MO Veselí nad Moravou a její revíry.

Pro všechny milovníky tohoto krásného revíru.
Autor diskuse: kopr69 - Profil , 19.12.2011 všeobecné - revíry, cestování

Kterou vodu navštěvujete nejvíce?

A) Hlavní tok řeky Moravy43%

B) Baťův kanál6%

C) Struha4%

D) Odlehčovací kanál3%

E) Štěrkopískoviště28%

F) Vláky2%

G) Vitovské3%

H) Strnadlovo3%

I) Šišperka4%

J) Vlčinec5%

Od 19.12.2011 hlasovalo 190 čtenářů.

Nkopr69 - Profil | Po 28.4.2014 22:05:13

Kdyz brko, tak husi >> Tento rok to bylo naposled.Od pristiho roku se mista losuji a muzou si za to pani chatari sami.Asi vetsina na zavodech skoncila po zavedeni tohoto opatreni.Myslim ze vetsina na to nema aby si ulovili rybu mimo sve misto pred chatou kde krmi tyden predem.No ale nepredbihejme,pristi rok budou mit vsichni stejne sance a ne jako doposud.
At se ti dari.

    Nxmelx - Profil | Po 28.4.2014 16:11:09

    kopr69 >> jasně, já něchtěl 2 stejně finančně hodnotné ceny,třeba 1.cena Vláky 2. Vítovské a je to a dále podle délky, seděl jsem na Viťáku a co jsem v okolí viděl tak se nikdo přes 60 nedostal(ani včera a to jsem jich asi 7 pustil), nechci se v tom vrtat a věřím že ryby na autě nikdo velikostně nepřebíral,to byl jen postřeh, vím že jsou i ryby přes míru na Víťáku, ale domorodci se při závodech chtynou málo, většinou násaďáci.

    párkrát jsme tam byly už i noc předem a můžu vidličky na místech potvrdit, jedeme 3-4 lidi navečer dopředu, aby jsme si sedli vedle sebe a dodávám, že bez metrové vatry se jde taky obejít(přece jen si jedem zachytat a né si vygumovat palice u táboráku), jinak jednou letěli něčí provizorní vidličky i s kusem láminátu do pole,dotyčný se ráno ani nedostavil, nebo se možná nechtěl hádat

      NKdyz brko, tak husi - Profil | Po 28.4.2014 12:50:57

      kopr69 >> tak to ohraničení páskou, zaházání místa haluzama, udice ve vidličkách apod. mě dostalo, proto si rači zajdu na ryby sám, nikde nikdo a ne abych se hádal s pitomcama, že to je jejich místo a tam si krmil a nekrmil. Když tam rybář spí den dopředu, mi nevadí, ale ne že si tam týden dopředu ohraničuje místo a dojde si na závody za minutu 6 a flek má jistý a zakrmený

        Nkopr69 - Profil | Ne 27.4.2014 22:19:24

        xmelx >> Ahoj.Jsem rad ze se ti u nas na zavodech libilo.
        Nevim jestli ti vetsi kapri byli z jednoho nebo z druheho ramene ale nasada na zavody byla namixovana primo prodejcem od ktereho jsme ryby nakupovali a muzu rict ze na obe ramena sel mix obou velikosti.To ze na nekterem z ramen nebyl nikdo schopny ulovit vetsiho kapra,za to opravdu poradatele nebo prodejce nemuze.
        Osobne jsem ty ryby do obou ramen vysazoval.Nej kapr ktery mel cca.15kg sel na Vitak.
        Tak jak si to predstavujes s tema cenama je zcela nerealne.Mozna kdyby meli ramena rozlohove stejne a na obou bylo stejne zavodniku tak pak by se mohlo o necem takovem uvazovat.Uz takhle na techto zavodech prodelavame pekne penize a za nakup dalsi prvni ceny by to bylo jeste vic.
        Zmeny ktere vidim na pristi rok budou nejspis v cene povolenky , v ocislovani a losovani mist aby si nekteri chytraci nemohli vyhrazovat a krmit mista tyden pred zavody.
        Dekuji za prispevek.Petruv zdar.

          Nxmelx - Profil | Ne 27.4.2014 19:53:37

          zdravim,na závodech jsem si zachytal, jen mě trošku mrzí že ty větší kapři byly jen z jednoho ramene(ve směs pár let nazpět),nevím co kam sadíte, ani o tom nechci polemizovat, ale nebylo by na škodu dát na každé rameno po 1 ceně za kapra a dále pokračovat podle délky, jasně je to práce navíc, ale když už rozhodčí nosí váhu,může nosit i razítko a při podpisu ryby by jej narazit s příslušným ramenem. To jen pro inspiraci do dalších závodů. Ať sedaří ...

            Nkopr69 - Profil | Ne 27.4.2014 8:41:30

            tomsa >> Ahoj.Urcite se ozvi.
            Tak aspon vidis co pro ty nase rybare delame a porad se najde spousta kterym se neco nelibi.
            Zavody dopadly na vybornou.10 nejvetsich kapriku ktere jsme merili meli od 62 do 68.5 cm !!!

