuse: kopr69 - Profil , 19.12.2011 všeobecné - revíry, cestování

Kterou vodu navštěvujete nejvíce?

A) Hlavní tok řeky Moravy43%

B) Baťův kanál6%

C) Struha4%

D) Odlehčovací kanál3%

E) Štěrkopískoviště28%

F) Vláky2%

G) Vitovské3%

H) Strnadlovo3%

I) Šišperka4%

J) Vlčinec5%

Od 19.12.2011 hlasovalo 190 čtenářů.

kanic - Profil | Čt 12.6.2014 8:03:06

kopr69 >> antony - ® to napsal výstižně,dál netřeba to rozvádět

    kanic - Profil | Čt 12.6.2014 8:01:23

    kopr69 >> to já vím taky,že něco nachytalo,to nejsou přesnější informace,ale co se nachytalo a kdo !!!!!!!

      kopr69 - Profil | Čt 12.6.2014 8:00:28

      rybomaniak >> Sumcu je tu mraky ale myslim ze zajimavejsi mista na ne najdes spis na Morave 8 a Morave 6 kde neni regulovano jako u nas.

        kopr69 - Profil | Čt 12.6.2014 7:56:57

        Tak to ja mam presnejsi informace.Neco uz se nachytalo a dokonce se uz i sezralo.Vsak verim tomu ze to temto lidem Sv.Petr tam nahore pekne nauctuje.

          kanic - Profil | Čt 12.6.2014 7:37:05

          antony >> to právě nevím,pravdu nikdo neřekne,jenom se to dozvídám od okolí

            antony - Profil | Čt 12.6.2014 7:24:18

            kanic >> to chápu, jako že ulovil a...? šel do udírny, či na gril?

              kanic - Profil | St 11.6.2014 22:27:47

              antony >> musíš počkat do pondělí,nějaký sumeček už se ulovil - jenom jsem o tom slyšel zvěsti

                antony - Profil | St 11.6.2014 22:04:56

                kanic >> čekám společně s rybomaniakem na nejen Tvou reakci na daný dotaz :-)
                hola

                  kanic - Profil | St 11.6.2014 21:52:02

                  antony >> výborná reakce

                    antony - Profil | St 11.6.2014 18:29:08

                    rybomaniak >> nejsou, kde by se tam vzali.

                      rybomaniak - Profil | St 11.6.2014 17:33:02

                      mam dotaz jsou na morave ( ve Veseli nad moravou,Vnorovy) nejaci sumci?

                        kolinkovýdědek - Profil | Po 26.5.2014 19:37:56 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                        V okolí jsou veselské a vnorovské závody jedny z nejlepších. Byl jsem v Ježově a takovou bídu, jen tak někdo nevidí.Takže organizátorům veselských závodů velký dík a klobouk dolů !

                          Pavouk - Profil | Po 5.5.2014 15:45:39

                          rybářské závody mládeže

                            kopr69 - Profil | Po 5.5.2014 13:26:59

                            tomsa >> Tak my se snažime jak to jen jde jen je skoda ze to nejak nekteri kolegove nechapou.Zajimalo by me co si tak rybari mysli kolik penez stoji takove rybarske zavody MO usporadat a kolik si mysli ze na nich MO vydela?
                            Pristi rok to vidim na velke zmeny ktere se budou tykat jak ceny povolenek,tak mnozstvi nasady na zavody a take velikosti ryb.
                            Ono je to hezke vysadit na zavody do Veselí a Vnorov 2 tuny ryb ale myslim ze 99 % rybaru nema predstavu o cene teto nasady.
                            Ve Veselí mame zavody spocitane.Uvidime s jakym vydelkem prijdou ze Vnorov a pak se uvidi co dal.
                            Myslim ze takhle to dal nejde.

                              kopr69 - Profil | Po 5.5.2014 13:14:57

                              xmelx >> Doufám že ke spokojenosti většiny sportovních rybářů.

                                tomsa - Profil | Út 29.4.2014 20:57:28

                                xmelx >> Unás se svazové závody zrušili. V poměru zarybněnosti jste daleko vepředu.
                                Tak nějak trošku závidím vám dole. Vždycky jezdím v květnu a užívám si parádně zarybněné revíry po závodech. Nechci shazovat naše organizace, ale velikost nasazených ryb je dole v průměru o min. 1kg na kaprovi (protože se mluví hlavně o prasátkách) větší než u nás.
                                A taky je u vás trochu jiná pohoda u vody.
                                díky bohu.

                                  xmelx - Profil | Út 29.4.2014 18:48:42

                                  kopr69 >> urcitě to přinese oživení, jen se bojím co to udělá s účastí, pamatuji roky kdy se pomalu na každém metru krčil rybář a to tam bylo o hodně méně vody, těď tam vysedávají ti, kteří na zádo nikdy nepříjdou. Ať se tedy daří.

                                    Gazza - Profil | Út 29.4.2014 16:26:38

                                    Dneska na par hodin,bylo moc krasne:-) Foukal celkem silny vitr a jednoho dorostence jsem taky lapl,proste pohodove dopoledne s plovkama

                                      tomsa - Profil | Út 29.4.2014 7:15:08

                                      kopr69 >> Dobrý tah. Bude to sice náročnější na organizaci, ale spokojených bude víc.

                                        kopr69 - Profil | Po 28.4.2014 22:21:09

                                        xmelx >> Urcite ryby na aute nikdo neprebiral.Vysazoval jsem je sam s ridicem co ryby privezl.Na Vlakach nebo na Vitaku jsem min.10let na kapriky nebyl (takovy kapr tam neni co by mi za to stal) tak nevidim duvod proc nekam davat vetsi a jinam mensi kapry.Jak uz jsem psal,nej kapr cca. 15 kg byl vysazen na Vitak tak jsem cekal viteze prave tam.
                                        10.kvetna jsou detske zavody prave na Vitaku tak uvidime.
                                        Vidlicky jsem take videl na nekterych mistech ale bohuzel jsem nevidel rybare ktery je tam zapichl a tim se dopustil prestupku proti BP. Kazdemu rybari kteremu takto vyhrazene misto vadi a bude chtit na nem lovit nebrani v tom toto odstranit a zacit s lovem.
                                        Rad bych se nekdy k takovemu reseni prestupku mezi rybari dostal-nevahal bych pokud by se dotycny priznal ze si misto sam vyhradil.

                                          Červené karty: kakr, Bobin83, Trol11, Orient, aleš vavřina, Šmulda, Hagin10, smidy, Maartyy, sliver