              Ntomsa - Profil | So 26.4.2014 22:46:08

              kopr69 >> Ahoj
              Pozdrav ze severu.
              Takové rybky se u nás nikdy na závody nevysazovali. Obdivuju, jak se staráte.
              Tož v pátek dojedu, zavolám, a pokud bude čas dám kafčo.

                Nkopr69 - Profil | Út 15.4.2014 17:56:43

                Tak dnes vysazeny ryby na závody od 3 kg do 6 kg. Jeden kousek přez 10 kg.
                Zákaz rybolovu na rameni Vláky a Vitovské.

                  NKony94 - Profil | Po 24.3.2014 14:22:08

                  Jsou to opravdu ..... sice ty jména mě nic neříkají, ale stačí mě když dojedu na jeden nejmenovaný slepák do Veselí a vidím tam chlápka s chatou jako kráva, který si vesele loví na 4 pruty. Jeho sůsed bere vesela kapra za kaprem :/ no hnus, opravdu se mě někdy chce blejt :/ a to nemluvím o pár zmr.... které potkávám při moravě :/

                    Nkopr69 - Profil | Čt 6.3.2014 19:45:14

                    Pozvánka.

                      Nkulhacka - Profil | Čt 27.2.2014 20:06:16

                      Pro mě je, ale nejlepší Šponek :-D PAN PORYBNÝ (takže si není ani schopný tu povolenku zaplatit, když ji může mít zdarma) , který za 2 roky odnese 2,5 metráku ryb a ještě je prodává v krámku :-D...nevím, co víc na to říct

                        NGazza - Profil | Út 25.2.2014 16:46:01

                        Ale at si rybu vemou,je to kazdeho pravo,ale sezrat 200 kg ryb a vic nech se na me nikdo nezlobí to je u me totalni prase!!!! a sráč ,tak ale zase ma deset sester a deset bratru to uz by trebas slo!

                          Nknik-licht - Profil | Út 25.2.2014 16:30:00

                          Kubalorenc >> A to já říkám. Že, fotek mám plný album s rybama ale mrazák zeje prázdnotou. Jako, že Kapři nad 70+, mě těší, ale nenajím se s nich. Přes pokusy ulovit v rozmezí 45- 70cm. Už byly i 70+. Na rybě si pochutnám ale stačí párkrát do roka..

                            NKubalorenc - Profil | Út 25.2.2014 9:18:46

                            knik-licht >> je daleko jednodušší se zaměřit na násadu, než na kapry 10+.

                              NMichalU - Profil | Út 25.2.2014 7:29:41

                              kopr69 >> bohuzel jim to bp umoznuje. A pred nekteryma budou frajeri. Ja nektere ze seznamu znam, a sou to v poho lidi ale tohle se me na nich nelibi...

                                Nkopr69 - Profil | Po 24.2.2014 22:00:41

                                knik-licht >> Kapr s vahou 10+kg by mel mit prez 70cm a takovou rybu si u nas rybar privlastnit nemuze.(delena mira 45-70cm)

                                  Nknik-licht - Profil | Po 24.2.2014 21:35:16

                                  Kubalorenc >> To je ale rozbor sumáře. To by chtělo vidět. Sumáře !!! Těchto lovců. Kapr mohl mít i 10 kg. U nás to někteří píšou schválně aby se vytáhly i když nic nechytily.

                                    Nkopr69 - Profil | Po 24.2.2014 21:33:33

                                    Kubalorenc >> Tak to ja jsem u vody stale,jak se rika ve dne v noci.PČR volam v pripade ze mam svedka nebo tento prestupek vidim sam.Jinak jsou to domnenky.

                                      NKubalorenc - Profil | Po 24.2.2014 21:25:30

                                      kopr69 >> aha. já vycházel z našich BP ( severní morava a slezsko ). Tak to je pak fakt každej den u vody. Jo, taky tady byli tací co nepustili šupinu zpátky ( plotice na salátek. cejnek do udírny, kapřík na řízečky..... a co šlo, tak se vyměnilo za něco jinýho s kamarádama ). to jo, ale když dojdu na kontrolu a vidím že nic nevidím, tak i když vím že je to jeden z těch co ryby berou ve velkým, tak nemůžu volat PČR pokažde. A o to jde. Přistihnout je při tom, když dává rybu do batohu je skoro nemožné ( protože většina RS chodí do práce a to oni moc dobře vědí, proto chodí chytat v dobách, kdy mají skoro jistotu že nikoho nepotkají ).

                                        Nkopr69 - Profil | Po 24.2.2014 21:18:36

                                        Kubalorenc >> Musim te trosku opravit jestli dovolis.
                                        Kapr u nekterych lovcu dela 0 - 10 % !!! Prevladaji plotice,karasi,cejni atd. U prvniho mista za min.rok je to vsak vse v kaprech a amurech.
                                        U nas si muze rybar odnest dle BP jen jednoho kapra a neni u nas hajeny.
                                        Pokud jsem si jist ze ma rybar v batohu nebo v aute neopravnene ponechanou rybu,nevidim problem v tom zavolat si na pomoc PČR.

                                          Červené karty: kakr, Bobin83, Trol11, Orient, aleš vavřina, Šmulda, Hagin10, smidy, Maartyy, sliver